Starostlivosť o vlasy

Najlepšie kondicionéry TRESemme - naše top 10

Najlepšie kondicionéry TRESemme - naše top 10

TRESemme klimatizačné jednotky poskytujú salón kvalitné sušič vlasov priamo u vás doma a za najlepšiu cenu. Majú kondicionéry, aby vyhovoval vlasy všetky jedinečné individuálne. Jemne pracovať, aby sa vaše vlnité / kučeravé vlasy hladké ako hodváb, zatiaľ čo pridávanie hlasitosti a zabraňuje zlomeniu. Tak, zanecháva vlasy lesklé, zdravé a plné telo.

Top 10 TRESemme kondicionéry

Majme pohľad na najlepšie tresemme kondicionéry k dispozícii na trhu:

1. TRESemme Smooth & Shine kondicionér:

Tento kondicionér poskytuje hebkosť a lesk vlasov. TRESemme kondicionér hlboko vyživuje vlasy od zhora nadol, čím sa získa zdravý lesk. Tento obsahuje hodvábne proteíny a vitamín, ktorý chráni vlasy a zabraňuje poškodeniu. To sa ľahko aplikuje a poskytuje spravovateľné a 2 krát hladšie vlasy. Tento kondicionér je tiež užitočné uviesť detangled a zlepené profesionálny vzhľad.

load...

Cena: Rs.135

2. TRESemme Keratín Smooth Shampoo:

TRESemme Keratín Smooth kondicionér poskytuje elegantný a lesklý povrch na vlasy. Pomáha pri redukcii krepovateniu a robí je zvládnuteľné. To dáva salónu účinok a udržiava živení, hladké, lesklé a zvládnuteľné vlasy. To zdvojnásobuje rovinnosť a hladkosť vlasov. Použite Keratín infúziou vyhladzovanie sérum po úprave vlasov za najlepšiu bez krepovateniu štýlu.

load...

Cena: Rs. 80

3. TRESemme Climate Control Kondicionér:

TRESemme Climate Control Kondicionér poskytuje ochranu proti všetkým typom vlasov škody. Hydratuje a chráni ich pred poškodením spôsobeným kvôli zlému počasiu. Tým sa vlasy vyzerajú mäkké a zvládnuteľné. Tento kondicionér je vhodný pre všetky typy vlasov a unisex.

Cena: Rs. 68

4. TRESemme Hair Fall Defense kondicionér:

Hair Fall Obrana je najlepší kondicionér pre poškodené, jemné a vlasy bez lesku. Zabraňuje padanie vlasov a je špeciálne navrhnutý pre indické vlasy. To poskytuje silu a stimuluje rast vlasov.

Cena: Rs. 68

5. TRESemme proti zlomeniu kondicionér:

TRESemme Anti-Rozbitie je ľahký kondicionér. Posilňuje a podmienky poškodené a jemné vlasy. To ukázalo, efektívne výsledky zníženie poškodenia vlasov o 80 percent. To je tiež najlepšie pre rozstrapatené vlasy a robí je viac zvládnuteľné, mäkké a hladké. To tresemme vlasový kondicionér je najlepšie pre poškodené, rovné, suché a farbené vlasy.

6. TRESemme Vlhkosť Rich Shampoo:

TRESemme Vlhkosť Bohatý kondicionér je veľmi bohatý a silný textúrou. To je najvhodnejší pre suché a poškodené vlasy. To tiež poskytuje intenzívnu hydratáciu a zvlhčenie na suché a lámavé vlasy, pretože to má vitamín E. TRESemmé Vlhkosť Rich kondicionér má sladkú a ovocnú vôňu, ktorá pretrváva s časom. Táto metóda funguje najlepšie pre detangled vlasy tak, aby boli mäkké a hydratovaná. Nezáleží na váhu svojej vysušených vlasov pramene.

7. TRESemme predurčenie kondicionér žiarivo hladký:

TRESemme Naturals Kondicionér žiarivo Smooth je bez silikónu a robí vlasy o 10% silnejší v jedinom použití. To je hypoalergénny a neobsahuje žiadnu farbu. To je 100% certifikované prírodný produkt, ktorý obsahuje aloe vera, avokádový olej, kokosový olej a jojobový extrakty. Tie poskytujú potravu, vlhkosť, hodvábna, mäkké a kader bez vlasov. To je veľmi ľahký a neobsahuje parabény. Z tohto dôvodu, je vhodný aj pre citlivú, farbené a jemné vlasy.

8. TRESemme Volume Shampoo Zdravé Objem:

TRESemme Volume kondicionér Healthy je najlepšie pre jemné alebo rovno vlasy. To poskytuje telu a hlasitosti pre vlasy bez lesku. To je ďalší najlepšie tresemme vlasový kondicionér, ktorý poskytuje salon ako lesk každý deň. To obsahuje zahusťujúce látky, ktoré poskytuje plnú vlasy a pridať objem, bez toho by bol ťažký. Hodváb proteín a provitamín B5 v tomto kondicionér stimuluje rast vlasov.

9. TRESemme 24 hodín telo zdravé Volume kondicionér:

TRESemme 24 hodín telového je špeciálne formulovaný s ovládanie hlasitosti zložitých a hodvábne proteíny. To pomáha dať objem vašich vlasov a kondíciu je. Tak, to dáva perfektný podarilo, mäkké a hebké vlasy. To tiež zlepšuje stav vypadávanie vlasov a je optimálnym riešením aj pre rovné vlasy, mastné vlasy a poškodené vlasy.

10. TRESemme Color Revitalize kondicionér:

To TRESemme Color Revitalize kondicionér je špeciálne pre moderné s farebným zámku technológiou. To dokonale podmienky a detangles vlasy. Oni hydratujú a poskytujú dostatok vlhkosti pre farbené vlasy. Pomáhajú farba vlasov vydrží 8x krát dlhšie a zdravé.

Ste použili niektorý z týchto Tresemme kondicionérov? Ak tomu tak nie je, skúste si vybrať jeden pre váš typ vlasov a začať používať. Neváhajte a podeľte sa o svoje názory s nami!

load...