Starostlivosť o vlasy

Top 10 matice vlasy Sérum k dispozícii

Top 10 matice vlasy Sérum k dispozícii

Máte už dosť s suché, kučeravé a nepoddajné vlasy? Ak ste stále v dileme o tom, ktoré sérum zvoliť, potom je na čase, aby investovali do nejakej kvalitnej starostlivosti o vlasy, ktoré vyriešia váš problém a zároveň ponúka vám nejaký salón typu vlasov sérum pre vaše vlasy.

No, tu som sa predstaviť Matrix vlasy sérum produkt, ktorý vie všetko. Matrix bol populárny meno vo vlasovom stylingu priemysle, ktorá ponúka úžasné produkty pre starostlivosť o vlasy, ktoré sú vytvorené tak, aby vám vlasy kúpele vzhľad salon-like, priamo u vás doma. Tento vlasy sérum bol vyrobený z rastlinných výťažkov hlavne, takže to nebude poškodiť vaše vlasy v dlhodobom horizonte. Jeden môže ľahko znížiť produkciu oleja pomocou séra, ktoré znižujú strapatenie a poskytujú vlhkosť.

Zamerajme sa na najlepšiu Matrix vlasového séra dnes pre lesklé, vyživovaná a zvládnuteľné vlasy po celý deň. Tu sú naše vrcholy 10 tipy:

1. Matrix Biolage Hlboká Vyhladzovania sérum:

Toto hlboké vyhladenie sérum z radu Biolage Smooththerapie matrice získala veľa dobrého mena pre svoje silné výsledky. Byť obohatená o svetlé zlatého oleja, extrahované zo semien Camellia kvetín, tento prípravok obsahuje veľké množstvo antioxidantov, vitamínu E a esenciálnych mastných kyselín, ktoré poskytujú maximálnu hladkosť a lesk hrubé, neriaditeľnými vlasy bez zaťaženia to.

load...

2. Matrix Opti starostlivosti Smooth Straight Rozdeliť End Sérum:

Tí, ktorí trpia rozštiepené končeky potom, čo dostal chemické narovnanie by mala dať Toto sérum vyskúšať. Kľúčovou zložkou prípravku je bambucké maslo, ktoré vyživuje vlasové pramienky interne, detangles im vyhladí frizzes, a zaobchádza s deleným efektívne skončí. Je veľmi ľahký a absolútne nelepivé. Z tohto dôvodu pravidelné používanie môže zastaviť na rozštiepené vlasy tipov a pridať iskrivý lesk vašich zámkov.

3. Matrix dizajn Pulse Mix V Shine Brilliant Serum:

Mix V topánok Brilliant Serum z Matrix dizajn Pulse možno použiť buď v čistej forme alebo v zmesi s inými produktmi pre starostlivosť o vlasy. Ale bez ohľadu na spôsob použitia je, vždy môžete získať hodvábne hladký vlasy s dlhotrvajúcim leskom. Je vhodný pre normálnu až hrubé vlasy a dáva mäkké držanie pre nich.

load...

4. Matrix Shine Maker Clean poľský Sérum:

Ak chcete dať svoje vlasy čisté a leštený povrch, bude Shine Maker Serum bude vaša najlepšia voľba. Vzorec ľahké je bohatá na Hi-Shine silikóny, ktoré poskytujú ako intenzívne krepovateniu kontrolu rovnako ako lesklý lesk vlasov. Tento produkt je tiež schopné chrániť naše vlasy pred škodlivým UV žiarením a môžete určite očakávať, že dlhodobé dôsledky z nej.

5. Matrix Biolage Ochranné ošetrenie ExquisiteOil:

Ako už názov napovedá, Biolage ExquisiteOil je kompletnú ochranu pre naše vlasy. Či už ide o výživné naše vlasy, takže je kader-free, alebo jednoduchým pridaním okamžitý lesk na to, toto sérum môže robiť všetky dobré veci pre všetky typy vlasov a tajomstvo jeho veľkej univerzálnosti je Moringou Oil Blend. Môžete používať tento produkt v 7 rôznymi spôsobmi a to vám dá najlepšie výsledky zakaždým bez váženia vlasy dole.

6. Matrix Biolage ExquisiteOil Posilnenie Liečba:

Tu je ďalší viacúčelové sérum z radu Biolage ExquisiteOil matrice, ktorá je špeciálne vyrobené pre ľudí s lámavé vlasy. Tento produkt je veľmi ľahký a je dodávaný s peknou vôňu. Obsahuje polynézskej Taman zmes olejov, ktoré znižuje poškodenie tenkých a krehkých vlasov prameňov tým, že budú silnejšie. Okrem toho poskytuje živiny do vlasových korienkov, takže vaše vlasy vyzerajú zdravé a lesklé.

7. Matrix Biolage Thermal Active Repair Gloss:

Tieto tepelné aktívna opravy Lesk je ideálny náter sérum pre športové rôzne účesy. Dáva vlasom svetlo ešte silnú pozíciu tak, aby zostal na svojom mieste po celý deň. Výrobok je dodávaný s kapacitou poškodenia opravy, čo pomáha pri zachovaní integrity vlasov do značnej miery. To tiež udržuje štýl a lesk vlasov chránené pred teplom.

8. Matrix Essentials Sleek Look Sérum Tesnenie:

To je okamžitý vzorec pre ovládanie frizzes a vyhladenie flyaways. Hlavné zložky prítomné v tomto ľahkých tesniace séra sú bambucké maslo, ceramidy a marhuľový olej, ktoré pracujú spoločne na hrubú a nekontrolovateľné vlasy pre skrotenie ju, rovnako ako efektívne zvýšenie jeho štruktúru. Zároveň sa produkt tiež lieči štiepeniu a dodáva reflexné lesk vašich zámkov.

9. Matrix Total Results Sleek Iron hladšie:

Ak chcete, ľahký sklz na plocho žehlenie vlasov, choďte na túto Elegantný Iron hladšie začala Matrix nájdených. Obsah kyseliny hodváb amino výrobku môže zvýšiť pevnosť chlpov tým, že chráni stavebné bloky vlasových proteínov aj pri teplote 400 stupňa C, zatiaľ čo dvojitá styling polyméry prítomné v nej dá pevne držal a intenzívnu kontrolu strapatenie. To tiež obsahuje silikón, ktorý robí vlasy hladké a lesklé.

10. Matrix Total Results Silk Wonder Smoothing Oil:

V neposlednom rade je Silk Wonder Smoothing Oil, ktorá dáva dokonalý lektvar hrubé a nepoddajné vlasy. Vzorec ultraľahký olej ako je špecialita tohto produktu, zatiaľ čo bambucké maslo a zahustené olivový olej sú jeho základné zložky. To dostane vstrebáva rýchlo do vlasov, podmieniť správne to, ovláda frizzes a zanecháva nádherný lesk.

Ktorý Matrix vlasy sérum je vaša najobľúbenejšia? Do podeliť o svoje ľubovôle a názory nižšie.

load...