Starostlivosť o vlasy

Top 10 šampónov Revlon je k dispozícii

Top 10 šampónov Revlon je k dispozícii

Revlon je kozmetická značka, ktorá bola asi od roku 1932. Majú pestrú škálu výrobkov, ktorá zahŕňa vlasy, pleť a make-up.

Tu sú top 10 Revlon šampóny:

1. Revlon Flex posilňovanie Protein Shampoo - normálna až suchá: 

To Revlon vlasový šampón sa najlepšie hodí pre normálnu až suché vlasy a je veľmi mierne. To je z radu Protein Flex telesnej stavby. Tento dôkladne čistí vaše vlasy, aby ju opustiť hľadajú pružná, žiarivá a zvládnuteľné. To môže tiež dať vaše vlasy lesk, hrúbka a zdravší vzhľad.

load...

Cena: Rs. 160 na 592 ml.

2. Revlon Flex posilňovanie Protein Shampoo - Suché alebo je poškodený: 

Revlon Flex posilňovanie Protein Shampoo - Suché či poškodené je najvhodnejší šampón pre suché a poškodené vlasy. Obsahuje príjemnú vôňu, ktorá pretrváva po celý deň. Toto opustí vaše vlasy úplne čisté a pomôže vám zbaviť oleja a nečistôt. To je tiež užitočné pre reguláciu vylučovanie oleja a tým bude vaše vlasy jemné a hebké.

load...

Cena: Rs. 140 na 592 ml.

3. Revlon Akvamarín 2 v 1 šampón a kondicionér: 

Revlon Aquamarine 2 v 1 šampón a kondicionér má dvojaký vlastnosť šampón a kondicionér, ktorý možno použiť na vyčistenie vlasy a vlasovú pokožku. To umožní, aby vaše vlasy hodvábne hladkú a jemnú. To tiež obsahuje vlastnosti klimatizácie a je veľmi ľahký. To neznamená, že vaše vlasy vyzerať nudné a má výtok konzistenciu. To mydlil naozaj dobre mávať preč všetky stopy nečistoty nahromadenie. Tá bude poskytovať vaše vlasy zdravé odraziť a lesk.

Cena: Rs.350 na 920 ml

4. Revlon Akvamarín šampón: 

Revlon Aquamarine šampón obsahuje výťažky z morských rias a bielkoviny kondicionéru, ktorý hlboko hydratuje vlasy a urobiť z neho mimoriadne zdravé a lesklé. To má veľmi príjemnú a pretrvávajúce vôňu aktualizáciu a udržiavať náladu na celý deň. Tento šampón účinne zmyje hromadenie a nečistoty z pokožky hlavy a vlasov. Je jemne čistí a robí vaše vlasy jemné a hebké.

Cena: 600 ml na Rs. 88

5. Revlon Poburujúce Protection Color Shampoo: 

Revlon nám prináša jedny z najlepších produktov pre starostlivosť o vlasy na trhu. Tento šampón je špeciálne vyvinutý pre liečbu farbené vlasy. To vám dá perfektné a intenzívnu ochranu farieb s ceramidy, molekúl MPG a silikóny. To je užitočné pre ochranu a minimalizovať poškodenie vlasov. To je veľmi jemný na farebný a chemicky ošetrené vlasy. Utesňuje vlasové kutikuly a dáva mu potrebnú silu a tiež zabraňuje farbu z vyblednutiu. To môže tiež pridať objem, hebkosť a lesk na vlasy. Tento obsahuje laureth a lauryl sulfát, celulózu, paraben a hydrolyzované hodváb na zmiernenie z chlpov. Konzistencia je vodnatá a pení aj pri zachovaní prirodzenú rovnováhu vlhkosti vlasov.

Cena: INR 225 na 400 ml

6. Revlon ZP11 proti lupinám Šampón pre normálne vlasy:

Tento šampón z Revlon je užitočné pre odstránenie lupín a obnoviť rovnováhu vlhkosti pokožky hlavy je. Obsahuje špeciálny ZP11 zloženie s 2 aktívnych látok: mikronizovaného Zincpyrithione, ktorá je účinná pre pôsobenie proti lupiny a AHA pre hydratačné vlastnosti.

Cena: 2,99 £ za 400ml

7. Revlon ZP11 Anti Shampoo Mastné vlasy: 

Tento šampón je najvhodnejší pre ľudí s lupinami a mastné vlasy. To vám pomôže zbaviť sa lupín a obnoviť prirodzenú rovnováhu olej skalpu je. To má ZP11 zloženie s 2 aktívnych látok: mikronizovaného pyrition zinočnatý, ktorý je proti lupinám činidlo a rozmarínu, ktoré riadia tvorbu mazu.

Cena: 2,99 £ za 400ml

8. Revlon Anti Seborrhea Šampón pre mastné vlasy: 

Tento Revlon proti seborrhea šampón obsahuje účinné látky, ktoré riadia nadmernú tvorbu mazu. Obnoví fyziologickú rovnováhu vlasovej pokožky, bez toho aby došlo k inému poškodeniu vlasov.

Cena: 6,93 £ za 400ml

9. Revlon Equave Instant Beauty Detangling Shampoo: 

Revlon Equave Okamžitá Kozmetický Detangling šampón obsahuje vzorec keratínu obohatené. To je jednoducho perfektný, aby detangle a vaše vlasy mäkké, a nechať ju podmienenú textúrou, ktorá trvá niekoľko dní.

Cena: 5,50 £ za 250ml

10. Revlon Professional Color Sublime Shampoo: 

Tento šampón udrží si farbu vlasov v čo najlepšom stave. Je z rady Revlon Professional, ktorý vám pomôže zachovať svoju farbu vlasov udržiavaním hydratácie. To je výborná na vlasy, ktorá je vystavená teplu a nepriaznivých poveternostných podmienkach!

Cena: 250 ml bežná cena $ 22,95

Už ste vyskúšali niektorú z týchto Revlon šampónov?

load...