Starostlivosť o vlasy

Najlepšie šampóny s uhoľným dechtom - naša špička 10

Najlepšie šampóny s uhoľným dechtom - naša špička 10

Uhoľný decht je vysoko viskózna hnedá alebo čierna kvapalina, vedľajší produkt karbonizácie a splynovanie uhlia, ktoré bolo zistené veľa liečivých zvyklosti, ako je zložka v medikovaných mydlá, šampóny a masti po celom svete.

Liečivé šampóny obsahujúce decht sú čistiace prostriedky formulované pre liečbu vlasy a pokožku hlavy problémy súvisiace ako lupy, psoriáza, seboroická dermatitída a vši. Tieto šampóny majú silný čistiaci, antiseptické a dezinfekčné účinky na kožu. Byť keratolytickým tento šampón funguje tak, že zníženie rastu baktérií, uvoľnenie a zmäkčenie váhy pokožku hlavy a tým pomáha znížiť mierka, šupinatosť, suchosť a svrbenie kože.

Pretože tieto šampóny sú karcinogénne, môžu spôsobiť podráždenie očí, nosa, úst, slabinách alebo konečníka a spúšť dechtu akné, a preto nie sú vhodné pre dlhodobé užívanie. Tí, ktorí sú alergickí na ktorúkoľvek zložku uhoľného dechtu šampón alebo tie citlivé na slnečné žiarenie by nemali používať tento šampón. Jednotlivci, ktorí sa predpísané aj voľne predajné lieky, bylinný prípravok, potravinových doplnkov, iné alternatívnu liečbu psoriázy, tehotné ženy, dojčiace matky, osoby trpiace zápaly a alergie by mal najprv informovať lekára o svojom zdravotnom stave a až potom použiť tento šampón, pokiaľ ďalej predpísané ,

load...

Uhoľný decht Shampoo Značky sú uvedené nižšie:

1. Denorex 2 v 1 Terapeutické šampón a kondicionér:

Tento čistiaci prostriedok obsahuje maximálnu úroveň uhoľného dechtu dostupné v non predpis šampón. Pomáha v boji proti lupinám, svrbenie a ďalšie problémy súvisiace s skalp a bráni ich opakovaniu. Vlastnosti klimatizácia pomáhajú vyživovať vlasy, zatiaľ čo prítomnosť mentolu činí osviežujúci, upokojujúci a upokojujúci účinok na pokožku hlavy.

Cena: INR 1475.00

2. DHS Tar Shampoo:

Tento jemný čistiaci prostriedok, s 0,5% uhlia obsahom dechtu, pomáha odstraňovať skalp svrbenie, lupiny apod, pričom je jemný na vlasy, aby ho zdravé a silné.

load...

Cena: INR 1400.00

3. Psoriatrax Coal Tar Shampoo:

Obsahujúce 5% uhoľný decht, tento šampón je zameraný na liečbu psoriázy, seboroická dermatitída a ďalšie lokálne kožné ochorenia účinne. To môže byť používaný pravidelne a nenecháva žiadny nežiaduci zápach po umytí vlasov.

Cena: INR 1080.00

4. Ionil T - Coal Tar šampón:

Tieto mydlá a čistiaci prostriedok bez čistiaci prostriedok obsahuje účinnú terapeutickú liečbu pokožky hlavy svrbenie, lupienky a ďalších problémov, spojených s pokožky hlavy. To brzdí produkciu a rast kožných buniek na pokožke hlavy, a tým to vyzerá zdravšie.

Cena: INR 980.00

5. Neutrogena T / Gel Shampoo- väčšiu pevnosť:

Táto dermatológ testovaná šampón obsahujúci 1% uhoľný decht zaobchádza problémy pokožky hlavy s dvojitým účinnosťou v porovnaní s pôvodným T / Gel terapeutické vzorce a tiež robí vlasy mäkké, silné a zvládnuteľné.

Cena: INR 650.00

6. Neutrogena T / Gel Liečebný šampón:

Nie ako páchnuce a hustá ako ostatné dechtové šampóny, tento čistiaci prostriedok, obsahujúci 0,5% decht rieši problémy vlasovej pokožky, ako je svrbenie a šupinatosť pokožky hlavy, poskytuje potrebnú výživu pre neho a revitalizuje to pre zdravý rast vlasov. Je to ideálny prostriedok pre liečbu suchej pokožky hlavy a vlasov.

Cena: INR 550.00

7. Neutrogena T / Gel Shampoo- tvrdohlavý Itch:

Tento šampón variant T / Gél obsahuje 0,5% uhoľného dechtu, ktoré pomáhajú zmierniť kožné problémy, ako je lupienka, šupinatá pokožku hlavy a lupiny. Má mentolové výťažky, ktoré majú osviežujúce a upokojujúce účinky na pokožku hlavy, čím sa vytvára zdravé, lesklé a mäkké kadere.

Cena: INR 550.00

8. MG 217 Tar Shampoo:

Toto medikovanej čistiaci prostriedok obsahujúci decht čistí a podmienky vlasy a vlasovú pokožku k tomu, mäkké a zvládnuteľné vlasy, zatiaľ čo jeho špeciálnemu zloženiu pomáha účinne liečiť problémy vlasovej pokožky, ako lupienky, seboroickej dermatitídy, šupinatosť ETC a zabráni jeho opakovaniu.

Cena: INR 450.00

9. Protar K šampón:

Tento liečivý šampón s 4% obsahom dechtu je čistiaci prostriedok, ktorý pomáha účinne liečiť lupy, ekzémy, psoriáza pri zachovaní správneho zdravie vlasov.

Cena: INR 235.00

10. Salytar šampón:

Tento šampón, obsahujúci decht (1%) a kyselina salicylová (3%), pomáha liečiť seboroická dermatitída, lupienka, šupinatosť a svrbenie pokožky hlavy prostredníctvom hlboko prevarené, povrchovo aktívne a účinnú terapeutickú vzorec.

Cena: INR 75.00

Už ste niekedy skúšali niektorú z týchto dechtové šampóny? Alebo akýkoľvek iný? Ešte povedzte nám v komentároch nižšie!

load...