Starostlivosť o vlasy

Najlepšie šampóny pre tenké vlasy - náš top 10

Najlepšie šampóny pre tenké vlasy - náš top 10

Tenké vlasy vám môže dať "mastný" vzhľad. Z tohto dôvodu, skúste použiť jasné a jemné šampóny, skôr než smotanové varianty pre denné alebo časté umývanie. Môžete tiež použiť suchý šampón alebo púder, aby nasiakli olej vo vlasoch a pridajte hlasitosť.

Tenké vlasy by mohla byť dôsledkom rastúce problémy s vekom alebo zdravie. Tam sú k dispozícii na indickom trhu rôzne produkty, ktoré sľubujú riešenie tohto problému vlasy.

Šampón pre jemné vlasy, musia mať niektoré z týchto vlastností:

  • By mala byť mierna
  • Pena dobre
  • Pridajte hlasitosť bez kader

Najlepšie šampón pre tenké vlasy

Tu je zoznam 10 najlepších šampóny pre tenké vlasy, ktoré by určite pomôže pri zvyšovaní objemu vlasov.

load...

1. Schwarzkopf Bonacure Volume Zvýšenie šampón:

Textúra šampónu je číry, bezfarebný a gél na báze. Vôňa je jemná, príjemná, a zostáva s časom. To mydlil aj pre úplne čisté pocit. Šampón funguje na tenké vlasy a pomáha zabezpečiť dobrú objem a odraziť. Mnohí vám tiež povie, že je to najlepšie šampón pre jemné vlasy.

Odporúča sa pre: Normálny typ vlasov

Cena: 540 Rs za 250ml

2. Matrix Biolage Ultra-Hydrating Shampoo:

Matrix Biolage Ultra-hydratačný šampón pomáha obnoviť vlhkosť a obnovuje mäkkosť a pružnosť tenké a suché vlasy. Obsahuje dobrotu rias, šalvia, lemongrass a múčnych červov a lipidov. To pomáha znížiť pokles vlasov a pení dobre. Je to jemný šampón pre jemné vlasy. Štruktúra tohto šampónu je mliečna a vonia ovocná.

load...

Odporúča sa pre: Normal na suché vlasy

Cena: Rs. 355 na 400 ml.

3. Pantene Nature Fusion Hladkosť & Life Shampoo:

Pantene Nature Fusion Hladkosť & Life šampón čistí vlasy dôkladne a dáva mäkký a hladký povrch pre tenké vlasy. To pomáha vyčistiť každej chemickej vybudovať kvôli sprejom na vlasy alebo iných chemikálií používaných na vlasy. Má veľmi jemnú a decentnú vôňu a pení dobre. Obsahuje dobrotu avokáda a hroznových semienok.

Odporúča sa pre: Normal na suché vlasy

Cena: R 214 na 320 ml

4. Biotique Bio Walnut Bark Fresh Lift posilňovanie Shampoo:

Biotique Bio Walnut Bark Fresh Lift posilňovanie šampón má priehľadný obal na fľašu; farba šampónu je jasné, fialová a vonia veľmi svieži. To mydlil veľmi dobre bezo zvyšku a čistí sa pridať ďalší objem, lesk a hebkosť na vlasy. To nespôsobuje žiadne pád vlasy vzhľadom k jeho pH vyváženej vzorca. Jedná sa o celkom bylinné najlepšie šampón pre jemné vlasy s dobroty z vlašských orechov, kôry amly a Ritha.

Odporúča sa pre: mastnú typ vlasov

Cena: Rs.99

5. Dove Damage Therapy Daily Shine Shampoo:

Dove Damage Therapy Daily Shine šampón má kvetinovú vôňu, ktorá pretrváva niekoľko dní. To mydlil naozaj dobre a zanecháva pokožku hlavy úplne čisté. Tento šampón dáva jemnosť a, vyfúkať poskakovanie 'rednúť vlasy. Obsahuje skutočnú dobrotu slnečnicový olej.

Odporúča sa pre: Suché na normálny typ vlasov

Cena: 135 Rs

6. Oriflame kiwi a oranžová Posilnenie šampón:

Oriflame je Kiwi a oranžovej Posilnenie šampón má jasne zelené, priehľadné nádoby obalov. Malé množstvo šampónu je nutné vyčistiť pokožku hlavy i po olejovanie. Dodáva navyše odraziť na vlasy a je veľmi mierne. Nevysušuje vlasy. Môžete zvážiť to jeden z najlepších zväčšujúcich objem šampón pre tenké vlasy.

Doporučené pre: Všetky typy vlasov

Cena: 159 na 200 ml

7. Garnier Fructis Volume Extend posilňujúci šampón:

Garnier Fructis Volume Extend posilňujúci šampón Pampers vlasy pridať ďalšie lesk na to. To pomáha, aby hydratujú, vyživujú a pridajte objem tenké vlasy. To znižuje vypadávanie vlasov a spôsobuje rast vlasov. Tento šampón obsahuje dobroty Amla a ovocie vitamíny, ktoré opravujú vlasy zvnútra von a tesnenie v poškodených trhlinami. Tiež revitalizuje pokožku hlavy.

Odporúča sa pre: Normal na mastné vlasy

Cena: Rs.220

8. Sunsilk Co-výtvory Shampoo - sladko Thick & Long:

Sunsilk Spoluorganizátori výtvory šampón má dievčenské, ružový obal a krémovú textúru s výraznou ovocnou arómou, ktorý pretrváva dlhší čas. To pomáha predchádzať kučeravé vlasy a podporuje rast vlasov. Dodáva odraziť na vlasy a robí ju jemnú a hebkú po umytí. Šíri sa ľahko a pení dobre.

Doporučené pre: Všetky typy vlasov

Cena: Rs.192

9. Jovees Honey & Apple vlasový kondicionér Šampón:

Farba tohto šampónu je zrejmé, a jeho štruktúra je gélovitá. To mydlil veľmi dobre a odstraňuje všetky nečistoty a zvyšky z vlasov. Tvrdí, podmieňovanie a opustenie vlasy hodvábne jemná. Šampón má veľmi príjemnú vôňu, ale to zmizne po niekedy. Táto Jovees šampón obsahuje "Amla a BAEL" pôsobiť ako vlasové tonikum pre rednúce vlasy a padanie vlasov.

Odporúča sa pre: Normal až mastnú typ vlasov

Cena: Rs. 149 na 250 ml

10. L'Oréal Professional Séria Expert Volume Expand Shampoo:

L'Oréal Professional Séria Expert Volume Expand Shampoo prichádza vo farebnej plastovej fľaši pista zelene. Tento šampón pomáha zdvihnúť vlasy, zvýšiť svoj objem, a pridať lesk a vitalitu pre jemné a tenké vlasy. Je špeciálne formulovaný s minerálmi a vápnik pre pridanie telo a odraz, a pre poskytovanie zvýšenej objem tenké vlasy. Textúra šampónu je veľmi silná a má bielu farbu. To mydlil dobre a čistí pokožku hlavy bez sušenia účinku. Má jemnú vôňu a nevedie k vypadávaniu vlasov.

Odporúča sa pre: poškodené vlasy

Cena: Rs. 500 na 250 ml

Dúfam, že tento článok vám pomôže nájsť najvhodnejšie šampón pre rednúce vlasy.

load...