Starostlivosť o vlasy

Tipy na make-up pre 8 typov farebných vlasov

Tipy na make-up pre 8 typov farebných vlasov

Dobrý make-up má schopnosť zvýšiť niečí vlastnosti, zakryť nedokonalosti či chyby a doplniť niečí pleti! Pre veľkú make-up Avšak, jeden by nemal slepo nasledovať farebné trendy, ale namiesto toho si vybrať make-up a farby, ktoré sú v dokonalej harmónii s vaše vlasy.

Či už máte ten strhujúci farba vlasov od salónu, alebo ak máte to šťastie, aby sa s tým narodil, zodpovedajúce vlasy a make-up môže byť ťažké. Ak nechcete mať dobrú kombináciu medzi týmito dvoma, a potom obaja z nich padne bytu, bez ohľadu na to, ako báječný je farba vlasov môže byť.

Tu je niekoľko tipov pre zodpovedajúcu ktorá dokonale farbené vlasy s vašej tvári.

1. Tmavé vlasy / Black hair:

Tmavé vlasy krásy vyzerajú najlepšie, keď sa zvýši niečí funkcie a udržať zvyšok vyzerá jednoducho. Tmavé vlasy je zvyčajne sprevádzaná tmavé oči rovnako. Táto kombinácia vám umožní nosiť takmer akýkoľvek odtieň ľahko. Tmavé vlasy krásy môže vytiahnuť z viac intenzívne farby a tiež hrať s svetlejších odtieňov.

load...

Dobre definované očný make-up s nahé pery a broskyňa červenať bude vyzerať mimoriadne dobre. Ženy, ktoré majú tmavé vlasy so strednou tón pleti mali vyskúšať vína a farby na modrú častejšie. Teplejšie farby ako bronz, koralov, fialovej a hnedé na oči budú vyzerať príliš veľká. Môžete nosiť skrutku červená alebo hlboké slivky na vaše pery a budete hojdať vzhľad.

2. Blond vlasy:

Blonde krásy mali starostlivo vyberať svojho make-up, alebo budú skončí s vyblednuté vzhľad. Mäkké tóny a pastelové odtiene fungujú najlepšie pre blond vlasy a tmavé tóny vytvoriť ostrý kontrast.

load...

Uplatniť dobrú bronzer na čelo, líca a bradu. Naneste ju na ľahkú váhu; nejdú ťažké s ním. DAB broskyne pomáha zahriať tón pleti. Môžete sa rozhodnúť pre slonovej kosti alebo ružové farebné očné tiene a tváre vybrať ružovkasté. Grays, modrej a Taupe farebné očné vložky pracovať krásne s týmto typom farby vlasov. Dokončiť make-up, siahnite po hnedú alebo neutrálne rúž s ružovou alebo broskyňovou podtónom. NEPOUŽÍVAJTE ďalej a ďalej hnedej rúžu, pretože bude tvár vyzerať nudné. Nechoďte cez palubu s očný make-up. Brown riasenka bude vyzerať príliš rovnako dobré.

3. Medium hnedé vlasy:

Vzhľadom k tomu, vaša farba vlasov nie je tak hlboká ako čierne alebo hnedé odtiene, mali by ste platiť odtiene, ktoré korelujú s vašej pleti a farbu očí! Pridajte trochu lesk vašej pleti za použitia bronzer s nádychom broskýň a ružové tóny na koži. Bronzer dodá krásny lesk na váš tvár a broskyňa červenať pomôže oživiť kožu.

Ak zhrnieme svoj vzhľad, nejdú pre pravidelné nahé alebo neutrálnom odtieni. Namiesto hrať až vaše pery sa mierne oranžovo-červené báze rúžu na a uloženie neutrálny pre očné tiene. Naneste pekné hnedé očné linky a začiatok to s čiernou maskarou pre tento dokonalý vzhľad!

4. Honey farbené vlasy:

Pre prirodzený vzhľad, ľahký tieň s nejakým zlatým leskom leštený až po záhyb vyzerá pekne a rozjasní vaše oči. Ísť na broskyňové tónovaný červenať. Zvoliť buď hnedé alebo fialové očné linky sa nemusel hanbiť vaše oči, alebo dokonca tmavo zelené, ak môžete nájsť.

Linka vonkajší kútik oka na hornom línie rias a ranou dve vrstvy maskary dokončiť svoj vzhľad. Na pery skúsiť nahú ružovú rúž s úplnou lesk na pery na vrchole. Dokonca si môžete prepnúť vzhľad a pokúsiť živšie farby počas noci. Trochu tyrkysová sa dobre hodí k opálenej pleti a svetlé vlasy.

5. Caramel Vlasy:

Kým zlaté hnedé odtiene karamelu vlasy dokonale vylepšiť opálenie, to môže urobiť tón svetlejšie pleti matný a popolavý. Ak je vaša pokožka je bledá, Nepozerajte sa vymyjú vyrovnávanie chladnejšie tóny karamelu pomocou make-up v neutrálnych a svetlých farbách, s hladkým povrchom.

Môžete použiť mäkké hnedej, šedej a krémové béžové očné tiene na vašich očiach a zvoľte hnedé očné vložky. Pridať nejaké svetlo na vašej pokožke výberom sčervená v koralov, fialovo ružové a mäkké ružové, a pokúsiť sa vyhnúť svetlé základy. Neutrálny vyzerať čo najlepšie na pery; môžete skúsiť jemný ružový lesk pre pridanie nejaké lesk.

6. Red Hair:

Tmavo červené vlasy ako čerešňa alebo gaštanové odtiene by mali hrať sa s viacerými neutrálnych tónoch. Môžete tiež použiť odtiene s ružovými tónmi rovnako. Hrať sa vaše oči a nechať pery neutrálny. To neznamená, že je potrebné, aby zodpovedali vlasy s vašou očné tiene. Trvať dva alebo tri odtiene a mieša ich dohromady ako šampanské ružové očné tiene s zelené alebo bronzové tón. Môžete porovnať svoj make-up s vlasmi.

Ak váš červená je svetlejší odtieň naneste ružovkastú koralové rumenec na lícach. Nie viac ako robiť oči, pretože vlasy a pery sú už jasné. Použite krásny neutrálne tiene, ale vyhnúť sa oranžovo. Dokončenie vzhľad s hnedou alebo šedou očné linky a čiernu alebo hnedú riasenkou.

7. Purple Hair:

Purpurovo sfarbená srsť sa môže pohybovať od tmavo fialovej tieňa na svetlo fialový odtieň, ktorý sa podobá blond farbu. Môžete použiť hravý doplnkovú make-up, aby sa na šperk tóny vo svojej koži a oči. Vyberte dva alebo tri odtiene očných tieňov vytvoriť štýlový multi-dimenzionální vzhľad.

Ak vaše vlasy má odtieň tmavší fialová, použite svetlé odtiene make-upu doplniť svoj vzhľad. Pre svetlejšie odtiene, ako je fialová fialová, použiť tmavšie odtiene na vytvorenie kontrastný efekt. Jewel tóny sú doplnené zemitých odtieňoch, ako je čierna, hnedá a červená. Naneste broskyňa hnedý odtieň červenať a farby na pery. Jasné červené by malo byť vyhradené pre orgován fialová

8. Magenta Vlasy:

Vzhľadom k tomu, samotná farba vlasov je tak smelý, zmierniť make-up počas dňa čas. Ísť pre ľahké kohled oči a nahé rúžu počas dňa čas. Na noc, môžete pridať splash červené alebo ružové do svojho vzhľadu. Lemujú vaše oči s čiernou alebo hnedou očné linky, ale nie kresliť hrubé čiary. Môžete použiť bronzer alebo červenať, ale nepreháňajte to. Riasenka by mala vyzerať prirodzene, alebo dokonca môžete vyhnúť úplne. Aplikovať neutrálny odtieň rúžu.

Posledná vec, ktorú si uvedomiť, ak uvažujete o make-up, ktorý ide s farbou vlasov je to, že je úplne v poriadku, aby kontrastné farby. Bez ohľadu na to, akú farbu vaše vlasy, môžete nosiť kontrastné make-up, aby sa vaše vlasy vyniknúť. Nájdenie vhodného make-up pre svoju farbu vlasov sa môže zdať komplikované, ale to všetko príde na to, čo si myslíte, že vyzerá najlepšie na vás. Aj keď existuje veľa priateľských pokynov, nie sú tam žiadna tvrdá a rýchla pravidlá, pokiaľ ide o make-up. Pomocou týchto tipov na zodpovedajúcu farbu očí a pleti s vlasmi!

Tiež skontrolovať niektoré ďalšie tipy make-up pre farbu vlasov, aby kombinovať svoj štýl.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

load...