Starostlivosť o vlasy

Najlepšie vlasové krémy na suché vlasy - náš top 10

Najlepšie vlasové krémy na suché vlasy - náš top 10

Suché vlasy môžu byť vaša najhoršia nočná mora, ak riadnej starostlivosti nie je prijatá. Takže, ak vaše vlasy sú suché, je nutné dodržiavať dobré starostlivosť o vlasy režim pre zvláštnu výživu. Domáce lieky na suché vlasy sú skvelou voľbou, ale dnešnej hektickej plány a rušný životný štýl sťažuje sledovať tie. Nebojte sa! Máme perfektné riešenie ponúknuť.

Dnes predstavujeme Top 10 vlasové krémy pre suché vlasy, ktoré sú veľmi populárne a efektívne. Vlasy krém je dobrým zdrojom výživy a hlboké klimatizácia, ktoré zlepšenie štruktúry vlasov.

Najlepšie krém na vlasy pre suché vlasy: Top 10 Zoznam

1. L'Oreal Hair Spa Vyhladzovania Cream Bath:

Nepáči utrácať peniaze každých 15 dní na drahé vlasy kúpeľov? Potom je táto vlasy krém je pre vás. Jedná sa o vlasy spa vyhladzovacie krém od L'Oreal. Vytvorené špeciálne pre ľudí s suché vlasy, vyživuje a hlboko podmienky chlpy, čo je mäkké, zvládnuteľné a hladké. Toto hlboké kondicionér na vlasy krém je za prijateľnú cenu. Ak chcete, zvodné, detangled a hladké vlasy potom vlasy spa krém stojí za každý cent. To je bezpochyby najlepšie vlasy krém pre suché vlasy.

load...

Cena: 525 INR

Krém 2. Himalaya proti lupinám Vlasy:

Tento vlasy krém je určený pre tých, ktorí trpia recidivujúce lupiny. To tiež vyživuje a hydratuje vlasy, takže je vhodný pre suché vlasy. Ak vaše vlasy sú suché a ste trpia recidivujúce lupiny, potom sa tento krém vyrieši váš problém v priebehu niekoľkých prania. To je vaše vlasy hladké, lesklé, mäkké a zabraňuje skalp svrbenie. Dodáva sa vo vani obalu a smotanové textúrou, ktorá sa ľahko prenáša na vlasy.

load...

Cena: 100 INR

3. Prírody Essence OXYtone Vlasy Výživa Cream balenia:

Tento vlasy krém je dodávaný vo vani balenie a cena nie je vykopať dieru vo vrecku. Najlepšie sa hodí pre ľudí s suché vlasy, hlboko podmienky kadere čo je vyživená a hydratovaná. Riadi krepovateniu, robí vlasy hladké, lesklé a zvládnuteľné. Rovnako tvrdí, že zníženie padanie vlasov, pretože obsahuje dobroty henny a deväť rôznych bylín.

Cena: 350 INR

4. Matrix Hydra Creme Intenzívne vlhkosti Masque:

Matrix je úžasné vlasové prípravky, a to je jeden taký intenzívny vlasové krémy pre suché a poškodené vlasy. Dodáva sa vo vani obale. Jeho krémová štruktúra sa šíri ľahko a zostáva na celé hodiny. Po použití tohto krému vlasy, vaše vlasy cítiť jemné, lesklé a zamotania. To tiež riadi krepovateniu, ktorý nakoniec znižuje padanie vlasov. Česanie sa stáva ľahkou.

Cena: 470 INR

Maska 5. Wella System Professional Žieravina suché vlasy:

Tento vlasy krém je ideálny pre chemicky ošetrené vlasy, ktoré sú suché a poškodené. Tvrdí, hydratovať, vyživovať a pridajte objem kučeravé vlasy. Je hlboko podmienky vlasy čo je hodvábne jemná a zamotania. Dodáva sa vo vani obale a keď trochu strmo cenu, to stojí za každý cent budete tráviť.

Cena: 900 INR

6. Povaha je Čo Tea Tree vlasov výživný krém:

Suché vlasy potrebujú zvláštnu výživu. Tento výživný krém obsahuje všetky prírodné ingrediencie, že táto podmienka vlasy od korienkov čo je hladký a silný. Jeho krémová textúra ľahko šíri na vlasy. Po umytí, to robí vaše vlasy hladké a kader zadarmo. Ak máte lupiny, obmedzí to vo väčšej miere. To je dobrý vlasy krém pre tých, ktorí hľadajú pre, skutočné 'opravy pre ich suché vlasy.

Cena: 325 INR

7. L'Occitane Oprava topánok maska ​​na vlasy pre suché a poškodené vlasy:

Tento vlasy maska ​​alebo vlasy krém je špeciálne vyvinutý pre suché a poškodené vlasy. Zanecháva vlasy zvládnuteľné, spleti zadarmo, hladká a lesklá. To tiež dodáva objem a odraziť. Vyživuje vlasy hlboko, bez toho aby ich mastný alebo olejnatý. Prísady používané sú bylinné a prírodné. Produkt je mierne drahšie, ale výsledky a množstvo zdôvodniť.

Cena: Rs 1850

8. Matrix Biolage Hydrating Masque Hair:

Táto maska ​​je vhodná pre suché a chemicky ošetrené vlasy, pretože vyživuje a hlboko podmienky vlasy, čím sa zvýši jeho štruktúru a silu. Krém je ľahko tenký a nátierky a umýva ľahko. Zjemňuje vaše vlasy, čo je spleť zadarmo, zvládnuteľné a lesklé.

Cena: 500 INR

9. Oriflame Hair X Repair Mask Therapy Hair:

Tento vlasy krém z Oriflamme prichádza vo vani obale. Bielej farby, ľahko sa šíri na vlasy. To má bambucké maslo, ktoré hydratuje a opravy vlasy, robí suché vlasy mäkké, hladké a lesklé. Česanie vlasov sa stáva bez námahy úlohou pri pravidelnom používaní.

Cena: 349 INR

10. Body Shop Rain Forest Vlhkosť vlasov Maslo:

Táto Body Shop vlasy krém ponúka hlboké klimatizácia na suché a poškodené vlasy. To je vaše vlasy zamotania a kader zadarmo, hladká a lesklá. To tiež znižuje padanie vlasov a zlepšuje textúru vlasov pri použití nábožensky. Prísady používané sú prírodné a neobsahuje silikón, parabény ani iné škodlivé chemikálie... Nie je to úžasné ??

Cena: 695 INR

load...