Starostlivosť o vlasy

Rôzne vlasy Problémy a domáce opravné prostriedky na ich riešenie

Rôzne vlasy Problémy a domáce opravné prostriedky na ich riešenie

Bože, kozmetické obavy ich toľko! Zoznam jenom zdá byť nekonečný, ale väčšina z nich má riešenie. Najviac frustrujúce, sú tie, ktoré sa zdajú mať žiadny hmatateľný riešenie, to znamená, ak hľadáte na zlých miestach. Máte všetko, čo potrebujete, aby sa váš problém vlasy okolo. Všetko, čo musíte urobiť, je sledovať tieto jednoduché domáce opravné prostriedky, ktoré môžete urobiť z prísad, ktoré sú už vo vašej kuchyni.

Tu je zoznam niekoľkých z týchto problémov vlasov u žien.

1. Fall Hair

Teraz je tu problém, vlasy, ktoré sme všetci strach! A fandíme a modliť sa nikdy nestane, aby nám. Nikdy nemôžeme vedieť, prečo presne pád hair začalo. Všetci robíme rad vzdelaných odhadov, ale robiť to v každom prípade smerovať k nám správnu vec? Nikdy sa nedozvieme. A môžeme dúfať, že nájsť riešenie, keď ani neviem, čo spôsobuje problém. Nie, čo vedie k začarovaného kruhu stresu, ktorý pridáva iba k problému.

load...

Náprava: masírujte pokožku hlavy s teplým olejom stimuluje krvný obeh, ktorý podporí rast vlasov. Sezamový olej je známe, k zastaveniu padania vlasov. Kefa vlasy pred vami spať v noci na odstránenie spleti z vlasov.

2. Nežiaduce rast vlasov

Ak padanie vlasov je problém pre niektoré, potom pre niektorých to je rast vlasov v hojnosti, ale nanajvýš nemiestne miest. Fúzy, ochlpenie. Ó Bože. Je to taká nočná mora!

Náprava: Kurkuma je zložka, ktorá je často používaný ženami v Indii znížiť ochlpenia. Naneste pastu z kurkumy a vody, aby sa vaše telo a nechať to na dobu 30 minút, po ktorých je nutné ho opláchnite vodou. Nepoužívajte mydlo. Túto metódu opakovať aspoň dvakrát za mesiac vidieť výsledky.

load...

3. Šedivejúce vlasy

To je jedna vec, ktorá vždy príde s vekom, a nemôžeme s tým nič robiť. Ale nie je to trochu trápne, keď z nejakých nevysvetliteľných dôvodov genetických vyskočí počas mladosti sám? Ale otázka je stále rovnaká? Čo môžeme prípadne robiť iného ako farba naše vlasy? Ďalšie v problematike Zoznam vlasy, ktoré nás len frustruje!

Náprava: Ingrediencie ako Amla a sezamový olej a známe pre ich vlastnosti, ktoré pomáhajú zabrániť šednutiu. Môžete kombinovať amly henou a aplikovať ich na svoje vlasy na úžasné výsledky.

4. Zlý stav

To je jedna z podmienok Prajeme mali viac trvalé riešenie. Všetci vieme, a používať techniky, aby naše vlasy dobre stabilizujú, ale väčšina z nich sú tak veľmi časovo náročné a únavné s potrebou opakovanou údržbu. Raz sme sa prísť na to, a naše vlasy siaha až do vyzerať a cítiť sa ako metlu.

Náprava: Neumývajte vlasy s teplou vodou. Vždy používať studenú vodu alebo vodu, ktorá je pri izbovej teplote. Suché a kučeravé vlasy, keď idete von zo sprchy je známkou toho, že voda bola príliš horúca pre vaše vlasy.

5. Farba vlasov Zmeny

Akonáhle si farbu vlasov, nie je cesty späť. Častá recoloring a starostlivosť sa stala súčasťou vášho života. Ale potom, ako dlho môžete zostať pri rovnakej nudné farby taky? Len keby tam bol spôsob, ako by sme mohli farba zmení trvalejšie!

Náprava: kaša banány urobiť perfektný vlasové masky pre farbené vlasy. Oni obnoviť vlhkosť a pridať lesk vašich vlasov.

6. Rednutie vlasov

Tu je ďalší problém, ktorý hrozí, že príde bližšie a bližšie s vekom. Čím ste starší, tým menšia je hrúbka vašich vlasov sa stáva. Trávime polovicu naše životy starostlivosť o to, a stále skončiť stratou väčšiny našich vlasov k rednutie vlasov. Len keby tam bol spôsob, ako Vypestujte vlasy, ako ste veku.

Náprava: cvičenie. Áno, čítate správne. Cvičenie zvyšuje krvný obeh v tele, ktorá teda pomáha pri stimulácii pokožky hlavy.

7. Kader

Nepoddajné vlasy! To tak sa stane, že tam bude vždy pár chvíľ v našom živote, kedy sa zdá naše vlasy má myseľ jeho vlastné, a to jednoducho nebude počúvať nás. Bude krepovateniu bez ohľadu na to, aké dôležité je deň a vyzerať ako neporiadok. Len malá slečna z toho produktov kader starostlivosti a vaše vlasy skoky na tej šance na pomstu. Existuje celý rad výrobkov na trhu, ale trvalejšie riešenie bude vítaný každý deň.

Náprava: Ovládajte kučeravé, nezvládnuteľný vlasy s kokosovým olejom. Trvať niekoľko kvapiek kokosového oleja. Votrite ho medzi dlaňami rúk a aplikujte ho po celej dĺžke vlasov. Nepoužívajte príliš veľa oleja. V opačnom prípade vaše vlasy môže skončiť hľadá mastný.

8. Strata lesku

Vlasy bez lesku je sťažnosť, že všetky ženy majú. To všetko znečistenie a stres, ako moc môže niekto vlasy vziať? Takže to pomaly stratí svoj lesk. Ale čo keby tam bol spôsob, ktorý na trvalejšie ceste nám dal riešenie, okrem našich šampónov a ďalších produktov pre starostlivosť o vlasy?

Náprava: Pre prirodzene krásne vlasy, masírujte vlasy s horúceho oleja (kokosový, olivový, mandlí alebo ricínový olej). Zabaliť hlavu s horúcim uterákom na chvíľu. Buď si to cez noc alebo ho zmyte teplou vodou.

Ďalšie tipy

  • Medové pridať lesk na váš suché a vlasy bez lesku. Zmiešajte 3 lyžice. Medu s 1 litra vody a votrite ho na vlasy a vlasovú pokožku a nechajte pôsobiť 20 minút (cover so sprchou viečkom). Dôkladne ju vypláchnite studenou vodou a vyfúkať na stredne vysoké. Použite raz týždenne pridať lesk a objem vlasov.
  • Lemon je veľmi účinný prírodná látka, ktorá pracuje pre rôzne problémy vlasov.
  • Trpíte lupiny? Použite citrón, ako sa zbaviť tohto nekonečného problému. Zmiešajte niekoľko lyžíc čerstvého citróna s teplým olivovým olejom a jemne vmasírujte na pokožku hlavy. Dovoliť zostať po dobu 15 minút, potom sa šampónom a opláchnite ako obvykle.
  • Lemon pôsobí tiež ako kondicionér na našom inak nezdravé vlasy. Zmiešajte čerstvo vylisovanej šťavy z jedného citróna sa jeden šálku teplej vody a naneste na vlasy. Dovoliť zostať po dobu niekoľkých minút a potom opláchnite. Tým sa pridá čerstvý odraziť a lesk.
  • Lemon sprej na vlasy dáva okamžitý lesk a odraziť na vaše vlasy. Varí sa plátky 2 - 4 citróny vo vode. Nechaj to povariť na pätnásť minút do polovice odparení vody. Kmeň kvapaliny a pridajte niekoľko kvapiek esenciálneho oleja. Pour to v spreji a udržiavať v chlade. Teraz sprej to na vlasy, ako av prípade potreby získať rýchly objem a lesk pre vaše vlasy.
  • Citrón, pri zmiešaní s vajcami a medom, môžu byť použité ako vlasy balenia. Zmiešajte 1 vajce, 2 lyžice medu, 1 PL citrónovej šťavy, 2 lyžice olivového oleja (alebo akýkoľvek olej na vlasy podľa vášho výberu) a niekoľko kvapiek esenciálneho oleja a aplikovať na vlasy. Následná kontrola šampónovanie vlažnou vodou. Končiť oplach studenou vodou. Jedná sa o efektívnu starostlivosť o vlasy pre všetky typy vlasov.

Už ste trpel niektorú z týchto problémov pred? Čo bolo pre vás? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...