Starostlivosť o vlasy

Najlepšie produkty starostlivosti o vlasy Loreal - naša špička 10

Najlepšie produkty starostlivosti o vlasy Loreal - naša špička 10

L'Oreal je najväčším svetovým kozmetické a kozmetická spoločnosť a je prítomná v 130 krajinách na 5 kontinentoch. Značka je schválený poprednými osobnosťami všetkých kútov sveta. Z čističmi, toner a hydratačný denný zásadnú make-up, L'Oreal Paris je go-ku značke pre spotrebiteľov na celom svete. Loreal rad starostlivosti o vlasy je nemenej miloval!

V súčasnej dobe rokujeme o desiatke Loreal vlasovej kozmetiky.

1. L'Oréal Paris Casting Crème Gloss Farba vlasov:

L'Oreal farby na vlasy sú absolútnou favorit medzi farebnými vlasmi používateľa. L'Oreal Casting Crème Gloss farba vlasov je amoniak bez farbenie vlasov, ktorý v sebe skrýva sivé vlasy a dáva lesklý lesk vlasov. Casting Crème lesk farby vlasov je k dispozícii v 11 ohromujúci odtiene a je vhodný pre indické pleti. Táto farba na vlasy poskytuje prirodzene vyzerajúce odtieň s viditeľnými trblietavými tónmi. Farba bude trvať dlhšiu dobu, ak budete mať riadnu starostlivosť o vlasy.

load...

L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 535 Čokoládová L'Oréal Paris Casting Creme Gloss 535 Chocolate

2. L'Oreal Paris Odbornosť vlasov Smooth Intenzívna Sérum:

Odbornosť vlasy hladké intenzívne sérum obohatené o arganového oleja, ktorý dáva dokonalý hladký povrch pre vaše vlasy. Potrebujete k tomu len 2 čerpadiel tohto divu séra získať mäkšie, vlasy bez poškodenia. Tak to robí vlasy elegantný, zvládnuteľné a skrotiť. Na rozdiel od iných séra k dispozícii na trhu, to neznamená, že vlasy mastné a ťažký. Je skôr mastnoty a neváži sa na vlasy. Pri pravidelnom používaní, všimnete značný rozdiel v štruktúre vlasu.

load...

3. L'Oréal Paris Excellence Farba vlasov:

Farba na vlasy Excellence je obohatený o keratín, ktorá posilňuje a revitalizuje vlasy bohatú a dlhotrvajúcu farbu. Farba na vlasy dáva 100% šedej pokrytie vlasov od korienkov po končeky a dáva perfektný lesk. Táto farba vlasov je k dispozícii v 9 odtieňoch, ktoré obsahujú prevažne hnedé a tmavé odtiene červenej, vyrobených presne pre indické tón pleti.

4. L'Oreal Fall Repair 3X Anti Hair Fall tonikum:

Pád opravy 3X proti padaniu vlasov tonikum obsahuje vysoké koncentrácie arginínu, ktorá vyživuje vlasy žiarovku a reštrukturalizuje vlasové vlákno pre zníženie poškodenia vlasov. Dodáva sa v tenkom aplikátora trysky, ktorá umožňuje použiť výrobok priamo na vlasovú pokožku. Má jemnú vôňu a nie je vôbec mastná. Produkt v skutočnosti pracuje na zníženie padanie vlasov a umožňuje vlasy silnejšie a odolnejšie proti vonkajšej agresii.

Buy L'Oreal vlasy odbornosť Fall Repair Tonic, 90 ml kúpiť L'Oreal vlasy odbornosť Fall Repair Tonic, 90 ml kúpiť L'Oreal vlasy odbornosť Fall Repair Tonic, 90ml

5. L'Oréal Paris Total Repair Okamžité vyhladenie a výživným olejom sérum:

Snáď jediným produktom z celkového rozsahu opráv, ktorý skutočne funguje. Celková oprava okamžité vyhladenie a výživné opravy olej séra a zjednocuje povrch vlasov bude vytvorenie ochranného štítu, ktorý pôsobí ako bariéra proti poškodeniu vlasov. Sérum robí vlasy hodvábne jemné a dáva zdravý lesk na tupé kadere. Naneste niekoľko kvapiek tohto séra získať strapatenie zdarma a zvládnuteľné vlasy.

6. L'Oreal Fall Repair 3X 1 minúta ošetrenie Masque:

L'Oreal pád opravy 3X 1 minúta ošetrenie tvrdí, že okamžite detangles vlasy a robiť to silnejšie a zdravšie. Tento produkt je dodávaný v atraktívnom čierno-ružovom obale. To prepožičiava zdravý lesk na vlasy a vylučuje zmätku zabraňujúce poškodeniu vlasov. To znamená, že vlasy vyzerajú zdravšie a krajšie.

7. L'Oreal Paris Hair Odbornosť kondicionér Nutri Gloss:

Nutri lesk vlasový kondicionér obsahuje proteín a perlu ako jeho účinných zložiek, ktoré poskytujú dostatočnú výživu a zrkadlo, ako je lesk na vlasy bez lesku. Je dokonca poskytuje pevnosť vlákna s vyváženú výživu pre vlasy bez váženia to. To dáva vlasy veľmi mäkké na dotyk.

8. L'Oreal Professionnel Liss Ultime Shampoo:

Liss Ultime Šampón je súčasťou Professionnel rady starostlivosti o vlasy od L'Oreal. Obsahuje olivový a arganový olej, ktorý je známe, že očistí, pokojné a plynulé kučeravé a nezvládnuteľný vlasy. Multi-dimenzionálnej ceramid v tomto šampón posilňuje a podmienky vlasy. To funguje najlepšie na suché vlasy a dodáva vlhkosť do vlasov a zanecháva ich hladké a lesklé.

9. L'Oreal Professionnel Vitamino Color Conditioner:

L'Oreal Professionnel Vitamino Color kondicionér je formulovaný pre ochranu farbených vlasov a zabráni jeho vyblednutie. To nie je múdre používať bežné, pravidelné šampón na farbené vlasy, ako to môže zbaviť farbu z vlasov opúšťa ju hľadá ochabnuté a vyčerpaný. Tak to je ideálny kondicionér pre farbené vlasy.

10. L'Oreal Professionnel Mythic Oil:

Mythic olej je najnovší produkt začala L'Oreal a už prijal trh útokom. Hoci je vo forme oleja, tento produkt dostane úplne absorbovaný vo vlasoch a nezanecháva mastný film za sebou. Olej vyživuje poškodené vlasy a udržuje je dobre upravený. Dokonca sa krotia v flyaway a obnovenie stratených vitalitu vlasov. Vlasy sa cíti oveľa mäkšie, jemnejšie a zdravšie pri pravidelnom používaní.

Dúfam, že sa bude snažiť aspoň niekoľko z tohto nádherného sortimentu Loreal vlasovej kozmetiky v Indii. Nezabudnite sa podeliť o svoje komentáre s nami.

load...