Starostlivosť o vlasy

Najlepšie produkty na farbu červených vlasov - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie produkty na farbu červených vlasov - naše 10 najlepších výberov

Keď sa nemôžete rozhodnúť, čo farba vlasov si vybrať, mali by ste sa vždy rozhodnúť pre ohnivo červené. Prečo? No, pretože na rozdiel od hnedej, červenej je jediná farba na vlasy, ktorá má množstvo variantov, ktoré majú byť využívané až po rukovať. Tu sme narukoval 10 najlepších variantov v červenej farbe vlasov si môžete vybrať.

1. Color Mate farba vlasov krém - '8,65 Meď':

Hoci medi nemusí byť jedným z najpopulárnejších vlasových odtieňoch medzi indickými ženami, odtieň, 8,65 Copper 'z farieb Mate je ten, ktorý sa môže odvolať k pomerne málo. To dáva vaše vlasy jemné odtieň a nie je nápadne jasný.

load...

2. Garnier Color Naturals farba na vlasy - 'Burgundy - 3.16':

Garnier bol vždy dôveryhodnou značkou pre farby na vlasy, takže nie je žiadnym prekvapením, že to robí to do tohto zoznamu. , Burgundsko 3.16 'je jedným z najbohatších a najbezpečnejšie farby na vlasy na súčasnom trhu. S non-odkvapkávacia vzorca a vynikajúce šedej pokrytie, olivový olej farba obohateného vlasy je určite dobrou voľbou pre ženy, ktoré chcú hlboký odtieň vínovej.

3. L'Oreal Paris Excellence Creme - 'Hlboko Plum 416':

Ďalšie hlboký a sofistikovaný odtieň červenej, obľúbený mnoho žien je slivka. Tam je niečo o jeho bohaté farby a lesku, ktorý robí to tak populárne. Excellence Crème od L'Oreal navrhol víťaza výrobku tu so svojim pre-keratín vzorca a 100% zárukou sivá pokrytie.

load...

4. Color Mate Farba vlasov - 'Burgundsko - 9.3':

Ďalšie vínovej tieň robí to k tomuto zoznamu - Color Mate ešte raz! Byť bez amoniaku a dlhou životnosťou, táto farba vlasov je pre väčšinu požadovaných charakteristík ideálneho farbu vlasov. Takže ak vínovej je váš odtieň voľby, Color Mate, Burgundy9.3 'je ideálna voľba pre vás.

5. L'Oreal Paris Casting Creme Gloss - 'Plum 316':

Tento odtieň je len pár tónov svetlejší ako L'Oreal Burgandy tieni spomínané tesne nad. S takmer identickými funkcií a vylepšení, táto farba vlasov robí to do zoznamu.

6. Revlon Colorsilk - 'Hlboko Burgundy 3dB':

Pre všetkých tých, ktorí boli zvedaví, kde Revlon bol, predkladáme vám hlbokého Burgundska 3dB ". Tento odtieň je naplnený mango masla a listy. Rovnako ako mnoho iných dobrých farby na vlasy, to je bez amoniaku. Navyše jeho kondicionér je navrhnutá tak, aby vlasy vyzerať plný a skákacie, skôr než plochý.

7. Revlon Color n Care Farba vlasov - 'Burgundy 3RV':

Je to ďalšia položka Revlon v len mierne odlišným odtieňom stále populárne vínovej. Rovnako ako jeho náprotivok 3dB, dáva žiarivý lesk na vlasy a zanecháva ich lesklé a zdravé. To je najlepšie obdivovať v plnom slnečnom svetle.

8. Streax TLC Farba vlasov - 'Plum Nie 4.20':

A myslel, že sme zabudli Streax? Táto farba vlasov je pre vás prekvapenie. Miesto pravidelného farbiaci krém, používa farbivo gél. Je bez amoniaku, rovnako ako väčšina z hlavných farby na vlasy a tvrdia, 100% šedej pokrytie. Užívatelia hovoria, že to je kompletný hodnotu za peniaze, niečo, čo sa nedá povedať o všetkých produktoch v tomto tíme.

9. Clairol prirodzené inštinkty Farba vlasov - '32':

Akoby awesomeness púheho vínovej alebo len slivky nebolo málo, Clairol rozhodli spojiť dva nádherné odtiene červenej a prísť s ohromujúcim novým odtieňom úplne. Tento odtieň má dokonca nádych hnedé v ňom. Byť bez amoniaku, pomerne dlhú životnosť a nádherný odtieň, táto farba vlasov je do zoznamu jedného z najlepších červených farby na vlasy vôbec.

10. Olia permanentná farba vlasov By Garnier 'Plum':

Olia v, Plum 'je jedným z najvyhľadávanejších farby na vlasy. Je to na báze oleja, ktoré z neho robia vynikajúci kondicionér robí. Takže, ak hľadáte pre farbu vlasov, ktorý je bohatý a luxusný vy, to je práve pre vás.

Skúste tieto jemné a nádherné odtiene, ak ste hru vystatuje ohnivý červený účes. Prosím, podeľte sa o svoje názory a pohľady v sekcii Komentáre nižšie.

load...