Starostlivosť o vlasy

Najlepšie riešenia proti lupinám - moje najlepšie odporúčania

Najlepšie riešenia proti lupinám - moje najlepšie odporúčania

Čo je to lupiny?

Biele mŕtve bunky, ktoré sa vlasy zvyčajne prístrešky z pokožky hlavy, sa nazývajú lupiny. Sú spôsobené v dôsledku mnohých dôvodov, ako je nedostatok vitamínu, suchá pokožka, mastnú pokožku hlavy, alergie, zápcha a tak veľa vonkajších aj vnútorných faktorov. Lupín má vplyv nielen na pokožku hlavy, ale tiež vedie k prudkému pádu vlasy a vyrážky na tvári. Ale je ich toľko Best lupy Solutions k dispozícii. Tu je niekoľko užitočných tipov, ako sa zbaviť lupín.

Najlepší lupy Solutions

Tu sú niektoré riešenia pre lupín

1. Šampóny:

Existuje mnoho šampónov na trhu s problémami lupinami. Tu dávam nejaké efektívne šampóny, ktoré pracovali pre mňa.

A. GarnierFructis posilňujúci šampón proti lupinám:

Tento šampón má dobré recenzie na zníženie lupín. Zastaví ďalšie problémy lupinám a znižuje tvorbu lupín. Tento šampón robí vlasy zdravšie a lesklejšie.

load...

B. Bylinný Esencia No Flakin 'Way Shampoo:

Jedná sa o bylinné šampóny a je jedným z najlepších jeden, pokiaľ ide o zníženie lupín. Tento šampón znižuje tvorbu lupín bez vysúšaním vlasov. Tieto šampóny majú kondicionéry Tiež v rovnakom rozsahu. To je najlepšie používať kondicionéry v rovnakom rozsahu pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

C. Tea Tree Oil Šampóny:

Existuje veľa Tea Tree Oil šampónov na trhu, ktoré môžu pomôcť predchádzať tvorbe lupín. Vyberte si správny šampón podľa typu vlasov, ktoré vám pomôžu zbaviť lupín.

2. Ajurvédske procedúry pre Lupiny problémy:

1. Masáž skalp sa sezamovým olejom dvakrát týždenne vám dobré výsledky. Po jednej hodine umyť si vlasy. Môžete použiť jemný bylinný šampón alebo Shikakai na umývanie vlasov

load...

2. Mix citrónová šťava s kokosovým olejom a potom aplikovať na pokožku hlavy, nechajte ju na vlasoch po dobu 30 minút. Umyť vlasy s bylinnými šampónom.

3. Pomocou Neem listy vodu na umývanie vlasov po umytí šampónom. To bude zabiť baktérie, ktoré spôsobujú lupiny. Tento liek dokonca vymaže všetky problémy pupienok, ktoré môžete mať.

4. Tea Tree Oil Liečba Lupiny problém:

Tea Tree Oil je jedným z najlepších liek na problémy s lupinami. Zmiešanie dve až tri kvapky vo svojej pravidelnej šampón alebo vo vode na umývanie vlasov bude veľmi efektívne pri znižovaní lupín.

5. Amla (egreše) je ďalší Náprava pre lupy. Jesť a použitia egreše je džús s mandľovým olejom bude liečiť lupy ľahko.

6. To je presne všetky prírodný liek b7.ut to veľmi efektívne lupy riešenie. Môžete rozdrviť 2 tablety Asprin a premiešame s pravidelným výška vášho šampónu. Nechaj si to na dobu 2 minút a potom zmyte s pravidelným šampónom.

7. Ďalším riešením je použitie jedlej sódy miesto šampónu. Scrub do pokožky hlavy a dobre opláchnuť. To bude suché vlasy spočiatku, ale neskôr to robí vlasy lesklé a odlupovať zadarmo.

Ďalšie opatrenia:

  • Ľudia s otázkami lupinám mali používať samostatný uterák, hrebeň a vankúš. V opačnom prípade by sa mohlo rozšíriť na ostatných, ktorí používajú svoje veci rovnako.
  • Čistota je pre zbaviť lupín rýchlo veľmi dôležité. Umývanie vlasov pravidelne a hydratuje pokožku hlavy v pravidelných intervaloch sa problému vyhnúť.
  • Suchosť pokožky hlavy a cez olejnatosť pokožky hlavy spôsobí lupiny. Takže majte na skalpu dostatočne hydratovaná vhodnými olejmi.
  • Nepoužívajte agresívne šampóny pre liečbu lupín problému. To zhorší problém. Masírovanie pomocou kokosový olej alebo sezamový olej pred prijatím hlavy kúpeľ sa vyhnúť tomuto problému a vaše vlasy budú vyzerať lupiny slobodný a zdravý.
Dajte nám vedieť, ako sa tieto lupinám riešenie pracuje pre vás! Napíšte nám komentár!

load...