Starostlivosť o vlasy

Neutrálna farba vlasov Sprievodca - akú farbu vám vyhovuje to najlepšie?

Neutrálna farba vlasov Sprievodca - akú farbu vám vyhovuje to najlepšie?

Farba našich vlasov je niečo, čo sme sa narodili. Ale to sa v priebehu času menia a to z niekoľkých dôvodov, ako je životný štýl a znečistenie. Nie každý sa cíti spokojní s ich prirodzenej farby vlasov. Mnohí na rade farieb, ako získať iný vzhľad, zatiaľ čo iní používajú farby na vlasy, aby pokryli svoje sivé pramene. Farba vlasov je často zoskupené do, teplých 'alebo, chladné' tónov. , Warm 'sa vzťahuje na odtiene so žltým nádychom, zatiaľ čo, chladný' znamená čokoľvek s modrým podtónom. Ale je tu ďalšia farba - neutrálna, čo je kombinácia oboch teplé a studené farby.

Aké sú neutrálne farby na vlasy?

Neutrálna farba nemá žiadnu zvláštnu tón, ale môže byť v porovnaní s farbou piesku na pláži. Ach, to je poetický popis farbu vlasov! Problém s neutrálnou farbou je, že nezobrazuje v jednej aplikácii, a potrebuje aspoň niekoľko aplikácií, ktoré naozaj presvitať. Pri aplikácii neutrálnu farbu, jeden by mal vždy požiadať kaderníka na dotyk s farbou lesku medzi aplikáciami, ako to bude držať ďalej nechcené tóny. Neutrálna farba môže byť tiež v porovnaní s Ashe farbu. Jediným rozdielom je, že Ashe je tmavší ako neutrálnym tónom. Ak chce niekto získať dokonalý neutrálny tón, potom jeden by mal dostať ashe farba urobil a po tom, šampón najmenej dvakrát až trikrát tak, že Ashe farba pomaly mizne a uvoľňuje cestu pre perfektné neutrálne farby.

 [Čítajte: Červená farba vlasov Guide]

Jediným problémom je to, že nikto nechce šampón niekoľkokrát a dosiahnuť dokonalé farby. To, čo všetci sa tešia, je odísť zo salónu s hlavou plnou dokonale farbené vlasy. Ale to žiada tak moc od stylistu. Musíme dať do nejaké úsilie, ak chceme, aby naše vlasy vyzerať dobre. Je tiež dôležité podmieniť vlasy pravidelne pri použití neutrálnu farbu vlasov. Neutrálna farba začne dostať nudné po opakovanom praní; Preto priviesť späť lesk a lesk je potrebné klimatizovať vlasy.

load...

Výhody neutrálne farby vlasov:

Výhodou neutrálne farby je, že komplimenty takmer všetky odtiene pleti - spravodlivé, stredné alebo tmavé. Jediný bod je potrebné vziať do úvahy pred použitím neutrálnu farbu, je, že to, či zvyšuje alebo lichotí niečí vzhľad.

  • Neutrálne farby na vlasy vyhovovalo ako teplé a studené odtiene pleti. Farby na vlasy, ako je čierna, svetlé a tmavé odtiene hnedej je možné nazvať ako neutrálne farby, pretože spárovať pekne so všetkými tónmi pleti.
  • Ľudia s chladnou pleti by mal vždy zvoliť neutrálny odtieň, pretože sú už spravodlivé a majú odtieň ružovej na šupke. Fair-koža ľudia by sa mali vyhnúť červené alebo zlaté blondínu, ale skôr sa držať popole alebo iných neutrálnych tónov.
[Čítajte: farba vlasov Tipy a triky]
  • Ak jeden nechce experimentovať príliš veľa, ale skôr chce ich vlasy, aby sa z jednej farby z koreňov do končekov, potom je potrebné vziať do úvahy neutrálnu farbu. Aby sa dosiahlo neutrálne alebo popolavý farby, jeden by mal najprv prejsť na profesionálne a odstrániť všetky stopy skôr aplikovanej farby z vlasov. Ale ak je farbenie vlasov na vlastnú päsť, potom jeden by mal vždy kúpiť farbivo so slovom, popol 'alebo, neutrálne' v názve farieb.
  • Všeobecne platí, biele, čierne a hnedé odtiene sú považované za neutrálne, pokiaľ ide o farbu vlasov. Avšak, hnedá je pravda, neutrálna farba, pokiaľ ide o vlasy. Neutrálne z čiernej na najsvetlejšie blond, vyzerá skvele na väčšinu ľudí.
[Čítajte: vlasy Tipy a triky Care]

Neutrálne farby na vlasy odtiene je zvyčajne zmes rovnakých dielov všetkých troch základných farieb. Tieto farby sú všeobecne používané pre zakrytie biele alebo sivé vlasy, pretože zabezpečí pokrytie a jasné tóny. Ale ak hľadáte drastické vlasy človeka, neutrálne odtiene rozhodne nebude fungovať! Za to, že budete musieť vyskúšať viac radikálny odtiene, ako je blondína a medi.

load...