Starostlivosť o vlasy

Top 10 cvičení pre rast vlasov

Top 10 cvičení pre rast vlasov

Môžete si myslieť, že potenie to môže byť škodlivé pre vaše vlasy, ale ste si niekedy, že niekedy to, čo je dobré pre celé vaše telo môže byť dobré aj pre vaše vlasy?

Nikdy pravdu !!

V skutočnosti vlasy môžu tiež profitovať kozmetické prínosy z cvičiť? Áno, počuli ste to správne.

Často sme si, že príliš veľa potu je nezdravé a zlé pre naše vlasy. Aj keď je to pravda, v niektorých bodoch, výhody intenzívnom tréningu, pokiaľ ide o naše vlasy sa týka ďaleko prevyšujú nevýhody spôsobené zvýšenú produkciu potu.

load...

Tu budeme zdieľať cesty, cvičenie pre rast vlasov, ktoré sa dostanú vaše pot ďalej, čím pomáha dosiahnuť až mäkšie, dlhší, hladšie a lesklejšie vlasy.

Cvičenie pre rast vlasov:

  • Cvičenie by sa malo považovať za súčasť celostného krásy a starostlivosť o vlasy rutina. Najlepšie cvičenie pre rast vlasov je kardio, pretože intenzívny tréning zvyšuje produkciu mazu, olejovitá látka, ktorá pokrýva každý prameň vlasov a zabraňuje vysychaniu pokožky hlavy a hriva. Cardio ovplyvňuje produkciu mazu tým, ako sa zbaviť toxínov z nášho tela.
  • Uvoľnenie zdravé mazu je najlepší spôsob, akým cvičenia a potenie môže prispieť k lepšej starostlivosti o vlasy. To možno dosiahnuť tým, parný kúpeľ v saune po intenzívne práci von zasadnutí. Para tiež zvyšuje produkciu mazu a vedie k lepšej a dlhšou srsťou.
  • Visí dolu hlavou sa môže zdať ako zvláštny spôsob, ako ovplyvniť produkciu lepšie vlasy, ale to pomôže ohromne. Backbends alebo obrátenej pózy, môže pomôcť pri pomôcť rast vlasov tým, že zvyšuje prekrvenie pokožky hlavy. Čím väčšia je kyslík bunkami dostal vo vlasatej časti hlavy, tým väčšia je šanca, že budete mať krásne dlhé kadere. Rozhodne znižuje vypadávanie vlasov a je tiež veril k zvýšeniu produkcie vlasov.
  • Cvičenie, ktoré spôsobujú pohyb krku a hlavy sú tiež veľmi dobré na uvoľnenie napätia obsiahnuté v týchto svalov, čím sa zvyšuje prietok krvi a cirkuláciu kyslíka. Všetky tieto pomáhajú pri podpore rastu vlasov a zaistí, že vaše vlasy zostáva bez poškodenia po veľmi dlhú dobu.
  • Kalestenika je dobrý spôsob, ako podporovať lepší rast vlasov. Preťahovanie pomáha znížiť hromadenie kyseliny v bunkách a svalov, a preto vedie k oveľa znížil padaniu vlasov. Celkové cvičenia by mala byť v rovnováhe s výživnej stravy, aby sa priaznivo ovplyvňujú telo aj naše vlasy.
  • Akupunktúra je veľmi zaujímavý spôsob, ako zvýšiť rast vlasov. Tento inovatívny a menej známe diela kliknutím na tlakové body na naše prsty.
  • Praktici akupunktúry tvrdí, že existuje významný pokles, takmer 90 až 95%, na jeseň na vlasy po dobu 15 až 20 dní po začatím liečby. Existujúce vlasy sú nahradené viditeľne zdravšie vlasy rovnako. O mesiac je kurz akupunktúry môže zmeniť spôsob, akým sa pozeráte, tvrdia odborníci.
[Read: Zemiakový Juice Pre rast vlasov]
  • Jóga je vynikajúci pre podporu lepšieho vlasy. To ovplyvňuje nielen naše telo, ale znižuje stres, zvyšuje koncentráciu a vedie k lepšiemu prekrveniu v oblasti skalpu.
  • Masírovať základ krku a ramien, a to buď sám, alebo tým, že sa niečo iné, ako to urobiť, bolo tiež preukázané, že pomáhajú pri re-rast vlasov. Môžete masírovať pomocou ľavé rameno s pravou rukou a vice versa.
  • Horná časť tela build-up cvičenie, ako je drví sú tiež dobré pre vaše vlasy. Možno budete prekvapení, ale je to spôsobené tým, že sa jedná o pomerne intenzívne cvičenie rutiny, ktoré uvoľňujú veľa potu, a nepriamo ovplyvňujú rast vlasov.
[Čítajte: Kokosový olej viesť k rast vlasov]

Dúfam, že tento príspevok bol informatívny. Zvoliť správne množstvo a druh cvičenia, ktoré sú ideálne pre vás. Buďte dôslední a budete sa diviť, a to nielen, ako krásne vlasy môžu byť, ale aj to, ako skvele sa budete cítiť!

load...