Starostlivosť o vlasy

Najlepšie vlasy na vlasy GHD - naše top 10

Najlepšie vlasy na vlasy GHD - naše top 10

Vyrovnávanie vlasov sú dievčenské najlepší priateľ, nie je to dievčatá? Hoci oni sú vždy považované za škodlivé pre zdravie vlasu, ak sa používa príležitostne s dobrou tepelnou ochranný prostriedok, vyrovnávanie vlasov určite, aby vaše vlasy pristanú!

GHD vyrovnávanie vlasov je ísť k značke pre žehličky zvlášť teraz. Tieto žehličky sú k dispozícii v elektronickej predajniach a na internete.

Tu som zoznam najlepších GHD vyrovnávanie vlasov v Indii.

1. GHD minima:

Tento GHD rovnačky má vstavané čidlo na dosky, aby sa zabezpečilo, že žiadny prebytok tepla, alebo unikaniu tepla. To udržuje konštantnú 185 stupňov Celzia teplo cez von procesu styling. Je to jediná mŕtvice plochej ocele. To je najlepší zo všetkých vyrovnávanie vlasov produkty, ktoré môžete nájsť.

load...

2. GHD v Gold Classic Styler:

Táto super elegantná žehlička na vlasy má keramické dosky a je dodávaný s režimom spánku. Má tiež ochranné dosky krytu. Okrem toho má univerzálne napätie.

3. GHD IV Styler:

Tento kompaktný žehličky je rozhodne múdra. Tento elegantný, ľahká, keramické výhrevné teleso má okrúhlu hlaveň, 2,8 m otočný kábel a samozrejme možnosti univerzálne napätie.

load...

4. GHD V Gold Max Styler:

Ešte ďalší klasický GHD žehličky, to dieťa má keramické dosky a ohrievače. Dosky sú tvarované takže je super jednoduché a efektívne. To tiež prichádza s režimu spánku, takže nemusíte mať strach o poruchu, keď zabudnete ho vypnúť.

5. HGD V Gold Mini Styler:

Uhladenejší bratranec Max kulmy, táto rovnačka funguje rovnako účinne ako Max Styler. To tiež prichádza s keramickými doštičkami a ty tvarových na to. Je ľahký a je dodávaný s režimu spánku príliš.

6. GHD IV Mini Styler:

Táto žehlička je ideálny pre strapcami a krátke vlasy ako jeho dosky sú užšie ako ostatné. To má keramické dosky a guľaté barel. To má 2,8 m kábla.

7. HGD V Pink Diamond Styler:

Táto super docela žehlička na vlasy je celkom drahá pri svojej práci taky. Je dodávaný s pokročilými keramickými ohrievačmi pre lepšiu kúrenie. Má tvarované dosky pre vytvorenie kadere a vlny. Môžete tiež získať zodpovedajúce pádlo kefu s ním.

8. GHD IV Mint Styler:

Je to roztomilosť stelesnil alebo čo? Tento rozprávkový žehlička na vlasy v celej svojej kráse mätou je veľmi efektívna žehlička na vlasy. Má tiež keramické ohrievače, okrúhle barel a univerzálne napätie.

9. GHD IV Violet Styler:

Táto krásna vec, zatiaľ čo pridá veľa farby do svojho toaletného stolíka, bude aj vám rozprávkové vlasy. To má dosky z keramiky a kruhového valca. To má kľudový režim a špecifikácie napätia je univerzálny.

10. GHD V Emerald Styler:

GHD V Emerald kulmy má keramické dosky a guľaté barel. Má dĺžku kábla a 2,7m. Dodáva sa so zodpovedajúcim pádlom kefou. Čierne dosky majú nádych iskru v nich. Vaše vlasy budú určite stane hladkú a elegantný.

Obrázok zdroje: všetky sú čerpané z internetových stránok GHD.

Sú to GHD žehličky, ktoré sú vždy blúznil o krásou bloggerov a vizážisti po celom svete. Aj keď trochu na drahé strane, oni sú absolútne stojí za to!

Ktorý z nich ste si domov dnes? Zanechajte nám komentár.

load...