Starostlivosť o vlasy

Najlepšie krémy na vyhladenie vlasov - naša top 10

Najlepšie krémy na vyhladenie vlasov - naša top 10

Vlasy vyhladzovacie krémy sú jedným z najžiadanejších vlasové prípravky v týchto dňoch. Sú divy, keď styling a výsledkom je krásna a zvládnuteľné vlasy. Tam sú k dispozícii vo forme gélu, peny a spreje na vlasy mnoho vyhladzovacie krémy.

Tu sú top 10 vlasové vyhladzovacie krémy:

1. Smooth & Silky proti krepovateniu Secret Creme - Tresemme:

To je formulovaný s komplex kader obrany. Tento hydratačný krém chráni vlasy pred stratou vlhkosti počas stylingu s vykurovacími zariadeniami. To dáva vaše vlasy ultra-hladké účinok po dobu až piatich umývacích cyklov, zamykanie v hladkosti a aby vaše vlasy hebké a elegantné.

load...

Cena: $ 4,13

2. L'Oreal Hair Spa Vyhladzovania krém kúpele:

To sa najlepšie hodí vlasy vyhladzovací krém pre suché vlasy, ktoré má kučeravé a neovládateľný. Tento vyhladenie vzorec obsahuje čistenú vodu, katatonické vyhladenie činidlá a glycerín, ktoré riadia objem vlasov a robí vlasy mäkké, zvládnuteľné a lesklé. Má veľmi hustú konzistenciu a silnú pretrvávajúce zápach.

load...

Cena: Rs. 525 na 500 ml

3. Toni & Guy Soft Curl Cream Hair Styler:

Toni & Guy Soft Curl Cream Hair Styler opustí vaše vlasy pri pohľade zvládnuteľné a štýlové. Tento vlasy vyhladzovacie krém je vhodný pre všetky typy vlasov a poskytuje dlhotrvajúci účinok. To vyživuje vlasy a zanecháva ju jemnú a hebkú udržaním obsahu vody. To vám dáva dokonalý odraz s lesklý efekt dokončiť vzhľad. Dodáva sa v otvorenej nádobe, ktorá umožňuje ľahko aplikovať.

Cena: Rs. 675 pre 75 ml

4. L'Oreal Professionnel Tecni Art Hair Mix Supreme Smooth Nutri Vyhladzovanie krém pre suché vlasy:

L'Oreal Professionnel Tecni Art Hair Mix Supreme Smooth vám dáva extra lesklé vlasy pridaním intenzívny vlhkosť, lesk a kontrolu. Hydratuje, posilňuje a poskytuje anti-krepovateniu ochrany, takže vaše vlasy Super lesklé.

Cena: Rs. 600 na 200 ml

5. Kérastase Nutritive Oleo-Relax Slim Smoothing Cream (pre jemné a náchylné vlasy):

Tento vlasy vyhladenie krém je formulovaný s anti-kader komplex pre skrotenie nepoddajné vlasy a obsahuje aj oleje z marhúľ, ľaničníka a pracaxi. Dobrota z týchto prírodných surovín pomáha obmedziť krepovateniu a objem strapatými vlasmi a poskytuje dlhodobú ochranu. To je vaše vlasy lepšie zvládnuteľné a štýlové.

Cena: Rs. 3221

6. Streax Pre na vlasy Cream Mild - 1:

Tým sa vlasy rovné, hladké a hebké, pretože obsahuje organické silikónové rozpúšťadlá so špeciálnym spevňujúce vzorca. Má špeciálne vodeodolné vlastnosti, ktoré chránia vlasy pred poškodením a posilňujú ich. Tento produkt je unisex a je dodávaný vo forme rúr. Je vhodný pre všetky typy vlasov.

Cena: Rs. 250 pre 80 ml

7. Organix marockej Smooth Perfection Blow Out Cream:

Tento výrobok pomáha eliminovať krepovateniu a fly-preč vlasy. Tento hydratačný krém bude chrániť vaše vlasy pred styling, tepla a poškodeniu UV žiarením, pretože obsahuje prírodný vitamín E a antioxidanty. Tento luxusný krém miešajú s exotickým marocký arganový olej, posilňuje lesk a vyhladzuje kutikulu vrstiev vlasového je. To vytvára mäkké, zvodné vlasy s hodvábnym dokonalosti; obnovuje bunkovú štruktúru vlasom, tesnenie v lesku a zachováva mäkkosť. Tento produkt sa vyrába v USA.

Cena: Rs. 625

8. FX Brazilian Keratin Smooth nepoužiteľným Cream:

FX Brazilian Keratin Smooth nepoužiteľným krém pomáha uzamknúť vlhkosť pre tepelnú ochranu a ošetrovanie dostať tie úžasné účesy. Jedná sa o tepelná ochrana krém, ktorý robí vaše vlasy hodvábne hladký. Dodáva sa vo fľaši čerpadla, ktorá umožňuje ľahko aplikovať.

Cena-Rs. 475

9. L'Oreal Professionnel Tecni Art Liss Control Smooth Control Gel krém:

Tento krém je špeciálne vyvinutý s 24 hodinovou filtrami proti vlhkosti a najlepšie hodí pre vyhladzovanie nepoddajné vlasy. To poskytuje najlepšiu kontrolu a lesk, a bojuje proti vlhkosti po celý deň. To tiež obsahuje UV filter, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu počas pobytu na slnku. To je perfektné vlasy vyhladzovací krém pre kučeravé vlasy!

Cena: Rs. 550 na 150 ml

10. John Frieda kader vlasov Ease Serum originálnej receptúry:

Toto jedinečné riešenie vlasy vám pomôže zbaviť kučeravé a nepoddajné vlasy, a poskytuje tak jemnú a hladkú srsťou. Obsahuje silikóny, ktoré udržujú štruktúru zámkov, čím sa získa lesklé, hladké vlasy a sa najlepšie hodí pre všetky typy vlasov - suché, kučeravá a chemicky ošetrené vlasy. Má zvláštne vlhkosti odolné vzorec, ktorý udržuje vlhkosť.

Cena: Rs. 690 pre 49 ml

Takže, ktorý z nich máte v pláne vyzdvihnúť? Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...