Starostlivosť o vlasy

Tipy pre výber správneho šampónu na kontrolu vlasov Pád?

Tipy pre výber správneho šampónu na kontrolu vlasov Pád?

Prach, splodiny a špina! ak sa vám podarí vystúpiť z domova jeden deň a nie naraziť nich cítite požehnal nie? Ale tento deň nikdy prísť vo väčšine našich životov, a tak náš prvý inštinkt je, aby sa vrátil domov a hit shower.Heaven sa potom, čo sme vyprali naše vlasy a usadil sa pred naším televízora!

Ale už ste stratil veľa vlasov? Uvažovali ste o tom, že by to mohlo byť spôsobené tým, že používate zlý šampón! Výber správneho šampónu hrá veľmi dôležitú úlohu. Tak ako to robíte? To je to, čo je o tomto článku, ktorý vám pomôže s tipy, ako vybrať najlepší šampón pre kontrolu vypadávanie vlasov.

Ako si vybrať najlepší vypadávanie vlasov Control šampón pre váš typ vlasov?

Tu je niekoľko tipov pre výber správnej šampón

1. Vlasy a typ skalp:

Prvá vec, ktorú si treba dávať pozor pred výberom správneho šampónu je, aby sa vaše vlasy a vlasovú pokožku typ ustálený vpravo dole! Bez toho by to bez ohľadu na to, koľko šampóny pokusu, budú sa nikdy nebude fungovať správne. Je to ako pýtať sa vaše auto spustiť na vodu namiesto benzínu. Ako možno mastné vlasy čistí šampón pre suché vlasy?

load...

2. Výživa a hydratácia:

Pred vlámania do rôznych typov vlasov, tu je jeden bod, na tom trvám! Starajte sa o svoje vlasy správne! Správna hydratácia a výživa sú nutnosťou. Nájdite si etiketu a nechajte si ingrediencie. Obsah, ako je bambucké maslo, sójové mlieko, vaječné bielkoviny a glycerín sú veľmi dobré pre vaše vlasy. A uistite sa, že si vyberiete jeden výrobok s toľkými dobrých ingrediencií ako je to možné, a nie veľa z nich s jednou zložkou každého!

3. Pre mastné vlasy:

Tento typ vlasov je potrebné dávať pozor na dve veci.

  • Rovnováha pH - uistite sa, že šampón nie je len určený pre mastné vlasy, ale tiež vhodne vyvážený
  • Sila - ak ste vypadávanie vlasov cez uistiť, že používate šampón určený pre vaše vlasy a je vhodne vyvážená, potom je to preto, že je príliš tvrdý! Mastné vlasy musia byť umyté často, aby to krásny lesk a žiara. Ak váš šampón je príliš tvrdý, ste povinní rozpustené vlasy
[Čítajte: Amla Šampóny v Indii]

4. Pre normálne vlasy:

Ak máte normálne vlasy a nemajú žiadne problémy sucha a ste stále stráca vlasy, je na čase zistiť, či máte nejaké vlasovej pokožky podráždenie. Skúste medikovanej šampón s tea tree oleja! Pracujú divy.

load...

A tu je ďalší tip milí dievčatá, áno, ste požehnaní mať normálne vlasy, ale nechodím tlačiť svoje šťastie! Vyzdvihnúť dobrú miernu šampón a držať sa ho! Nemusíte sa snažiť každý výrobok na trhu na vlasy.

5. Pre suché vlasy:

Váš hlavný dôraz musí byť na to, aby vaše vlasy vlhkosť! Takže žiadne šampóny s príliš veľa chemických látok pre vás! Áno, chápeme, že budete potrebovať odskočiť, ako vaše vlasy tendenciu padať bezvládne, ale suché vlasy nemusí odraziť, takže uistite sa, že je dobre hydratovaná ako prvý.

6. Pre vlnité vlasy:

Pokiaľ máte prirodzene vlnité vlasy alebo si zvolili pre permanentný trvalú potom nemôžete liečiť vaše vlasy rovnako ako ostatní! Sorry dámy, ale je to ten druh vlasov, ktoré je najťažšie udržať. Takže sa uistite, vybrať šampón, ktorý je buď vysoko na obsah proteínov alebo je špeciálne vyrobené pre liečbu váš typ vlasov, aby bolo zaistené hlboký koreňový klimatizáciou a hydratáciu.

7. Farbené vlasy:

Farbené vlasy potrebujú špeciálnu starostlivosť, pretože sú vystavené chemickým ošetrením! A nie všetky pravidelné šampóny dobre reagujú na farbených vlasov. Tak sa na bezpečnej strane a vybrať z radu špeciálne pre farbené vlasy!

A byť istí, doplniť je niekoľko domáce opravné prostriedky pre vypadávanie vlasov! Nič nefunguje lepšie ako kombinácia týchto dvoch v pravom spôsobom.

load...