Starostlivosť o vlasy

Najlepšie tonikum pre rast vlasov - naše top 10 tipov

Najlepšie tonikum pre rast vlasov - naše top 10 tipov

Pád vlasy je bežná porucha zdravia, aby ľudia trpia aspoň raz v živote. Každý druhý človek naraziť mohla byť trpí jedným alebo iný typ problému vlasov. Zatiaľ čo jeden môže byť skľúčený s akútnym vypadávanie vlasov, môže byť druhý sa snaží vyvolať matný a kučeravé vlasy. Stručne povedané, zoznam problémov vlasov je pomerne dlhý. Našťastie nie je problém vlasy je nevyliečiteľná. V Indii, jeden príde na stovkách vlasové vodičky, ktoré pomáhajú oživiť vlasy. Tiež existuje dostatok liekov a ošetrenia, kto sa môžu zhodnúť, ako sa zbaviť problémov vlasy. Ak sa vám stalo, že jeden z nich, tu je zoznam obsahujúci TOP 10 vlasové vodičky si môžete vyskúšať na revitalizáciu svoj rast vlasov.

Top 10 Rast vlasov toniká v Indii

Vyzdvihnutie top 10 rast vlasové vody z veľkej škály výrobkov, môže byť ťažké. Navyše, tieto vlasy-vitalitu výrobky sa líšia v ich funkčnej oblasti. Zoznam sa skladá z najobľúbenejších produktov, ktoré sú ľahko dostupné všade. Pri nákupe vlasy tonikom, je potrebné vziať do úvahy niekoľko základných. Po prvé, hlavné zložky prípravku je potrebné vziať do úvahy. Po druhé, je potrebné zistiť, či výrobok zahŕňa akékoľvek riziko alebo alergickú faktor a konečne náklady na produkt.

1. Livon Hair Gain Tonic

Kúpiť Livon vlasy Gain tonikum ₹ 657,00 @ www.amazon.in/livon-hair-gain-tonic

Často inzerované v televízii, Livon vlasy zisk tonikum je populárny rast vlasov k dispozícii v Indii tonikum. Produkt pomáha chrániť vlasový folikul zmrštenie efektívne. Tento produkt tvrdia, že obsahujú budiče vzorec koreň, ktorý urýchľuje rast vlasov.

load...

2. Aloe Veda Bhringaraj Scalp Tonic

Produkt je dobrá kombinácia Bhringaraj oleja (Eclipta Alba) a ďalších prírodných bylín, ako je Amla, India koreňa sladkého drievka výťažky, kokosový olej, kokosové mlieko, Neela Amari oleje, kozieho mlieka, byvolieho mlieka a kravského mlieka. Pravidelné používanie tohto oleja vyživuje pokožku hlavy veľkoryso. Posilňuje vlasové folikuly, obmedzuje tvorbu lupín a je zvlášť vhodný pre rast vlasov.

3. VLCC Aróma Hair Posilnenie Oil

Buy VLCC Hair Posilnenie olej pre ₹ 640.00 @ www.amazon.in/vlcc-aroma-hair-strengthening-oil

VLCC, oslavovaný značku v Indii, má prísť s dostatkom zdravotníckych a kozmetických produktov. Tento výrobok od VLCC je všestranný tonikum na vlasy, ktorá zabraňuje padaniu vlasov a podporuje rast vlasov. Bezpečné použitie, tento produkt stojí za vyskúšanie.

load...

4. Dove Elixir hairfall záchranný Oil

Kúpiť Dove Elixir hairfall záchranného olej pre ₹ 138.00 @ www.amazon.in/dove-elixir-hairfall-rescue-oil

Dove Elixir hairfall Záchranný vlasy olej je ideálny pre použitie na pravidelnom základe. To je nelepivé vzorec pre výživu a doplňovanie vlasov. Naložený s prírodných bylín, je to ďalší skvelý tonikum pre rast vlasov.

5. Lotus herbára Kera-Veda aktívny tonikum-Hairoots

Kúpiť Lotus herbára Kera-Veda Pre ₹ 356,00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-kera-veda

Tento výrobok od Lotus pomáha pri poskytovaní základných živín do vlasových korienkov a vlasovej pokožky. To podporuje rast vlasov a revitalizuje vlasy. Okrem toho, tento olej ovláda príval lupín a čistí pokožku hlavy jemne.

6. Khadi Ajurvédske Hair Regrowth Tonic

Kúpiť Khadi Ajurvédske opätovný rast vlasov tonikum ₹ 264.00 @ www.amazon.in/khadi-ayurvedic-hair-regrowth-tonic

Úplne Ajurvédske produkt, Khadi opätovný rast vlasov tonikum obsahuje celý rad prírodných zložiek, ktoré robia veľa dobrého na vlasovú pokožku a vlasy poskytujú potravu. Pravidelné užívanie lieku môže ukázať skutočné zlepšenie, ako tvrdí výrobca.

7. L'Oreal Paris Fall Repair 3X Anti-hairfall Tonic

Kúpiť L'Oreal Paris hairfall Opravy ₹ 2,479.00 @ www.amazon.in/loreal-paris-hairfall-repair

Mnoho ľudí, ktorí trpia vypadávanie vlasov hlásili tento tonikum, aby boli užitočné. Výrobok obsahuje vzorec arginínu na báze, ktorá pomáha vytvárať zlomenú vlasové vlákno a zvyšuje mikrocirkuláciu do vlasových korienkov.

8. Biotique Bio Bhringaraj Fresh Growth Liečebné Hair Oil

Kúpiť Biotique Terapeutické Olej na vlasy Pre ₹ 135.00 @ www.amazon.in/biotique-therapeutic-hair-oil

Všestranný produkt, Biotique svieži tonikum je ideálny pre toho, kto dáva prednosť použitie prírodných produktov. Vhodný pre všetky typy vlasov, budú pravidelné používanie tohto oleja pomáhajú vyživujú pokožku hlavy a oživiť rast vlasov.

9. Jovees Hair balíček

Jovees vlasy balenia je produkt pocket-priateľský, ktorý získal popularitu všade v krátkej dobe svojho uvedenia na trh. Vzorec obsahuje skvelú kombináciu bylín, ako je Bhringaraj, Amla, Palasbeej a Jatamanasi, ktoré sú považované za najlepšie pre rast vlasov.

10. Sesa Hair Oil

Kúpiť SESA Olej na vlasy Pre ₹ 90.00 @ www.amazon.in/sesa-hair-oil

Nový prírastok do zoznamu Sesa vlasy olej je ďalší rast vlasov produkt, ktorý je veľmi obľúbený široko po celej Indii. Obohatený o dobrote prírodných bylín, tento olej sľubuje, aby sa zabránilo vypadávaniu vlasov a podporiť rast vlasov naraz. Ak si nechcete kupovaný tonikum, tu je recept na jeden si môžete urobiť doma.

DIY - Domáce Hair Tonic pre rast vlasov

Čo potrebuješ?

Horčicový olej, semená senovky gréckej a samozrejme by ste mali vedieť, ako pracovať s pecou!

Čo robiť?

  • Trvať asi pol litra horčicový olej.

  • Pour to všetko na panvicu, ktorá má byť zahriata neskôr.

  • Trvať aj niekoľko semená pískavice. (Nemusíte robiť srdce umenie ako ja)

  • Drop polovica zo znázornenej množstvo (v centre) v panve, ktorý obsahuje olej.
  • Zapálenie kachlí a umiestnite nádobu obsahujúcu olej na miernom plameni. Nevarte olej tým, že drží ho na vysoký plameň. Počkať na semená pomaly sčernie. Že bude trvať len asi 10 až 15 minút.
  • Teraz vypnúť sporák a dal panva stranou po dobu 30 minút alebo tak, takže olej vychladnúť.
  • Po uplynutí tejto doby, preoseje sa na olej vo fľaši alebo akékoľvek výhodnom zásobníka. Vyradiť semená.

  • Môžete jasne vidieť rozdiel vo farbe oleja. Horčicový olej je všeobecne zlatohnedej farby, kde sa ukázalo čiernohnedá s senovka podstate po zahriatí sa semenami. Nielen to, ale vôňa sa tiež mení; spoznáte Pískavica podstatu popotahování oleja.

Tu to máte - svoje vlastné domáce vlasy rast tonic!

Ako použiť

Olej vaše vlasy s touto lektvar noc predtým, než máte v pláne umyť vlasy. Ak tomu tak nie je, masáž s ním aspoň 1 hodinu pred praním hlavy, ale niekdajší myšlienke by dávať lepšie výsledky v mojich skúseností. To je to, žiadna tvrdá práca a žiadna viacstupňový postup nasledovať každé tri dni.

Dôveruj mi; Som živým dôkazom toho, že to tonic funguje ako kúzlo! Nielen, že posilnenie rastu vlasov, ale aj otáča hnedé vlasy cez dobu používania. Ak náhodou radi hnedé vlasy, použite ho alternatívne amla oleja na vlasy. Aj prešli v tomto recepte na mnoho mojich priateľov a väčšina z nich zažili skvelé výsledky.

Návrhy pre striedavé zmeny

Môžete kombinovať túto tonikum s olivovým olejom v rovnom alebo menšom množstve, ak si prajete mať aj dĺžku a objem. Osobne to tonikum zvyšuje dĺžku a olivový olej zvyšuje hlasitosť vlasoch; to je dôvod, prečo odporúčam skúsiť túto kombináciu príliš.

Poznámka: Musíte byť trpezliví a robiť to súčasťou vášho vlasy režime starostlivosti trvalo, pretože vlas nerastie cez noc, ak nie ste Rapunzel potomok! Tento ľahko make tonikum pre rast vlasov je určite vám vlasy svojich snov. Skús to a vrátiť sa podeliť o svoje skúsenosti s nami!

load...