Starostlivosť o vlasy

Najlepšie značky organickej farby vlasov - naše najlepšie 5 výberov

Najlepšie značky organickej farby vlasov - naše najlepšie 5 výberov

Ľudia, ktorí pravidelne farbia vlasy, určite ti strasti úlohy a aké dôležité je, aby prepnúť na amoniak voľný a ďalších chemických bezplatných produktov. Je ľahké ísť do supermarketu a vyzdvihnúť tovar z regálu a pustiť sa do "urob si sám" farbenie vlasov cesty.

V priebehu doby, po použití týchto off-the-police produkty, zistíte, že vaše vlasy sa stáva suché a takmer bez života. Často sedí pred zrkadlom a premýšľal, čo sa stalo s tým lesk a odraziť. Potom to všetko zviesť na zlý dni. Teraz môžete dať svoje starosti k odpočinku. Existujú prírodné vlasy farbiť produkty dostupné na trhu, ktoré nespôsobujú žiadne poškodenie vašich krásnych kadere. Tu sa dozviete všetko o ekologickom farbu vlasov a top 5 výrobkov.

Top 5 Organické Farba vlasov Značky

1. Herbatint:

Herbatint, ako už názov napovedá, je produkt, ktorý je vyrobený z prírodných rastlinných extraktov. Produkt používa rastlinné proteíny v mieste amoniaku. Niektoré rastliny a byliny majú prirodzené sfarbenie zložky, ktoré by mohli vyhovovať vašim vlasy. Tieto bylinky majú tiež liečivé vlastnosti. Tieto rastlinné farbivá vyživujú pokožku hlavy a vlasové folikuly. K dispozícii v 30 rôznych odtieňoch, Herbatint vyhral najlepší farba Award v roku 2008.

load...

2. Light Mountain Farba Natural vlasov a kondicionér:

Táto prírodná farba vlasov je dodávaný v 12 rôznych odtieňoch. Neobsahuje žiadne chemikálie alebo syntetiky. Produkt je založený na dobra heny (Indián bylinkovým) a ďalších rastlinných prípravkov. Listy Henna, populárnej indickej byliny obsahujú bohaté prísady, ktoré dodávajú prirodzený lesk vašich vlasov. Henna má tiež mnoho liečivé vlastnosti. Spolu s dáva vaše vlasy rozkošný odtieň, pravidelná aplikácia tejto indickej bylina pomáha zmierniť skalp off lupiny a suchú pokožku. Henna je tiež známy pre svoje hydratačné vlastnosti. To je dôvod, prečo vystupuje ako najlepší produkt na farbenie vlasov a vlasov rovnako. To tiež robí veľmi dobrú prácu krytie šedivých vlasov.

3. Surya Henna:

Surya Henna je vyrobená z prírodných extraktov a organických farbív zeleniny. Neexistujú žiadne chemické látky, ako je amoniak, peroxid vodíka a ďalšie oxidy kovov, ktoré sú najčastejšie zložky prítomné v farbenie vlasov na trhu k dispozícii. Hlavnou zložkou tohto produktu sa extrahuje z brazílskej a indickej ovocie. Plody olej pomáha pri farbení vlasov, vyživuje pokožku vlasovej pokožky, a tiež podmienky vaše vlasy. Tento produkt je k dispozícii v 17 farbách a tiež farby sivé vlasy.

load...

4. Farba podľa Nature:

Prírodná farba je ďalší populárny voľbou medzi organickými farbenie vlasov značiek. Rich s ingredienciami získané z rastlinných pigmentov, táto značka ponúka širokú škálu 31 farieb vyzdvihnúť. Zložky sú mäkké na vlasy a pridať lesk a hebkosť vlasov, zatiaľ čo sfarbenie. Pre ľudí, ktorí sú veľmi citliví na chemické látky, je to určite najlepšou voľbou! Odborníci tvrdia, že tento výrobok je bezpečný používať aj počas tehotenstva. Avšak pri použití tohto produktu by ste nemali používať akýchkoľvek chemických produktov založených!

5. Odtiene Nature:

Odtiene prírody farbenie výrobkov sa pripravujú prevažne za použitia harmančeka extrakty. Táto farba má aj ďalšie aktívne zložky, ako je pomarančový džús, aloe vera a grapefruitu výťažky, ktoré vyživujú vaše vlasy. Ďalšou výhodou - vaše vlasy budú cítiť príjemne po zasadnutí sfarbenie! Tieto prírodné ingrediencie bojovať niekoľko vlasy a vlasovú pokožku infekcií. Sú dokonca účinný pri odstraňovaní vší hlavy. Tento produkt sa dodáva v 24 žiarivých farbách, ktoré vám bude vyzerať ako glam bábiku.

Pred použitím niektoré z týchto farbív prírodné vlasy, prosím, na pamäti, že ich účinky sú menej trvalé než chemické farby na vlasy. Možno sa budete musieť používať častejšie. Avšak, to sú nepochybne najlepšie značky na ekologické farby vlasov v Indii!

load...