Starostlivosť o vlasy

Najlepšie Pantene kondicionéry k dispozícii

Najlepšie Pantene kondicionéry k dispozícii

Na dosiahnutie a udržanie krásne kučery, je potrebné dodržiavať správnu starostlivosť o vlasy rutina. Šampónovanie vlasy pomáha odstrániť nečistoty, mastnotu a prebytočný olej z pokožky hlavy. Avšak, vaše vlasy potrebujú ďalšie výživu pre doplnenie obsahu vlhkosti, je hladký a znížiť kader bez zaťaženia ich dole.

Pantene bol jedným z najobľúbenejších a spoločných značiek v režime starostlivosti o vlasy pre svoje šampóny, kondicionéry a necháme-in ošetrenie.

Pozrite sa na vrchol - 7 Pantene kondicionéry

1. Pro-V hladká a hodvábna kondicionér:

Tento oantene nároky na vlasy Kondicionér na boj so všetkými príznakmi poškodené vlasy ako rozštiepené končeky vlasov, hrubosti, tuposti a krotkých spleti. To sa vzťahuje na všetky vlasy reťazec s kondicionovanie častíc, ktoré tvoria ochrannú vrstvu na vlasy, a preto je hladšie a lesklejšie. Jeho bohatá provitamín formula zameriava na suché a poškodené vlasy je vyživujú zvnútra. S pravidelným používaním spoločne s šampónom, môžete dosiahnuť zdravší a vyváženejší a živí vlasy.

load...

2. Pro-V proti lupinám kondicionér:

Trpíte svrbivú a suchú pokožku hlavy a vždy sa obávajú vzhľadu lupín? Potom by ste mali vyskúšať na Pantene anti-lupinám kondicionér, ktorý bojuje vločky, svrbenie a podráždenie efektívne. S mnohými účinnými látkami, ako je pyrition zinku, ale tiež zabráni opakovanému výskytu vločiek a iných problémov, ako sú svrbenie a suchej pokožky hlavy spojené s lupinami. Pravidelné používanie účinne znižuje výskyt lupín. Toto Pantene šampón a kondicionér, a to je jeden z najlepších proti lupinám procedúr môžete nájsť.

3. Nature Fusion Plnosť a starostlivosť kondicionér:

Pantene začala svoju novú radu šampónov a kondicionérov podľa, povaha fúzie 'rozsah. Tento rad kombinuje prírodu a vedu dokonale vytvoriť prírody fúziu hýčkať a starostlivosť o vaše vlasy. Tento rozprávkový kondicionér obsahuje provitamín a mnoho prírodných zložiek, ktoré premieňajú vlasy a poskytuje mu zdravý lesk.

load...

4. Nature Fusion Hladkosť a Life kondicionér:

Ďalšie kondicionér z nového, prírodná 'fúzny rozsahu, tento kondicionér je úplne parabény bez. Obsahuje cassia kvetín odvodený podstatu, aloe vera nechtík a zázvor podstatu. Heavy klimatizácia často ťaží vlasy robiť to cíti byt a ťažký. Ale tento kondicionér očistí, hydrát a zmäkčujú vlasy bez váženia to. To je vaše vlasy ľahké a sypký.

5. Pro-V Kučeravé vlasy Series suchú až hydratovaná kondicionér:

Ak máte pocit, že udržanie kučeravé / vlnité vlasy, je celkom problém pre vás, alebo väčšinu času, ak máte zlý deň, potom je tento kondicionér môže byť váš záchranca. Tvrdí regulovať rovnováhu vlhkosti vášho suché a kučeravé vlasy a zároveň chráni ho pred ďalším poškodením. To tiež poskytuje dlhotrvajúcu definíciu svojich kaderí a znižuje krepovateniu vo väčšej miere. Tento kondicionér je šetrný na farbené vlasy.

6. Pro-V kondicionér Care celkom Damage:

Poškodené vlasy je každé dievča najväčší beda. Harsh slnečnému žiareniu, znečistenie, chlórovaná voda, vlasové stylingové prípravky atď nechať vaše vlasy veľmi suché, krehké a poškodené. Tento kondicionér je špeciálne vyvinutý pre doplnenie poškodených vlasov pomocou hydratačné a výživné kožičku. Zároveň chráni vlasy pred poškodením day-to-day. Pri pravidelnom používaní, vaše vlasy cíti mäkké a vyživená zvnútra.

7. Pre-V Hair pádu Control Kondicionér:

Ak je vaše vlasy poškodené interne a je oslabená korene, to vedie k nadmernému poklesu vlasov. Pokročilé ovládanie vlasy vzorec tejto kondicionér vyživuje a posilňuje vlasy od korienkov po končeky ho posilniť a zabrániť jej ďalšiemu poškodeniu v dôsledku dehydratácie obsahu vlhkosti vo vlasových prameňov. Posilňuje vlasové pramienky zvnútra, aby vám viditeľné výsledky pri pravidelnom používaní.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...