Starostlivosť o vlasy

Okamžitý zväzok vlasov (napr. Pol hodinu v ruke)!

Okamžitý zväzok vlasov (napr. Pol hodinu v ruke)!

Máte rande, a že aj v len asi pol hodiny? Usporiadať večierok, ale nemajú čas zmyť olejnatosť vlasov? Práve si mal kúpeľ yester noc, ale napriek tomu vaše vlasy sa stal mastnú cez noc? Tak ako budete chodiť v dopoludňajších hodinách, aby úžasné get-spoločne s neživou objemovo menej vlasy?

Tu je to, čo môžete urobiť, aby vás zachránil pred zlý deň a dostať skákacie objemný vlasy a zanechať trvalý dojem na ostatných!

Čítajte nižšie nájsť techniku, ako zvýšiť objem vlasov:

A.Talcum Powder Technika:

Ak vlasy suché, a nechcete, aby ho vlhký s shampooing.Do to pravdepodobne väčšina ľudí vie o tejto technike, použite púder, len trochu a pat na svoje dlane, spustite prsty cez vaše vlasy v chaotický spôsobom, a vaše olejnatosť zmizne a vy skončíte s dokonalým matným skončil vlasy.

load...

B. Styling Bounce:

Čo potrebuješ:

  1. Niektorí drží klipy
  2. Jeden veľký barel kulma
  3. Silné fixácia
  4. Voda s rozprašovačom
  5. Styling hrebeňový
  6. Gumičkou

1. Viac ako rameno dĺžka tj stredné až dlhé vlasy nasledujúci postup:

Po prvé, aby dve časti vlasov z vrcholu, nie stranu cesty. Úsek na zadnej časti hlavy, zviazať do chvosta. Sekcia vpredu, prvý hrebeň ju a držať ju rovno do ruky, potom sprej nejaký silný držať sprej na vlasy a dal curling hlaveň a stočiť späť spôsoby, pomaly odstrániť kulmy, drží stočený zväzok a hneď pod to s držanie klip, takže to nebude kĺzať dolu.

Vedľa robiť chvost rovnakým spôsobom, aby dve časti z nej alebo tri, ak sú vaše vlasy husté a brať jeden po druhom sekciách, hrebeňové, rozprašovaním, lokne a klipu. Po tom všetkom tvrdá práca, keď sa krúti stojí na hlave po jednom usporiadaných vertikálne orezaný, potom ho ochladiť sušiče chladenia alebo ak nemáte chladiace tlačidlo vo svojom sušiče potom už len čakať po dobu 10 minút nechajte sprej nastaviť a vlasy vychladnúť.

load...

Teraz odstráňte klipy a otočiť hlavu hore nohami, neporiadok a šíri vlasom trochu prsty a triasť vaša hlava trochu dať trochu viac silné držať sprej na vlasy a vrátiť sa do normálnej polohy, nie hrebeň už len vychutnať svoje úžasné väčší objem skákacie kadere.

2. Skrat dĺžka ramien vlasov:

Striekať vodu s rozprašovačom, nemusíte mať celkovú kúpeľ za púhych zmáčania vaše vlasy, teraz pod určitú časť svojej vlasy z vrcholu vašej hlavy najprv strihanie vlasov. Teraz drží ranu vlasov smerom nadol kolmo k hrebeňu a hrebeň v jemným hrebeňom chĺpky zostali na všetkých stranách, ktoré nie sú pripnutý na vrchol. Aj keď idete dole vlasovej sekcie česanie a ich fúkania, ukončiť česanie proces smerom ku koncom vedie k zavinutie. Tento postup opakujte pre každú malú časť pre 4x. A potom po dokončení tu teraz opustí hornú pripnúť časť a opakujte postup sušenie úder na ne tiež. Inak môžete odopnite hornú časť a okamžite otočiť vlasy v prednej časti tváre, a začať ich česanie von s hrebeňom a vyhodiť je sušenie zároveň. Teraz nastavte im dozadu, sprej nejaký silný držať sprej na vlasy udržiavať hlasitosť na dlhšiu dobu, a uvidíte, ako sa vaše vlasy objem okamžite zvýšila.

3. Niektoré ďalšie užitočné tipy:

Ak nemáte naozaj ani čas pre to štýl, stačí dať hlavu hore nohami a vyfúkať ho pridať hlasitosť. Ak ho chcete držať v rovnakej pozícii, sprej nejaký silný držať sprej na vlasy.

Môžete tiež prilepiť na niektoré predlžovanie vlasov Ak chcete vykonať pre okamžitý nárast objemu. Môžete tiež ísť na nejakú volumizing penou alebo sére a ich použitie na vlasy. Kadere vyzerajú dať väčší objem ilúziu ploché tenké vlasy, takže môžete vykonať cez noc zvlnené alebo dokonca okamžité lokne s kulmou a silné fixácie.

Ak máte dostatok času, môžete urobiť šampón sa zbaviť olejnatosť, a najlepšie je používať objasňujúce šampón a objasnenie stabilizujú a potom vyfúkať vlasy na objeme a odraziť.

Je dôležité, aby šampón off svoje prášok a stylingové spreje a gély alebo penu po vašom vrátiť domov.

load...