Starostlivosť o vlasy

Najlepšie matricové šampóny k dispozícii - naše top 10

Najlepšie matricové šampóny k dispozícii - naše top 10

Matrix Biolage bol prvý salón značky splynúť prírodu s vedou a dodávame Biolage terapia pre všetky typy vlasov. Terapia šampóny z matrice rieši problém vlasy z koreňov a dá vám zdravo vyzerajúce vlasy. Hydra terapia, starostlivosť o farby, skalp terapia, hladký terapia, olej terapia sú niektoré terapie poskytuje matrici vo forme vlasové prípravky.

The Best of Matrix Šampóny

Tu vám predstavujeme top - 10 zoznam šampónu z Matrix Biolage.

1. Matrix Biolage Hlboká Vyhladzovania Shampoo:

Tento šampón je založený na hladkom terapie, ktorá vyhladzuje kučeravé a nepoddajné vlasy. Obsahuje tiež kamélie Kvetinová semená sérum, ktorá dáva vlhkosti do vlasov a udržuje ich zvládnuteľné. Čistí pokožku hlavy úplne a je požadovaná iba hrášku množstvo veľkosť dobre peniť. Dodáva sa v cestovnom priateľské fľaši a je k dispozícii ľahko.

load...

2. Matrix Biolage Ultra Hydratačný šampón:

Tento šampón spadá do rozmedzia Hydra terapiu, ktorá je vytvorená pre veľmi suché vlasy. Obsahuje botanickej živiny, ako sú riasy, citrónová tráva etc, ktoré poskytujú výživu vlasov. Riadi krepovateniu a robí vaše vlasy zvládnuteľné. Táto silikónová šampón zadarmo nepoškodzuje vlasy. To mydlil dobre a malé množstvá ide dlhú cestu. Ak vaše vlasy suché potom táto matica šampón pre suché vlasy, stojí za to, ako to hydratuje a vyživuje vlasy.

3. Matrix Biolage Scalp Therapy Anti Shampoo:

Tento šampón je založený na skalpu liečbe a obsahuje živiny, ktoré pomáhajú pri znižovaní lupín. Má tiež mincovňa v ňom, ktorá dáva chladivý pocit na namáhanú pokožku hlavy. Dokonca sa odstráni tvrdohlavý lupiny, bez toho, aby vaše vlasy suché. Je ľahko dostupné a za rozumnú cenu. To tiež dodáva lesk vlasov.

4. Matrix Biolage Oil Therapy Výživný Oil Shampoo:

Tento šampón je založený na olejovej terapie a je naplnený mnohými prírodnými olejmi. Terapia olej vyživuje vlasy od korienkov ku začiatok odchode je mäkké a lesklé. Obsahuje mandľový olej, olivový olej a kokosový olej, ktorý poskytne výživu na suché vlasy. To robí vlasy zvládnuteľné a jeho vrecku priateľské.

load...

5. Matrix Opti Care Smoothing Shampoo:

Tento šampón je špeciálne vyvinutý pre chemicky ošetrené vlasy. Obsahuje hodvábne aminokyselinu a bambucké maslo, ktoré je vaša suché vlasy živené a hydratované. Navyše je tento šampón tiež krotí krepovateniu a robí vaše vlasy zvládnuteľné. Trochu množstvo ide dlhú cestu, a to aj mydlil dobre. Po každom umývaní dáva vlasy rovné, ako to riadi odletieť a kader. Je to must-mať šampón pre všetky.

6. Matrix šampón Biolage Delicate Care:

Tento šampón je jemná starostlivosť šampón, ktorý je dodávaný v sortimente farieb starostlivosti z maticového Biolage. Tento šampón je špeciálne navrhnutý pre poškodené a ťažko farbené vlasy. Je kremík a paraben zadarmo, ale to ešte mydlil dobre. Obsahuje arganový olej, ktorý dáva vlhkosti do vlasov a udržuje ich hydratovaná. To tiež riadi krepovateniu a robí vlasy zvládnuteľné. Zabraňuje tiež farbu pred vyblednutím a udržuje ju sviežu.

7. Matrix Biolage Scalp Therapie Cooling Mint šampón:

Tento šampón poskytuje celkovú starostlivosť o vašu pokožku hlavy. Má mincovňa v ňom, ktorá dáva chladivý pocit, aby vaše telo a uvoľňuje vás. Čistí pokožku hlavy úplne a necháva mäkké a hladké. To tiež robí vlasy, zvlhčuje, pretože obsahuje zelený čaj a aqua kvapky. Je vhodný pre všetky typy vlasov a môže byť použitý na farbené vlasy.

8. Matrix Biolage Color Care šampón:

Tento šampón spadá do rozsahu farieb starostlivosti matrice a je špeciálne vyrobené pre farbené vlasy. Tento šampón sa stará o vaše farbené vlasy a udržuje ich hydratovaná. To tiež čistí pokožku hlavy a vlasy úplne bez vymývaniu farby. Je jemný a to tiež robí vlasy zvládnuteľné.

9. Matrix Biolage Full Lift Volumizing Shampoo:

Tento šampón je v objemovom rozsahu terapie a je špeciálne vyvinutý pre beztiažový vlasy. Tento šampón dodáva objem a telo na vlasy bez chemických látok, ako je silikón a paraben zadarmo. To tiež funguje skvele hodí pre farbené vlasy, pretože bráni farbu z vyblednutiu. Je jemný a môže byť použitý každý deň.

10. Biolage Keratín Dávka šampón:

Posledný v zozname je keratín dávka šampón z matrice, keratín je proteín, ktorý udržuje vlasy silné a zdravé. Tento šampón je sulfát zadarmo, ale stále to mydlil dobre a malé množstvá umožňuje dlhú cestu. Je vyrobený pre suché, tupú a chemicky ošetrené vlasy, pretože neobsahuje parabény, sulfáty alebo drsný soľ. Čo ešte chcete?

Ktorý z nich matrix šampón Indii je váš súčasný obľúbenou? Prosím, zanechajte nám komentár.

load...