Starostlivosť o vlasy

Najlepšie farebné vlasy Loreal - naše top 10

Najlepšie farebné vlasy Loreal - naše top 10

Farbenie vlasov je prax zmenou farby vlasov a hlavne slúžia na pokrytie sivé vlasy. Ale dnes, farbenie vlasov je nesmierne populárny a je považovaná skôr za módny trend, než na krytie šedivých vlasov. Farba vlasov sa tradične aplikovaná na vlasy ako jednu celkovú farbu, ale teraz niekoľko farieb sú zmiešané na výrobu pruhy alebo upozorní, a to buď v hornej časti prírodnej farbe alebo v hornej časti jednej základnej farby. L'Oreal farby na vlasy sú veľmi populárne od doby, kedy bola zahájená. Tieto farby na vlasy sú k dispozícii v mnohých kategóriách, najviac populárne bytia Casting Crème lesk a farbu vlasov Excellence. A čo je najdôležitejšie, že sú užívateľsky prívetivé. Nemusíte navštíviť salón na farbu vlasov. Teraz môžete farbu vlasov v pohodlí vášho domova. Existuje celá škála odtieňov sú k dispozícii ako v rozmedzí od farby na vlasy. K dispozícii sú odtiene sú najvhodnejšie pre indické tón pleti. Dnes som sa vypíše prvej desiatke farebných Loreal vlasy odtiene vlastného výberu. Tak čítajte ďalej sa dozvedieť viac o nich.

Loreal Farba vlasov Odtiene

1. L'Oreal Casting Crème Gloss farba vlasov Shade Plum:

L'Oreal Casting Crème Gloss farba vlasov je najznámejšia zo všetkých ich farby vlasov. Je k dispozícii v 11 ohromujúci odtieňoch. Farba vlasov neobsahuje čpavok a dáva lesklý lesk na žiadosť o vlasy post. Farba na vlasy dáva pekný tmavo slivkovej farby na vlasy, čo ukazuje aj na slnku. Farba bude trvať dlhšie ako 2 mesiace, ak budete mať riadnu starostlivosť o vlasy. To je cenený u Rs 525 a je k dispozícii na všetkých kozmetických zásuvky.

2. L'Oreal Casting Crème Gloss Farba vlasov Shade Black Cherry:

Odtieň Black Cherry je nádherná tmavo vínové odtieň. Farba sa zobrazí len na slnku ešte vyzerá krásne. To dáva lesklý efekt okamžite, ale lesk netrvá dlho. To nespôsobuje žiadne podráždenie alebo vysušenie, ale stále odporúča vykonať kožný test pred pokračovaním farbenie vlasov. Farba poskytuje 100% šedej pokrytia a nevedie k vypadávaniu vlasov. Musí kúpiť odtieň z ich dosahu Casting Creme.

load...

3. L'Oreal Casting Crème Gloss Farba vlasov Shade Mahagon:

Tento odtieň je ideálne, ak hľadáte pridať nejaké farby na vlasy, bez toho aby cez vrchol. Mahagon je krásny hnedý odtieň červenej tóny. Farba by vyhovovalo strednej pleť veľmi dobre. Farba vlasov robí divy na vlasy a dodáva zdravý vzhľad s množstvom lesku a objemu.

4. L'Oreal Casting Crème Gloss Farba vlasov Shade Iced Chocolate:

Ľadový čokoláda je tmavo hnedý odtieň, ktorý dáva slivkovou farebný efekt na vlasy. Farba ukazuje v určitých uhloch v slnečnom svetle a vyzerá celkom pekne. Vlasy sa cíti veľmi hladký a mäkký poštové aplikácie. Má sladkú vôňu, ktorá mizne skoro po umytí vlasov. Je to ideálny odtieň pre ľudí, ktorí nemajú radi experimentovať veľa s ich pôvodnú farbu vlasov.

load...

5. L'Oreal Casting Crème Gloss Farba vlasov Shade tmavo hnedá:

Tieň, Chocolate dá veľmi podobný odtieň svoje vlastné prírodné farbu vlasov. To zosvetľuje vlasy o jeden odtieň svetlejší. Za normálnych okolností nemáte naozaj všimnete veľké zmeny, aby svoju farbu vlasov, ale vlasy sa zdá jasnejšie, hladká a jemná. Dodáva život jednotvárny a neporiadok vlasy a dodáva ďalšie lesk na to.

6. L'Oreal Casting Crème Gloss Farba vlasov Shade Ebony Black:

Ak ste začali vyvíjať šedivé vlasy a hľadáte farbu vlasov, ktorý dáva 100% pokrytie šedivými vlasmi máte, vaše hľadanie končí. L'Oreal Casting Crème Gloss farba vlasov v Ebony Black je práve určený pre vás. Farba na vlasy dáva dokonca čiernu farbu a dodáva zdravý lesk vlasov. Farba zostane dobré 6 týždňov.

7. L'Oreal Casting Crème Gloss farba vlasov Shade Chocolate:

Čokoláda je očervenel hnedý odtieň, ktorý má veľa hĺbky a je väčšia ako typická hnedého odtieňa. Tieň nesaje život z tváre ako iné bežné hnedej farby vlasov. Farba robí tvár vyzerať jasnejšie a farba vlasov dáva krásny lesk a hebkosť na vlasy. Veľkú odtieň olív tónovaný krásy.

8. L'Oreal Excellence Color Creme Hair Shade Burgundsko:

L'Oreal Excellence farba vlasov je bohaté na keratín, ktorý posilňuje a revitalizuje vlasy a udržiava vlasy silné. To dáva bohatú a dlhotrvajúcu farbu, ktorá trvá dlhšie ako 2 mesiace. L'Oreal Excellence Crème farba vlasov je k dispozícii v 9 odtieňoch. Burgundsko je stlmený červený odtieň, ktorý vyzerá nádherne na strednej až tmavá pleti. Farba ukazuje aj na slnku a robí vlasy vyzerajú lesklé a zdravé.

9. L'Oreal Excellence Color Creme Hair Shade Natural Light Brown:

Natural Svetlo hnedá je 2 až 3 odtiene svetlejší ako pôvodnú farbu vlasov. Aplikácia farba príspevok je rovnaké ako vidíte v poli. Táto farba by vyhovovalo fér voči strednej pleti. Nechať farbu vlasov po dobu 30 minút a opláchnite. Uvidíte krásny, zdravý hnedo sfarbené vlasy.

10. L'Oreal Excellence Color Creme Hair Shade Aishwarya je Brown:

Aishwarya je hnedá je tmavo hnedý odtieň, ktorý nie je v skutočnosti pridať farbu na vlasy. To je najlepšia farba pre tých, ktorí chcú pokryť sivé vlasy, ale nechcú ísť na čiernej farby na vlasy. Táto farba na vlasy poskytuje prirodzene vyzerajúce vlasy a dodáva život tupé vyzerajúce vlasy.

load...