Starostlivosť o vlasy

Najlepšie vlasové masky dostupné pre suché vlasy

Najlepšie vlasové masky dostupné pre suché vlasy

Suché a kučeravé vlasy vyzerajú nezdravo, je náchylný k štiepeniu, a je ťažké sa rozčesávajú a štýl. Ak máte suché vlasy, môžete mať tiež suchú pokožku hlavy. Takže je na čase hýčkať vaše suché vlasy s liečebnými masiek. Masky sú vraj ponúknuť dvojitú povinnosť, pretože liečiť vlasy a vlasovú pokožku v rovnakom čase. Tieto ľahko použiteľné vlasovej masky na suché vlasy sú vraj ponúknuť dobré výsledky. Nižšie sú najlepšie vlasové masky na suché kučeravé vlasy sú k dispozícii v indickom trhu.

Použite masku Best vlasy suché a krepaté vlasy z týchto Top 10

1. L'Occitane Oprava topánok maska ​​na vlasy pre suché a poškodené vlasy:

L'Occitane je značka navrhuje vysokú kvalitu a senzorické kozmetické výrobky. L'Occitane ponúkol vlasy maska ​​pre suché vlasy funguje na farebný a chemicky ošetrené vlasy. Tvrdí, opraviť, stimulovať, regenerovať a chráni vlasy pred škodlivými účinkami na životné prostredie stresov. Táto bohatá a hodvábna krém zanecháva vlasy lesklé, mäkké a hladké. Jeho cena na R 1850 na 250 ml. Môžete si ju objednať na oficiálnych stránkach L'Occitane.

load...

2. Lush H'suan Wen Liečba Hua vlasov:

UK-založené kozmetickej značky Lush ponúka čerstvo vyrobené kozmetiku, ktoré využívajú čerstvé ovocie a zeleninu, najjemnejších éterických olejov a bezpečné syntetické, ktoré sú prosté prísad na zvieratách.

Lush ponúkol starostlivosť Super-klimatizácia je povedal, kŕmiť hladné vlasy. Je obohatený o avokádo, octom balsamico, žeruchy Infusion, vajcia aj infúzie bobkový list.

load...

To je cena za R, 1020 na 225 gramov. Môžete nakupovať on-line od lushindia.com.

3. Body Shop Rain Forest Vlhkosť vlasov Maslo:

Táto Body Shop ponúkol luxusné bohatý a intenzívnu liečbu hlboko kondicionér pre jemné, lesklé a zamotania vlasy sú vyrobené z pracaxi olej, Manketti orechového oleja a Vestníku ochranných med a olivový olej. Tento vlasy maslo je bez silikónov, parabénov a farbivá; a je cenený u Rs, 695 na 200 ml.

4. Matrix Biolage Fortetherapie Intenzívne Posilnenie Masque:

Táto maska ​​z radu Matrix fortethérapie tvrdí, posilniť oslabené vlasy kombináciou sily vedy a prírody rekonštruovať, rovnako ako boost vitality a uhladenie vlasov. Poškodené vlasy je posilnená pri budovaní odolnosti voči budúcemu poškodeniu. To je cenený u Rs, 410 na 392 gramov.

5. Loreal Total Repair 5 Hair Masque:

Tento New Total Repair 5 Maska s ceramidov cementom tvrdia, opraviť a intenzívne vyživujú vlasy. To tiež lieči padanie vlasov, sucho, drsnosť, otupenosť a štiepeniu. To sa bude predávať za Rs325 500 gramov.

6. Oriflame Hair X Repair Mask Therapy Hair:

To Hair X Repair Mask Therapy Hair vyživuje vlasy, keď Služby opravy tie poškodené.

Jeho špeciálne opravy aktívami a bambucké maslo ponuky vyživované lepšie chránená, jemnejšie vlasy hladké a all-over leskom. Je známe, že je jedným z najlepších vlasových masiek, ktoré ponúka v krajine.

To sa bude predávať za 349 na 200 ml.

7. Schwarzkopf Extra Repair Hair Care:

Je to celkom opravu intenzívne ošetrenie pre suché, poškodené vlasy a ošetrenie jednu minútu. To sa bude predávať za 300 na 150 ml.

8. Dove Intense Repair Liečba Mask:

Je to rýchle topenie formula s aktívnymi vláknami a proteínový komplex, ktorý absorbuje vita hlboko do vlasov viazať proteíny v jadre vlasov.

To ďalej pomôže posilniť vnútorný odpor a silu vlasom, aby bolo odolnejšie proti budúcemu poškodeniu. To stojí na Rs215 na 200 ml.

9. Sunsilk Keratinology vlasy Spa Maska:

Preniká cez tri vrstvy vlasov, pre hlboké intenzívne akcie, ktoré ďalej napomáha rekonštruovať a utesnenie kutikuly opustenie vlasy zdravé a krásne. To stojí na R 400 na 200 ml.

Mask 10. Pantene vlasov:

Pantene Total Care Ošetrenie je obohatený aktívnymi zložkami, aby sa vaše vlasy zdravé. Okrem toho chráni vaše vlasy pred poškodením, bude to Total Care Ošetrenie pridať presné množstvo vlhkosti, aby vaše vlasy.

Ste si istí, dostať, že mäkké a poddajné vlasy s týmto pre starostlivosť o vlasy. To stojí na R 199 na 135 ml.

Ktorý vlasy Maska pre suché kučeravé vlasy, si vyberiete? Alebo ste už dávať vlasy niektorý z týchto úprav? Budeme radi, vidieť svoj názor.

load...