Starostlivosť o vlasy

Top 10 Loreal profesionálne farby vlasov, ktoré by ste mali určite vyskúšať

Top 10 Loreal profesionálne farby vlasov, ktoré by ste mali určite vyskúšať

V iný deň a vek dávno preč, farba vlasov bola primárne použitá na pokrytie šedivými vlasmi však L'Oreal prijala zásadné kroky a kroky k tomu, aby vlasy farbenie nutnosťou pre akúkoľvek štýlu vedomej osoby. Dnes farbenie vlasov je módne vyhlásenie samo o sebe a zmeny so sezónnymi trendmi a módne prognózy. Farba vlasov je teraz miešajú v rôznych odtieňoch pre výrobu pruhy a tmavé alebo nosí v jednom samotnom tieni.

L'Oreal farby sú nesporne vedúce postavenie na trhu vo farbe vlasov segmente a majú vysoko kvalitných farieb, ktoré nepoškodzujú vlasy na rozdiel od lacnejších možností dostupných na trhu. Prichádzajú v rôznych žiarivých odtieňov; L'Oreal Majirel Professional Farba vlasov a L'Oreal INOA sú dva hlavné salon produkty od značky L'Oreal, ktoré účinne plniť svoju farbu potreby vlasy. Tieto dva rozsahy od L'Oreal profesionálne vlasové colur rebríčkoch sám vládnuť na trhu v týchto dňoch! Poďme sa pozrieť na najlepšie odtiene L'Oreal má ponúknuť, pokiaľ ide o farbu vlasov, takže viete, ktorá farba je práve pre vás to pravé, aj keď budete mať svoj prvý skok do vzrušujúceho sveta farby na vlasy.

Top Ten L'Oreal Farby Professional Vlasy:

1. L'Oreal INOA Reds:

Škála farieb INOA L'Oreal Professional vlasy je populárny salon produkt a neobsahuje čpavok teda nespôsobuje žiadne poškodenie vašich vlasov. K dispozícii v niekoľkých odtieňoch, rôzne odtiene červenej je zďaleka najpopulárnejší voľbou. To ukazuje aj na vlasy a je ideálny pre jemné odlesky na čierne vlasy. Táto farba zostane na dobu dlhšiu ako dva mesiace, s náležitou starostlivosťou.

load...

2. L'Oreal INOA Naturals:

Ideálne pre tých, ktorí veria, že štýl by mal byť jemná; Tieto odtiene sú vyrobené podobajú svoju prirodzenú farbu vlasov. Ideálne pre tých, ktorí hľadajú šedej pokrytie, L'Oreal INOA Naturals odtieň paleta prichádza v deviatich prirodzených vlasov farebných odtieňoch.

3. L'Oreal INOA Teplé Browns a Blondes:

Paleta INOA teplých hnedých a blondínky obsahuje desať oslňovanie rôzne odtiene hnedej a blondínky, ktoré sú určite nechať očarovaný; Tieto farby robiť zázraky na vlasy, dávať to, že bohaté lesklý vzhľad s pridanou lesk a objem.

4. L'Oreal INOA modrej a zelenej:

Ako už názov napovedá tieto L'Oreal profesionálne vlasy odtiene zanecháva vlasy pozerá pozitívne lahodný. Farby ukazujú aj na slnku a vyzerajú celkom báječný. Zanecháva vlasy jemnú a šumieť bezplatné poštové aplikácie, a tiež má sladkú vôňu, ktoré sa ľahko umýva off. Táto paleta je ideálny pre ľudí, ktorí dávajú prednosť experimentovať a napriek tomu sa bojí ísť cez vrchol. Týchto sedem jemné odtiene len s nádychom zelenej a modrej sú stojí za zváženie, ak sa uvažuje o robiť očarujúce módne vyhlásenie.

load...

5. L'Oreal Majirel Farba na vlasy Professional Shade Natural Black / Darkest Brown:

To je pre tých, ktorí v prvom rade používajú farbu vlasov na pokrytie šedej. To dokonale zodpovedá vašu prirodzenú farbu vlasov a účinne pokrýva šedej. Dodáva prirodzený lesk a objem na normálne suché a kučeravé vlasy.

6. L'Oreal Majirel Farba na vlasy Professional Shade Light Blonde:

Ak máte ašpirovať na strhávať na seba pozornosť, alebo mať všetky oči na vás, to je odtieň pre vás. Môžete ísť všetci Blondínky po šoku a hrôzy účinkom alebo použiť tento odtieň pre zvýraznenie svoje vlasy pre tento pozitívny trendy vzhľad.

7. L'Oreal Majirel Farba na vlasy Professional Shade Light Auburn:

To je očervenel hnedý odtieň, ktorý je živšie ako klasické hnedej farbe. Táto farba robí tvár vyzerať jasnejšie a je ideálny pre tých, ktorí s olivové pleti.

8. L'Oreal Majirel Farba na vlasy Professional Shade Light Red Copper Brown:

Tento odtieň L'Oreal Majirel Professional Farba vlasov je bohatá na keratínu, ktorý posilňuje a prináša život vlasy bez lesku. Je to trvať dlho a ukazuje celkom dobre. Svetlo hnedá bronzovými je subtílny odtieň červenej, ktorá je ideálna pre tmavé na tmavých pleti.

9. L'Oreal Majirel Farba na vlasy Professional Shade Light Brown:

Dve až tri odtiene svetlejšie než pôvodná farba vlasov je svetlo hnedý odtieň z farieb L'Oreal Majirel Professional vlasy sa dobre hodí pre fér voči strednej pleti.

10. L'Oreal Majirel Farba na vlasy Professional Shade Light Ash Brown:

Tento odtieň nie je naozaj pridať farbu na vlasy, ale je ideálny pre tých, ktorí potrebujú šedej pokrytie ale nechcete sa vrátiť do prirodzene čierne vlasy. Účinne doplňuje odraziť a hlasitosť na vlasy a zostane svietiť dlhšie ako dva mesiace.

Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie tohto článku. Ešte zanechajte nám komentár.

load...