Starostlivosť o vlasy

Najlepšie farby vlasov Revlon dostupné

Najlepšie farby vlasov Revlon dostupné

Farba vlasov zmení niečí osobnosť úplne, ale mnoho ľudí odolať sa od sfarbenie svoje vlasy, pretože farba na vlasy obsahuje mnoho drsných ingrediencií a oni starať o po-poškodení. Ale teraz, môžete si farbu vlasov bez obáv as Revlon robí nejaké úžasné farby na vlasy, a že tiež bez amoniaku, ktoré nepoškodzujú vlasy.

Top 10 Farby Revlon Vlasy:

Tu som zoznam 10 najlepších Revlon farby vlasov, ktoré sú so musí snažiť.

1. Revlon Color Silk 3dB Hlboké Burgundy Farba vlasov:

Vínová farba je posledný výstrelok módy medzi ľuďmi a Revlon má túto úžasnú farbu vlasov, ktorá vám dáva perfektný vínovej ako výsledok. Burgundsko je stlmený červený odtieň a ktorý vyhovuje všetky typy pleti. Pokrýva tiež šedivé vlasy a je to amoniak zadarmo príliš. Farebný kondicionér sú v ňom zahrnuté vyživuje vlasy, zanecháva ich mäkké na dotyk. Je vyrobená zo špeciálneho vzorca, ktorý odoláva ako zabrániť blednutiu farieb, ak je postarané správne.

load...

2. Revlon Elitná Colorsilk Buttercream Sun Blonde Farba vlasov:

Táto jedna z Revlon farebných odtieňoch vlasy je obohatený o amoniak bez trojité maslo komplexu, ktorý udržuje vaše vlasy hydratované, hydratovaná a podmienené. Táto farba na vlasy prináša veľmi pekné blond odtieň, ktorý bude lichotiť reálne tóny pokožky a vaše vlasy budú navyše hladká a lesklá. Textúra je krémová, ako už názov napovedá, a to je veľmi ľahko použiteľné tiež.

3. Revlon Color Silk 3N Dark Brown Farba vlasov:

Tento odtieň je ideálny pre tých, ktorí chcú, aby pokryli svoje šediny prirodzeným spôsobom ako tmavo hnedá farba vyzerá prirodzene. To je v súčasnej dobe najžiadanejšie farba Revlon Farba vlasov chart.This tieni bude vyhovovať fér strednej pleti a je bez amoniaku, takže to nebude škodiť vám vlasy. Je vyrobená s technológiou hlboko klimatizácia, ktorá udržuje vaše vlasy vyživované a hydratovaná. Farba nie je ľahké slabnúť a vyzerá to podobné tomu, čo môžete vidieť na krabici.

load...

4. Revlon Color Silk Luminista Burgundy Black:

Burgundy Black je živý červený odtieň a vyzerá úplne rovnako ako na krabici. Dokonca aj keď sú vaše vlasy tmavo hnedá / čierna potom tiež farba na vlasy zmení vaše vlasy do docela vínovo čiernym odtieňom. Obsahuje špeciálne prísady, ktoré bránia vaše vlasy pred vysušením a udržať je zdravé vyzerajúci a živý. Revlon je proti testovaniu na zvieratách a farba je bez amoniaku - bonus.

5. Revlon ColorSilk Medium Auburn:

Auburn je celkom červenohnedá druh tieňa, ktorý vyzerá prirodzene. Táto farba vlasov je bez amoniaku a bezpečné použitie na vlasy. V balení je dodávaný s kondicionérom, farbivá, vývojár, plastové rukavice, a inštrukčné brožúre, ktorá robí to super jednoduché použitie. Je dobré farby pre tých, ktorí majú radi prírodné a svetlé farby na vlasy a tento odtieň bude sa hodí pre každú pleť. No nie je to úžasné?

6. Revlon Colorsilk Farba vlasov-Natural Black:

Táto čierna farba vlasov z rady Revlon je farba Silk zakrýva šediny úplne bez ich poškodenia. Fľaša je obrovská a môže byť použitý na dĺžku nižšie pása vlasy. Je bez amoniaku, takže to nebude meniť svoju pôvodnú farbu vlasov, ale to bude maskovať to s čiernou farbou, ktorá bude vyzerať prirodzene. Farba vlasov je naozaj úžasné a nezanecháva škvrny na koži alebo skalp vôbec.

7. Revlon Elitná Colorsilk Buttercream Tmavý mahagón:

Táto farba vlasov je šumivé tmavo hnedej s teplými vínovej odtiene, ktoré vyzerá úžasne prirodzené. Farba je bez amoniaku, takže sa nemusíte obávať poškodenia vlasov vôbec. To je vaše vlasy lesklé, hladké a takisto podmienky nimi. Táto farba na vlasy tiež obsahuje bambucké maslo, ktoré vyživuje a hydratuje vlasy.

8. Revlon Elitná Colorsilk Buttercream modrá čierna Farba vlasov:

Táto farba vlasov je odvážny, dramatický polnočné čierna s chladnými mesačných tónmi. Znie zaujímavo, nie? Farba vlasov vyzerá skvele a je to odlišné od ostatných. Ak ste odvážne dosť vyskúšať nové farby vlasov a potom toto je pre vás. To bude dopĺňať každý tón pleti. Farba je bez amoniaku, ale stále sa vzťahuje na všetky šediny a poskytuje žiarivý a podmienené modro-čiernu farbu.

9. Revlon Elitná Colorsilk Buttercream Tmavohnedá Farba vlasov:

Tmavo hnedá farba obleky každý, či už sú spravodlivé, stredné alebo tmavé. Takže, ak si prajete, aby vaše prirodzená farba vlasov bola tmavo hnedá potom nebuďte smutní. Skúste túto novú farbu vlasov od Revlon do tmavo hnedého odtieňa, ktorý vyzerá prirodzene a nikto nebude môcť zmeniť. Je bez amoniaku a zakrýva sivé vlasy úplne, takže vaše vlasy dokonalý vzhľad.

10. Revlon Elitná Colorsilk Buttercream Medium Golden Brown:

Táto farba dáva šumivé stredne hnedá farba vlasov pre vás s niekoľkými zlatými tónmi na neho. Znamená to zvuk zaujímavé? Pokrýva tiež svoje šediny, je bez amoniaku a vám peknú farbu. Vyživuje vlasy, pretože obsahuje bambucké maslo a nerobí vaše vlasy suché. Ak sa nudíte, rovnakej hnedej farby potom toto stojí za to vyskúšať.

Už ste vyskúšali Revlon farbu vlasov? Podeľte sa o svoje skúsenosti nižšie.

load...