Starostlivosť o vlasy

Najlepšie produkty na vlasy Biotique - náš top 9

Najlepšie produkty na vlasy Biotique - náš top 9

Znečistenie, teplo a chemikálie, aby vlasy suché a lámavé, takže je to dobré používať prírodné ingrediencie pre starostlivosť o vlasy. Ale s našimi časových možnostiach, zbieranie prírodných zložiek, a potom robiť bylinné produkty stáva Humongous úlohu úplne. Biotique je značka, ktorá obsahuje prírodné zložky bez škodlivých konzervačných látok.

Top 9 Zoznam Biotique vlasové prípravky:

1. Biotique Musk Root Pack pre vlasy a vlasovú pokožku:

To Biotique vlasy balíček dáva výživu pre vlasy a vlasovú pokožku, pretože obsahuje prírodné zložky ako muskroot, amly a bhringraj. Táto maska ​​je vaše vlasy nápadne lesklé a zamotať zdarma. To tiež dáva vlhkosti do suché a lámavé vlasy. Maska je balená v zelenej vane a ľahko sa šíri na vlasy.

load...

2. Biotique Bio Bhringraj Fresh Growth Oil:

Tento olej na vlasy posilňuje vlasové pramene, pretože obsahuje všetky prírodné zložky. To tiež pomáha pri znižovaní padania vlasov a napomáha rastu vlasov. Olej nie je ťažké, a tak môžete ho použiť cez noc príliš. To bude vaše vlasy vyživované, hladká a lesklá.

3. Biotique Bio Riasa Fresh Growth Protein Shampoo:

Tento šampón neobsahuje SLES a konzervačné látky, pretože je úplne prirodzené. To je vaše vlasy úplne čisté a dáva lesk vlasov. Obsahuje tiež mätový olej, ktorý poskytuje chladivý pocit na pokožke hlavy. To tiež znižuje lupín problém, pretože obsahuje Neem.

4. Biotique Bio Heena Čerstvé prášok Farba vlasov na tmavé vlasy:

Tento prášok je určený pre ľudí s tmavú farbu vlasov, ktorí chcú, aby ich vlasy bohatú hnedú farbu prírodných ingrediencií. To tiež podmienky a vyživuje vlasy a vlasovú pokožku, pretože obsahuje Heena čo je prírodný kondicionér. Ak hľadáte pre produkty, ktoré by umožnili vaše tmavé vlasy svetlo, potom tento produkt vám pomôže von.

load...

5. Biotique Bio zelené jablko Fresh Daily Purifying Shampoo & Conditioner:

Jedná sa o 2-in - 1 produkt, ktorý čistí pokožku hlavy úplne a tiež stav vašich vlasov. Nepotrebujete ďalšie produkty na úpravu vlasov pri používaní tohto výrobku. Cena je vrecko priateľský a je ľahko k dispozícii tiež. Je vhodný pre mastnú vlasy a vlasovú pokožku. To tiež ponecháva vlhkosť vašich vlasov a nebude po použití cítiť v suchu.

6. Bio Žerucha Fresh Výživný kondicionér:

Tento kondicionér neobsahuje silikón a SLES. Kondicionér prichádza v tradičnom Biotique obalu a konzistencia je podobný gélu. Šíri sa ľahko a nezanecháva žiadne zvyšky pozadu. To robí vlasy kader-free, lesklé a zvládnuteľné.

7. Biotique Bio Walnut Bark Fresh Lift posilňovanie Shampoo:

Je to bylinné šampóny a obsahuje prísady, ako je orech kôry, amly a Ritha. Čistí vlasovú pokožku a vlasy efektívne bez zanechania nečistôt za sebou. To dáva lesk na vlasy a robí je zvládnuteľné. Je to cenovo dostupné a ľahko dostupné.

8. Biotique Bio Henna Leaf šampón a kondicionér:

Tento výrobok obsahuje henna, ktorá skrýva šedivenie vlasov v prírodným spôsobom. Čistí pokožku hlavy a dáva hlboký klimatizácia vplyv na vaše vlasy. Pravidelné užívanie vám pomôže udržať preč od predčasnému šediveniu. Tento báječný produkt je úplne prirodzené a neobsahuje žiadne chemikálie.

9. Bio Margos denne čerstvý lupinám odbornosť šampón a kondicionér:

Jedná sa o 2-in - 1 produkt, ktorý znamená, že čistí pokožku hlavy, ako šampón a kondicionér dáva účinok tiež. Pri používaní tohto výrobku Nepotrebujete žiadne samostatné produkty ako kondicionér alebo masku. Je úplne prirodzené, a neobsahuje žiadne škodlivé konzervačné látky. Obsahuje tiež Neem a mäty piepornej, ktorá eliminuje lupiny a poskytuje chladiaci účinok na pokožku hlavy.

Plánujete vyskúšať tieto úžasné výrobky Biotique starostlivosť o vlasy? Nezabudnite nám zanechať komentár na svojich favourties.

load...