Starostlivosť o vlasy

Top 10 farieb na vlasy Wella

Top 10 farieb na vlasy Wella

Wella farby na vlasy produkty sú známe po celom svete. Wella farby na vlasy sú k dispozícii v mnohých odtieňoch a štýlov. Majú vynikajúcu kvalitu a nepoškodzujú vlasy a vlasovú pokožku.

Top 10 Wella Hair Color Products

1. Wella Kolestint Perfect Trvalá:

Wella Kolestint Perfect permanentná je dobre známy pre jeho intenzívne a živé farby. Ten obsahuje zložky, ktoré sú vysoko kvalitné a jedinečné. Majú farebnú paletu, aby vyhovoval všetkým - svieži blond, prírodné, hnedej, červenej a zmiešané odtiene. To vám dáva plnú slobodu farba a chváliť svoju kreativitu a štýl vlasy. To poskytuje vynikajúcu sivé pokrytie vlasy, pretože sa rovnomerne rozprestrie na pokožku hlavy. Wella Kolestint Perfect permanentný nevyžaduje žiadnu zvláštnu starostlivosť aj keď to dáva dobrý lesk. Táto farba zostane na dlhšiu dobu na vlasy, čo je najlepšia kvalita farieb vlasov produktu. To tiež prichádza s novou technológiou vôňa, ktorá pomáha zbaviť zápach čpavku.

load...

2. Wella Color Kolestint vlasov:

Wella Kolestint Hair Color Cream je k dispozícii v mnohých odtieňoch a je k dispozícii vo forme krému gélu. Máte na výber z rôznych farieb tak, aby vyhovovali svoj vzhľad. To tiež vyzerá veľmi prirodzene, bohatý a žiarivý na vlasy. To prichádza s liečbou Pre-sfarbenie, ktorý má extrakt mandľový a pomáha vaše vlasy absorbovať farbu. Wella Kolestint farba vlasov má non-odkvapkávacia vzorec a poskytuje dlhotrvajúcu výsledky. To je jednoducho perfektný na pokrytie vašich sivé vlasy a aby vyzerali lesklý. Balíček obsahuje tiež farba vlasov krém, vývojár, po liečbe farba intenzívny lesk.

3. Wella Color Charm Permanent Liquid:

Tento produktový rad je špeciálne vyvinutý pre blond a bruneta krásy, aby im štýlovú farbu. To im pomáha získať vynikajúce štylizovaný vlasy, ak je použitý s šarmom aktiváciou lotion.This farba vlasov robí vlasy vyzerať žiarivý a dáva dobré pokrytie. Je špeciálne navrhnutý pre trvalé farby na vlasy a odľahčenie. Wella Kolestint Farba vlasov je bez amoniaku a nespôsobí škodu na vlasovú pokožku. To je jednoduché aplikovať, a dokonca môžete aplikovať sám doma.

load...

4. Color Fresh Wella:

To Wella farby na vlasy je vaše vlasy vyzerať štýlovo a módne. Pomáha dať lesk a lesk na vlasy, vďaka vitamíny v nej zahrnutá. Vlasy vyzerá zdravo, pretože neobsahuje čpavok alebo peroxidy. Vlasy farbenie s týmto produktom môže byť dokonca urobiť doma veľmi ľahko. Jedná sa o permanentná farba na vlasy, ktorá dodáva odraziť a dáva výživu vlasov.

5. Wella Illumina Farba:

Ten sa hovorí, že najväčší Wella má farebnú inováciu od 20 rokov. Táto farba na vlasy navrhnutý Wella Professionals vyzerá 100% prírodné a dodáva lesk a jas. Illumina COLOR pomáha chrániť kožičku pre ochranu jasnosti. To je tiež známe, že poskytujú trojrozmerné výsledky vašej farbe vlasov. Technika tohto farbu vlasov dodáva väčšiu hĺbku a rozmer na vlasy, aby ich vyhladiť okamžite. Wella Kolestint Farba vlasov je vhodný pre všetky typy vlasov. Luxe Oil obsahuje arganový olej, mandľový olej, jojobový olej, ktorý je užitočný pre ochranu vlasov pred poškodením. To tiež hydratuje a posilňuje vlasy od korienkov. Farba vlasov má ľahký olejový vzorec, ktorý neznamená, že ste cítiť ťažký keď platil.

Farba 6. Wella Color Charm Permanent Liquid Hair:

Farba Wella Color Charm Permanentný Liquid Hair je spoľahlivý a dlhotrvajúci. To dáva vynikajúce šedej pokrytie a skutočný farebný odtieň. To tiež zvyšuje prirodzenú upozorňuje na vlasy. Vzorec tiež neslabne výsledky a svetlé farby.

7. Wella Color Charm Demi-permanentné Farba vlasov:

Farba Wella Color Charm Demi-Permanent Hair miešajú ľahko pokryť všetky sivé vlasy a dodáva odraziť na existujúce farbu vlasov. To prichádza v mnohých odtieňoch, aby vyhovoval všetkým módne tóny. To neobsahuje čpavok a PPD zadarmo. To dáva dlhotrvajúce výsledky, ktoré nevyžadujú pravidelný opraviť.

8. Ion Color Brilliance Bleach Powder pre Salon profesionálov:

To je najlepšia farba vlasov pre blond trendy. Ion Color Brilliance bielenie prášky pre salon profesionálov upresniť tónovej techník. Obsahuje prírodné zložky a hydratačné zložky pre zachovanie zdravia vášho skalpu. To pôsobí ako kondicionér a zosvetľovač rovnako. Tým sa vaše vlasy hodvábne jemná a poskytuje vynikajúce zvýraznenie alebo úplné pokrytie. Sú bez prachu, ktorý nehorí skalp.

9. Wella Color Dotykový:

Wella farebný dotykový Je známe vytvárať 3D farebný efekt a lesk na vlasy.

Majú mnoho odtieňov na výber blondínky a žiarivé červené. Farba vlasov je 100% čistý a prirodzený rozsvietiť vaše vlasy.

10. WELLA Blondor Lightening Powder & Cream:

WELLA Blondor Lightening Powder & Cream má najväčší počet blond odtieňov. Táto farba vlasov je lepšia a vynikajúci, pretože sú navrhnuté odbornosti Wella.

BLONDOR Lightening Cream má harmanček, ktorý je jemný na vlasy a vlasovú pokožku. To dáva až 7 úrovní výťahom a je flexibilný vo svojich zmiešavacích pomeroch.

Dúfam, že ste našli tento článok na Wella farby na vlasy informatívne. Teraz je rad na vás vybrať si správnu farbu vlasov pre vaše vlasy, tak sa pridávať ďalšie lesk na to. Zanechať komentár cenný zdieľať svoje skúsenosti!

load...