Starostlivosť o vlasy

Najlepšie farebné odtiene karamelovej farby - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie farebné odtiene karamelovej farby - naše 10 najlepších výberov

Predtým bolo ťažké zafarbiť šedej alebo zmeniť farbu vlasov ako dostupné možnosti boli obmedzené a výsledok neuspokojivý. Ale to bolo v minulosti, ako je tomu teraz máte celý rad možností vybrať z, a výsledky sú naozaj vynikajúce. Vlasové farby a odtiene sú dnes k dispozícii sú rôzne, od pravého červenej až fialovej a niekoľko odtieňov v hnedej, blondínky a ružovej.

Indický trh dnes má veľa značiek marketingové farby na vlasy a každá značka má rôzne odtiene z čoho vyberať. Ak hľadáte pre karamelové odtiene vo farbe vlasov, uvedených nižšie je niekoľko značiek sa tienidlami blízko karamelu, aby vaša práca ľahká a rýchla.

Najlepšie farby na vlasy Caramel

Majme pohľad na najlepších značiek, ktoré ponúkajú karamelové vlasy farebných odtieňov.

1. L'Oreal Excellence Crème - Gold Caramel Shade No. 4.3:

L'Oreal je dobre známa značka pre jeho širokú škálu prípravkov na vlasy od šampónov až pestrú škálu farieb na vlasy vhodná pre všetky typy vlasov. Táto farba karamel na vlasy od L'Oreal vám dáva veľmi bohatý a prirodzený vzhľad, a je dlhodobý.

load...

INR 559

2. Garnier Nutrisse - Shade # 535 Medium Golden mahagón Brown (Chocolate Caramel):

Aj keď nie je príliš drahý, čo robí Garnier dobrou voľbou pre karamelovú odtieň je, že zlepšuje vlasovú štruktúru, aj keď farebné odplavuje. Je vyrobený z prírodných zložiek, ktoré nepoškodí vaše vlasy v žiadnom prípade.

INR 155

3. Revlon Colorsilk Luminista - Shade No. 165 Light Caramel Brown:

Revlon Colorsilk je vhodný pre tých, ktorí s tmavými vlasmi, ktorý je zvyčajne veľmi ťažké farby. Tento produkt poskytuje požadovaný výsledok a dodáva lesk farbených vlasov.

load...

INR 400

4. Streax Farba vlasov - Shade No.5.4 Copper Svetlo hnedá:

Streax je ľahko ovládateľný a obsah olej z vlašských orechov v ňom dáva krásny lesk do vášho novo farbené vlasy. Copper Svetlo hnedá odtieň dáva ukľudňujúci karamelovú farbu na vlasy, ktorý vyzerá veľmi módne.

INR 120

5. Wella Kolestint - Shade 5-0 Medium Brown:

Wella je dobre známa značka pre svoju úžasnú farbu vlasov rozsahu. Tieto farby na vlasy tiež vydrží dlhšie, keď v porovnaní s inými značkami. Medium Brown odtieň je veľmi blízko k temnej karamelového odtieňa. Výhodou tohto karamelovú farbu vlasov produktu je, že to môže byť zmiešaný s inými odtieňmi od Wella získať ľahší tón.

INR 489

6. Matrix Wonder Brown:

Wonder Brown odtieň z Matrixu je najtmavší z karamelu odtieňov medzi všetkými. Tento odtieň trvá dlho a kvalita výrobkov je jednoducho úžasné. To je tiež ľahko použiteľné a udržiavať. Pre tých, ktorí majú šedivé vlasy, to je tá správna voľba.

INR 215

7. Naturtint permanentná farba na vlasy - Shade 6G tmavá zlatá blond:

Naturtint má 28 rôznych odtieňov na výber a môže byť zmiešaný s navzájom novinku v odtieňoch. Tmavý Golden Blonde má úžasný výsledok pre tých, ktorí hľadajú odtiene v karamelu. Aj keď trochu drahý, tieto farby sú trvalého charakteru.

INR 2326

8. Adore Semi-permanentná farba na vlasy - # 104 Sienna Brown:

Adore dodáva lesklú hnedú farbu na vlasy. Obal je veľmi šikovná a ľahko sa používa. Hlavným faktorom, ktorý robí Adore ešte atraktívnejšie je, že to nie je príliš drahé a kvôli jeho polo-trvalého charakteru, človek nemusí platiť to znova a znova.

INR 1391

9. Shahnaz Husain Colorveda Farba Natural Hair:

Široko populárny v Indii, rozsah farba vlasov od Shahnaz Husain používa maximálny počet prírodných ingrediencií. Je veľmi ľahko použiteľné a môžu byť znovu použité často, ako prírodné zložky nespôsobí poškodenie vlasov na rozdiel od iných chemických-založené farby na vlasy.

INR 1050

10. Godrej Expert Creme farba na vlasy - Natural Brown:

Táto farba na vlasy z domu Godrej je najlacnejší vlasy dostupné na trhu farieb. To je jeden z najnovších produktov a stala sa veľmi populárnou, pretože kvalita jeho výsledku. Je ľahko použiteľné a veľmi pocket-priateľský.

INR 30

Farby na vlasy sú k dispozícii v rôznych odtieňoch a typov. Je dôležité vedieť, farby, ktoré vyhovujú vašej pleti najlepšie a potom sa experimentovať s novými odtieňmi. Okrem toho je nutné, aby sa podrobil kalmetizace a tiež byť istí tieni v prípade, že používate semipermanentné alebo permanentné farby na vlasy.

load...