Starostlivosť o vlasy

Olivový olej Ako šedivé vlasy Náprava: Fakt alebo mýtus?

Olivový olej Ako šedivé vlasy Náprava: Fakt alebo mýtus?

Olejovanie a masáže majú tradíciu, že sú používané ako nepriatelia k šediveniu, sušiče vlasov a vypadávanie vlasov. Olivový olej masáž je jedným z najlepšie hodnotených dávnych spôsobov, ako riadiť šedivých vlasov, obnovujú prirodzenú farbu vlasov, znižujú vlasov sucho, zvyšujú silu vlasov a lesk. Koľko z vás veria v olivovom oleji olejovanie dávky? Možno, že niektoré budú veriť a iní nemôžu. Poďme zistiť, či olivový olej je vlastne nepriateľ na vlasy bielenie, alebo je to len prastarý mýtus prežíva až do dátumu.

Faktický Guide na olivový olej na vlasy tmavnúce Výhody:

Kým olivový olej je istý, že skalp nourisher, je to tiež liek proti sivé vlasy? Musíte mať tiež kopať do hlavy ťažké nájsť odpoveď na túto otázku a mohol by skončil úplne zmätený.

Dovoľte mi, aby som vás na svete faktov a pomôžu znovu objaviť správnu odpoveď na olivovom oleji pre šedivé vlasy ako anti-sivé zástupcu alebo mýtus.

1. Opravné šedivé vlasy kvôli lupy:

Olivový olej ponúka hlbokú výživu suchej a poškodenej pokožky hlavy. Suchá pokožka hlavy je sklad na spoločné problémy, ako sú vlasy, kader, lupiny a niekedy stratený lesk. Mohlo by to byť zaujímavé pre vás vedieť, že lupiny je jedným z hlavných dôvodov pre šedivé vlasy sa vyskytujú v mladom veku. Olivový olej mocne lieči problém lupín z dôvodu sucha. Preto neexistuje žiadny spôsob, ako dva o tom, že olivový olej je záchranný systém proti sivé vlasy vplyvom výskytu lupín.

load...

2. Opravy Sun Poškodenie získať farbu vlasov:

Je úžasné si uvedomiť, že slnko nie je len život darcu; to je tiež život príjemcu. Ponúka silu a farbu na vlasy vo forme vitamínu D (ktorý môže riadiť produkciu Pheomelanin- vlasy šedivejúce a bielenie farbiva). To tiež robí vlasov Gray, keď sa dostanú vystavený priamemu slnečnému svitu hodín tým, že je suchý. Olivový olej je jednoduchý spôsob, ktorý opravy slnko poškodenia objavovanie stratenú vlhkosť a hydratáciu na suché vlasy.

3. Obnoví pH úroveň vlasových folikulov:

To robí vlasy vlhké a udržiava príliš bezpečné ďalšieho poškodenia slnkom. To zaisťuje, že vlasy, ktoré sa obrátil šedá, pretože je poškodená slnkom je obnovená späť do svojej prirodzenej farby. To v podstate deje, keď je obnovená hladina pH vlasových folikulov. Akonáhle olivový olej obnovuje úroveň pH vlasové folikuly, melanín začne pracovať efektívne. Teda normálna rovnováha medzi eumelanín a pheomelanin (obe na farbenie vlasov pigmentov) je obnovená. To obnoví stratenú farbu vlasov rovnako.

4. Boje Back chemicky poškodené vlasy:

Ďalším úžasné fakt moc olivový olej je obnoviť prirodzenú farbu vlasov spočíva v jeho nepriateľstvo k chemickému poškodeniu. Nadmerné styling činí vlasy chemicky poškodené. Chemicky poškodené vlasy stráca svoju prirodzenú farbu vlasov a zosivie. To sa zvyčajne stáva, pretože chemicky poškodené vlasy boli poškodené vlasové folikuly a vlasovú pokožku. Olivový olej sa bráni chemické poškodenie opätovným posilnenie slabých vlasových korienkov. Bok po boku, ale tiež obnovuje žalúdočné hladinu pH pokožky hlavy a vlasových folikulov. Z tohto dôvodu, melanín nájde optimálne podmienky vlasy zabezpečiť produkciu pheomelanin je obmedzovaný a výroba eumelanín je spustená. Malá Pheomelanin stmavne šedivé vlasy a zvýšila eumelanínu z nich robí ešte temnejšiu (tóny im ich prirodzenej farby).

load...

5. Oneskorenie predčasného starnutia:

To je ešte lákavejšia si uvedomiť vplyv olivového oleja pre predčasné sivé vlasy, že je nielen dostatočne silný, aby sa zabránilo predčasnému sivé vlasy problémy; to je rovnako silný zvrátiť škody. Je to má byť veril, potom, že olivový olej môže prepožičať vlasy mladosti navždy? Má tento olej na vlasy bol obdarený prírodnými brnenie proti bielenie v dôsledku starnutia, rovnako? Bohužiaľ, budete sklamaní vedieť, že nič nemôže zabrániť starnutiu. Starnutie alebo Senescence je prirodzený proces, ktorý umožňuje bunky a tkanivá slabšie. Olivový olej je určite oddialiť príznaky vlasy bielenie v dôsledku starnutia, ale nemôže zastaviť navždy. To vám iste pomôže udržať vaše vlasy silnejšie a lesklejšie s vekom rovnako, ale nemôže udržať je čierna / tmavá navždy.

Vyššie uvedené faktický sprievodca je osobné ručenie na olivovom oleji a sivými vlasmi, na to, ako olivový olej môže zabrániť a vyliečiť predčasnej vlasy bielenie. Avšak, je to tiež záruka, že nemožno vzdorovať vlasy bielenie v dôsledku starnutia, ale môže oddialiť len ju.

Koľko si teraz hodnotiť účinnosť olivového oleja ako nepriateľ až sivé vlasy? Stále sa rozhliadať po alternatívne metódy proti predčasnému vlasy bielenie? Nezabudnite sa podeliť o svoje myšlienky s nami.

load...