Starostlivosť o vlasy

Prírodné kondicionéry na kučeravé vlasy

Prírodné kondicionéry na kučeravé vlasy

Niektorí zvažujú kučeravé vlasy ako požehnanie, zatiaľ čo niektorí zvažujú to ako prekliatie !!! Ale kto by nechcel športu tie nádherné zámky? Jedna vec je istá, že si všimnúť, že dievčatá s rovné vlasy vždy chcel športe týmto krútia a vice verš !!!

Ale potom, kučeravé vlasy potrebujú veľa starostlivosti a attention.May byť to je jeden z dôvodov, prečo väčšina žien s kučeravými vlasmi radšej rovno zvládnuteľné vlasy.

Kučeravé vlasy ľahko chytá krepovateniu. Takže je to naozaj potrebuje dobré množstvo starostlivosti tak, aby sa prírodný olej je zachovaný a vlasové folikuly nie sú vyschla. Je tiež potrebné dobré množstvo vlasov pravidelne. Z tohto dôvodu, kučeravý starostlivosť o vlasy nie je nikdy ľahké. Takže to skúsiť robiť túto starostlivosť je to možné.

load...

Umožňuje čítajte nižšie o niektorých kondicionérov, ktoré budú pomoc pre vás.

Kondicionéry, aby sa vaše vlasy hydratované, poskytovať živiny, zabrániť krepovateniu a pomáhajú udržať fly-a-spôsoby, ako na uzde. Kondicionéry môžu byť rozdelené do nasledujúcich 3 kategórií:

  • Creme kondicionéry alebo denný klimatizačné jednotky udržiavať vlasy hydratované a zvoliť variantu špeciálne určený pre kučeravé vlasy.
  • Leave-in-klimatizačné jednotky udržiavať vlasy hydratované a zámky v živín pre viac času a poskytuje optimálne výsledky.
  • Hlboké kondicionéry sú ťažšie a zaťažiť vlasy, použite ju každý druhý týždeň získať späť, že zdravý lesk.

V tomto článku sa budeme pokrývať niektoré prírodné hlboké kondicionéry pre vaše kučeravé vlasy:

load...

Avokádový olej:

Avokáda oleja preniknúť do jadra, aby vlhkosť. Majú vysoký obsah mononenasýtených mastných kyselín a vitamínu E, ktorý pomáha zlepšiť rast vlasov. To pomôže posilniť vlasy zvnútra von, čím dáva silné zámky.

Bambucké maslo a bambucké maslo Olej:

Bambucké maslo olej majú veľké množstvo mastných kyselín, vitamíny E a F. To zvlhčujúce účinky na zmäkčenie a upokojenie vlasov a môže byť použitý ako denný krém. Naneste bambucké maslo alebo jeho olej, či už ako vlasy masky alebo hlboké kondicionér k informáciám o opravách a zabrániť ďalšiemu poškodeniu vlasov. To tiež dodá lesk vašich silných zámky.

Olivový olej:

Olivový olej vo forme horúceho oleja bude robiť zázraky, zatiaľ čo klimatizácia vaše vlasy. Použite lyžicu teplého olivového oleja, masáže do vlasov, vlasovej pokožky krúživými pohybmi a nechajte svoje vlasy sa vzťahuje po dobu 40 minút. Jeden umyť a môžete nájsť rozdiel.

Banány:

Banány majú draslík, vitamín B6 a ďalšie vlastnosti dodať lesk a vlhkosť vašich vlasov. Trvať dva alebo tri banány (v závislosti na dĺžke vlasov) a zmes do hladkej pasty (žiadne hrudky) pridajte plnotučné mlieko alebo kokosové mlieko a pridajte dve lyžičky medu. Miešať, až sa dostanete na správnu konzistenciu, nechajte to na dobu 30 minút a umyte teplou vodou. Táto liečba vám pomôže s krásnymi kučeravými vlasmi.

Použite tieto raz za dva týždne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Dúfam, že tieto domáce opravné prostriedky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť najlepšie výsledky !!! Ak si myslíte, že máme preskakované niekoľko neznámych tipy, prosím podeľte v poznámkach nižšie.

load...