Starostlivosť o vlasy

Top 10 rastlinných olejov k dispozícii

Top 10 rastlinných olejov k dispozícii

Naše vlasy, je veľmi dôležitým prvkom nášho tela. Z tohto dôvodu by malo byť postarané riadnym spôsobom. Niečí vlasy je považovaný za stelesnenie krásy; definuje charizmatickú osobnosť jedinca. Poor rast vlasov môže dať človek v strese. To sa deje najmä v prípade žien. Herbára oleje sú veľmi účinné pri zachovaní kvality vlasov, pretože obsahujú veľké množstvo minerálnych látok a vitamínov; sú kombinovaný zvyšok rastliny, semená a pod Existuje niekoľko aromatické a prírodné bylinné oleje k dispozícii. To závisí na kategóriu bylín používaných v nich.

Top 10 Oleje Bylinné vlasov:

Existujú rôzne bylinné oleje k dispozícii, ktoré môžu prijať pre zlepšenie rastu vlasov a tie sú:

1. Jojobový olej Vlasy:

To sa extrahuje z Jojoba stoniek. To je bežne používané na podporu rastu vlasov a aby sa vlasy menej kučeravé a drsné. Štruktúra jojoby semien má rovnaké vlastnosti ako naše mazových žliaz, bežne známe ako žliaz produkujúcich ropu. Tento olej môže byť priamo použité alebo môžu byť zmiešané s dobrým kondicionér s cieľom podporiť dobrý rast vlasov.

load...

2. Peppermint Oil Hair:

Tento olej je silno vybratá z mäty listov a je veľmi užitočná. Priama aplikácia môže byť užitočné k pokožke hlavy. Je vhodné oživiť folikulov vlasov a zvyšuje dĺžku vrkoča. Vzhľadom k tomu, olej z mäty piepornej, je veľmi silná, že by sa mal ďalej pred použitím riediť. Odporúča sa kombinácia niekoľkými lyžičkami oleja s teplou vodou.

3. Lavender Oil Hair:

Tento olej sa používa na liečbu a prevenciu plešatenie, a podporiť rast vlasov. Levanduľa má silné látky, ktoré bojujú proti škodlivým baktériám. Poskytuje tiež upokojujúci účinok. Olej je rovnako odporúčaný lekármi škodlivých nečistôt a lupín. Sklad levanduľový olej so zmesou olivového oleja na dvadsaťjeden dní a potom aplikovať denne.

load...

Olej 4. Žihľava dvojdomá vlasov:

Vzhľadom k tomu, prebytok čokoľvek je škodlivé, prebytok DHT (dihydrotestosterón) vedie k strate vlasov u oboch pohlaví. Žihľava dvojdomá je veľmi účinný vo forme tabliet alebo injekcií, ale je zistené, že je užitočný, keď v zmesi s Saw Palmetto. Stonky a listy by mali byť ponorené v oleji z olív a skladovať približne pätnásť dní, a potom sa použijú.

5. Rosemary Oil Hair:

To je veľmi známy a bežne používaný pre dosiahnutie kvalitného vrkoč. Mix rozmarínu a olivovom oleji stimuluje rast opletenie a tiež bráni vaše vlasy od šedivenie. Prietok krvi sa zvyšuje pri masáži s použitím tohto. Pomáha tiež pri zachovaní farby vlasov. Listy, pri praní, sú veľmi účinné na tmavú srsťou.

6. Saw Palmetto Olej na vlasy:

To sa bežne používa pre svoje hojivé a upokojujúce vlastnosti. Svetlé, tmavé červené bobule sú rozdrvené na jemné častice po zapnutí vyprahnutá. Je ľahko dostupné na trhu a našiel v rôznych krémov, olejov, piluliek atď To je veľmi účinný na holých ľudí alebo tých, ktorí majú tendenciu produkovať DHT vo väčšom množstve.

Olej 7. Lopúcha Koreň vlasov:

Bežne známy ako Bur oleja, ktorý sa používa predovšetkým pre sektor kvalitu opletu. Zvýšenie prietoku krvi smerom k folikulov vlasov a odstránenie svrbenie a nepohodlie k pokožke hlavy len málo známok tohto oleja. Stenčovanie vlasy môžu byť opravené pomocou mastných kyselín a fytosteroly.

Olej z pšeničných klíčkov 8. Vlasy:

Niekoľko šálok zmiešaného zvyšok olej z pšeničných klíčkov, aloe vera a kokosovým mliekom majú tendenciu byť veľmi prirodzené a veľmi efektívne. Priama aplikácia tohto zvyšku inklinuje k zvýšeniu blokované póry a pomáha folikulov rozvíjať.

9. Horčicový olej:

Horčicový olej je plná vitamínov, minerálnych látok a mastných kyselín. To si myslia, antioxidanty, ktoré pomáhajú, aby sa zabránilo poškodeniu vlasov a stimulujú priechod hemoglobínu. Než riadne umývanie vlasov, vlasy by mali byť riadne masírovaná s tým.

10. Aloe Vera olej Vlasy:

Aloe Vera je najlepší liečivá bylina. To je užitočné v mnohých prípadoch, pretože má najlepší antibakteriálne a liečivé vlastnosti. Aplikácie z Aloe Vera lieči pokožku hlavy z akéhokoľvek znečistenia a poskytuje úľavu.

Ktorý z týchto rastlinných olejov pre vlasy si vyberiete? Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...