Starostlivosť o vlasy

Top 10 Detangling vlasové kefy

Top 10 Detangling vlasové kefy

Každé dievča je potrebné vybrať správny kefa na vlasy, na základe jej kvalitu vlasov alebo štýlu sa chce chváliť, aby mal dokonalý účes. Investície do kvalitnej, detangling vlasy kefa zaisťuje obrovské úspory. Detangling kefa na vlasy pomáha získať takmer dokonalý, kvalitné salón výsledky doma, takmer jednu štvrtinu ceny. Navyše môžeme štýl naše vlasy, kedykoľvek si želáme.

Je tiež veľmi dôležité, aby kefa naše vlasy, po pravom spôsobom. Kefovanie vlasov správnym spôsobom a so správnym štetcom pomáha masírujte vlasovú pokožku, stimulujú olej žľazy, a tiež čistenie chlpov a folikulov.

Kefy sú k dispozícii na trhu v rôznych tvaroch a veľkostiach. Tie sú obvykle tvorené buď prírodnými štetinami, syntetických štetín alebo kombinácia dvoch štetín. Tu sú top 10 detangling vlasy sú k dispozícii v Indii kefy.

load...

Top 10 Detangling Vlasové Kefy v Indii:

1. Keramické a Ion Veľký guľatú kefu:

Jedná sa o ľahký a veľký veľký kefa, ktorý sa skladá z jemných štetín. To je jeden z najlepších detangler kefy na vlasy na trhu k dispozícii pre ženy s dlhými vlasmi, ktoré spleti ľahko. Pomáha tiež vyschnúť vlasy, takmer rovná, v minimálnom čase. Jeho hriadeľ je keramický povlakom, čo zaisťuje maximálne využitie sušiče zároveň chráni vlasy pred účinkami sušenia fúkaním. Spolu s tým je ion nabitý štetiny dať vynikajúci konečný výsledok, keď styling vlasov a tiež požičať lesk na vlasy.

2. Boar Bristle Detangling Kefa na vlasy Fragile:

Ak máte jemné a lámavé vlasy, ktoré sa ľahko láme, má za následok rozštiepené končeky vlasov a tiež zamotania a uzly ľahko kanec kefkou je pre vás najlepšie. Zároveň je to najbezpečnejší nástroj pre vaše vlasy. Najlepšie vlastnosť kefy je, že jemne detangles vlasy bez akéhokoľvek poškodenia. Zanecháva vlasy lesklé a lesklé.

3. Malý guľatú kefu:

Vzhľadom k jeho súdkovité turmalín a ion nabitý štetiny, to štetcom prináša to, čo sľubuje. To dáva veľkú styling výsledok, bez toho aby nejako poškodenie chlpov a folikulov. Vzhľadom k tomu, že je malé rozmery, že sa najlepšie hodí pre všetky ženy s krátkou až stredne dlhé vlasy. Pridaná funkcia tohto detangling kefa na vlasy je to, že dáva objem vrstvené vlasy, ktorá zlepšuje celkový vzhľad človeka.

load...

4. Boar Bristle Teasing kefa:

Táto kefa má prírodný diviačie štetiny a tri rady štetín, ktoré pomáhajú pridať objem rýchlejšie ako akýkoľvek iný kefou. To pomáha vytvárať viac prirodzene vyzerajúce účes. To tiež zaisťuje minimálne poškodenie vlasov, kým držanie vo hviezdach ju. Je to jeden z najlepších kefy na vlasy pre ženy, ktorí cítia, že je potrebné prejsť na pokročilejšie nástroje pre ich vlasy. Rovnako tak je vhodný pre tých, ktorí nemajú radi česať vlasy.

5. Boar Bristle pádlo kefa:

Má prírodné diviačie štetiny. Tie sú šetrné k jemnej a jemné vlasy prameňov. Pomáhajú tiež pri rovnomernej distribúcii esenciálnych olejov prepustených z mazových žliaz pri čistení. Kefa tiež dáva pokožke hlavy relaxačné a upokojujúcu masáž vlasy kvôli jeho prírodnými štetinami, čo nás preháňať kefovanie občas. Ak nemôžete myslieť mimo akúkoľvek ďalšiu kefa než pádlo kefy, to je najlepšie zvoliť pre prirodzený kanca štetina jeden cez plastovým kefkou s hrubými štetinami. Tento vlasy detangling kefa nie je vhodný pre ženy s hustou a objemné vlasy. Je to najlepší deň kefa pre jemné vlasy, pretože je to kefa all-in-one.

6. Extra malý guľatý kefa:

Ako už názov napovedá, jedná sa o mimoriadne malých rozmerov kefu, ktorý pomáha človeku detangle aj tie najmenšie uzlov a spleti. To vyhladzuje a narovnáva nový rast vlasov, ktorý pomáha v predĺžení doby medzi dvoma chemickými rovnanie sedenie. To je jeden z najlepších kefy na vlasy pre chemicky ošetrené vlasy.

7. Thermo Keramické rovnanie Brush:

To je kefa, ktorý slúži dvojitému účelu, pretože má diviačie štetiny na jednej strane a keramické dosky, na druhej strane. Pomáha otočiť vysúšače do plochého rovnanie železa. Jeden dostane rovnaké výsledky ako rovnanie železa s menšími ťažkosťami, menšími vystavenie teplu a oveľa menej škôd na vlasy. Je to najlepšie detangling kefa na vlasy pre ženy, ktoré túžia po lesklý a skalné rovné vlasy raz za čas.

8. Wet Detangling Sprcha Štetec:

Ako už názov napovedá, tento kefa na vlasy môžu byť použité ako na mokrej i suché vlasy, a je tiež vhodný pre všetky typy vlasov. Táto kefa znižuje zamotania rýchlo a bez námahy.

9. Vent Brush:

Tento kefa je špeciálne vyrobená pre sušenie vlasy s fénom. Samotný názov napovedá, že tento typ kefy má otvory alebo otvory v ňom, ktoré cirkuluje horúci vzduch zo sušičky, čo umožňuje rýchlejšie schnutie ranu. To tiež pomáha pri budovaní vlasom objem a detangling vlasy.

10. Vankúš kefa:

Telo tohto kefy je ako mäkký vankúš, v ktorom sú vložené štetiny. Tento druh kefky sa najlepšie hodí pre stredné a dlhé vlasy. Je určený pre použitie na dennej báze. Tiež upokojuje pokožku vlasovej pokožky, pretože IT masáže vlasy pri čistení ju.

Na záver možno povedať, že najlepší kefa na vlasy, je ten, ktorý má oba syntetické a diviačie štetiny. Kanec štetiny sú šetrné k vlasom, zatiaľ čo syntetické štetiny pomáhajú vlasy sušenie rýchlejšie. Dobrý kefa, ktorý zabezpečuje, vlasy lesk distribúciou prírodné oleje z ropy žliaz umiestnených na hlave. Mal by tiež fungovať ako dobrý detangling kefou a zároveň by nemala spôsobiť žiadnu škodu na skalp.

load...