Starostlivosť o vlasy

Top 10 liekov na kontrolu lupin

Top 10 liekov na kontrolu lupin

Lupiny je jedným z najčastejších typov vlasov a vlasovej pokožky problémy. Hoci lupy zriedka sa stane vážnou, to je hlavnou príčinou skalp svrbenie a nepohodlie. Súčasne, lupiny je príčinou veľké rozpaky taky. Nebudete môcť nosiť vaše obľúbené čierne šaty v strachu z tých špinavých viditeľných bielych vločiek na ramene. Ako zima nie je ďaleko, poďme pozrieť na niektoré z najlepších proti lupinám produkty dostupné v Indii.

Liek na lupiny v Indii: Top 10

1. Matrix Biolage Scalp Therapy šampón proti lupinám:

Populárny produkt podľa Matrix je Biolage Scalp Therapy vytvorila rozruch od tej doby to bolo vypustené na trhu. Pyritión zinku a Bio vankúš Complex sú hlavnými zložkami tohto šampónu. Produkt je dosť dobré pre odstránenie lupín z koreňa. Tento vysoko kvalitný šampón nerobí vaše vlasy šumivý alebo tupá.

load...

Cena za výrobok je Rs.190 na 200 ml.

2. Nizoral:

Olejnatý skalp, rovnako ako mastnú pleť, je živnou pôdou niekoľkých kvasinkových a plesňových infekcií. Pre mastnú pokožku hlavy, Nizoral je najlepší liek na lupiny. NIZORAL obsahuje špeciálne anti-fungálnej činidla názvom ketoconasol, ktorý pomáha, aby sa zabránilo rastu lupín na hlave. Niet divu, že je to ďalší dobrý produkt, aby sa zabránilo a účinne liečiť lupiny.

load...

3. Cipla 8X šampón proti lupinám:

Cipla je populárna liečivá značka. Ak by ste sa poradiť s dermatológom pre lupín problému, môže sa vám predpíše tento šampón proti lupinám. Pomáha k vyčistili tvrdohlavý lupín z vlasovej pokožky úspešne. Pomerne cenovo dostupné, Cipla 8X obsahuje aloe vera okrem cicloprix a pyritiónu zinku.

4. Body Shop Ginger Shampoo:

Medzinárodne populárna značka, The Body Shop v poslednej dobe začala proti lupinám produktu. Hoci je šampón je trochu drahý, ale tvrdí, že je užitočný aj na najodolnejšie lupín. Tento produkt je tiež múdry anti-zblázniť chronickej lupy problém.

5. Pantene Pro-V šampón proti lupinám:

Jeden z najobľúbenejších produktov sú k dispozícii po celom Indii je Pantene Pro-V šampón proti lupinám. Produkt je cenovo dostupné, a môžete použiť šampón na pravidelnej báze. Pre lepší výsledok aplikujte Pantene Pro-V kondicionér po šampónovaní vlasy.

6. Avon Natural Tea Tree a Tymián šampón proti lupinám:

Tea tree a tymián, obaja majú chladiace účinky, ako je mentol na pokožke hlavy. Komponenty, ako sú MSP a silikóny v tomto produkte sú veľmi účinné v boji proti lupinám. Výrobok je veľká úľava od svrbenia a podráždenej pokožky hlavy.

7. VLCC rozmarín šampón proti lupinám:

VLCC je šampón proti lupinám je prírodný anti-zblázniť pre lupy. Je vhodný pre všetky typy pleti. Pravidelne sa použije produkt zlepšuje stav pokožky hlavy počas niekoľkých dní. Niektoré z prvkov, používaných v šampónu je rozmarín, tea tree, indický egreše, kvet ibišteka, a Margos. 200 ml balenie Tento šampón stojí okolo Rs. 160.

8. Zrušte Výživný skalp Care šampón proti lupinám:

Nutrium 10 je zásadný agent Clear Výživný Skalp starostlivosť šampón proti lupinám. To nie je len pomôcť odstránenie lupy, ale tiež zlepšuje stav pokožky hlavy do značnej miery. Produkt je cenovo dost, stojí okolo Rs. 224 na 400 ml.

9. Hlava a rameno Anti Shampoo:

Head & Shoulders je pravdepodobne najstaršou šampón proti lupinám v Indii. Je to veľmi populárny a je k dispozícii na mieste po celej krajine. Použitím šampón napomáha odstráneniu vločiek viditeľne.

10. L'Oreal Elvive:

L'Oreal Elvive je vynikajúci produkt, ktorý nevysychá ani zdrsnenie vlasy po umytí šampónom. Šampón jemne oplachuje vločiek z vlasovej pokožky a bráni re-objaviť.

A teraz viete, prečo sme nazvali tento zoznam ako pri zostavovaní lupinám lieky! Už ste vyskúšali niektorý z nich? Alebo ste v pokušení skúsiť niektorý z nich? Ešte nám zanechajte komentár a dajte nám vedieť!

load...