Starostlivosť o vlasy

Najlepšie dostupné produkty na farbu vlasov INOA

Najlepšie dostupné produkty na farbu vlasov INOA

Inoa Farba na vlasy od L'Oreal Professional je skratka pre "inovatívne No-amoniak". Táto farba na vlasy má širokú škálu farebných paliet z čoho vyberať. Ich farby na vlasy sú čisté, intenzívne a žiarivé. Inoa poskytuje zosilnené pokrytie až 100% pre biele vlasy.

INOA Farba vlasov Produkty

Tu sú top 8 Inoa farba vlasov produkty:

1. Inoa 20-Volume Rich Výrobca:

Toto je navrhnutý tak, aby vynikajúce výsledky pri použití v spojení s Inoa Supreme farba vlasov. To môže byť použitý, keď jeden vyžaduje zmenu farby vlasov alebo pre pokrytie šedivými vlasmi. Tento výrobok je určený na použitie iba odborníkmi a sú uvedené výsledky s 2 úrovňou výťahu. Približná doba potrebná pre tento postup, je 35 minút.

load...

2. Inoa Supreme:

Inoa Supreme ODS² (Oil Delivery System) je novinkou z Inoa. To je jednoduchý na používanie. Táto farba vlasov neobsahuje čpavok a napriek tomu produkuje výsledky trvalé farbenie vlasov. Ich rozsah je žiarivé a jemné farby, ktoré poskytujú 100% pokrytie sivé vlasy. Obsahuje inovatívne ropy a farebné molekuly, ktoré prenikajú hlboko do vlasov. To nemá žiadne nepríjemné pachy, je bezpečný pre pokožku hlavy a podmienok vlasy po liečbe. Inoa Supreme má 20 odtieňov na výber. Dodáva sa v jednotlivých rúrok s farbou a developer. To trvá 30-35 minút pre ukončenie postupu. To tiež pomáha k zvýšeniu objemu vlasov a robí vaše hriva vyzerať hrubšie.

3. Inoa Natural Základná farba:

Inoa Natural Základná farba dáva 100% biely pokrytie vlasy s 6 týždňov intenzívnu hydratáciu a výživu. To neobsahuje čpavok; preto žiadne pachy rovnako. To je veľmi bezpečné a cíti pohodlne na hlave. To poskytuje užívateľovi s 50% viac lesku v porovnaní s akoukoľvek inou farbu vlasov. Majú 16 odtiene v tomto rozmedzí, ktoré zahŕňajú ako normálne, hlboký, čierny, najsvetlejšia blond. Prichádzajú v 60-tich gramových trubkách, ktoré robia pre jednoduchú aplikáciu, ale mal by byť používaný len odborníkmi. Tieto INOA farby na vlasy odtiene neobsahujú čpavok ani oni smrdí počas aplikácie. To tiež stavy svojich klientov vlasy po ošetrení je hotovo.

load...

4. L'Oreal Professionnel Inoa Oxydačné ODS2 Riche:

Je to krém peroxid formulovaný tak, aby fungoval iba s Inoa ODS² farbu vlasov. Tento obsahuje kondicionéry, vrátane L'Oreal je ionenový G. Je k dispozícii v 2 silách: 20 objemových (6%), alebo 30 objemových (9%). To má fľaškovou obal s objemom 1 liter, ktorá umožňuje 16 aplikácií.

5. L'Oreal Inoa Supreme Anti-age sfarbenie:

Ide o vôbec prvý anti-aging permanentná farba na vlasy, ktorý neobsahuje čpavok. To sa vzťahuje na 70% - 100% bielych vlasov. To je navrhnutý s ODS technológiu, ktorá premieňa sfarbenie zážitok. Obsahuje densilum, ktorá je známa poskytovať zahusťujúca účinok a dať plnšie vzhľad vlasov. Táto farba poskytuje prirodzený a mäkšie efekt.

6. Inoa Rich Developer 10 Objem:

To je navrhnutý pre prácu s Inoa ODS2 farbou permanentné vlasov. To môže stmavenie prirodzene svetla základné farby a môže byť použitý na polovici dĺžky a konca. To je tiež používaný pre pre-sfarbenie. To trvá 35 minút času vývoja.

7. Inoa Rich Developer 30 Objem:

To je špeciálne vyvinutý pre prácu s Inoa ODS² farbou permanentné vlasov. To môže odľahčiť vlasy až na 3 podlažiach. To si vyžaduje 35 minút času vývoja.

8. L'Oreal Professional Inoa Rich Developer:

To pracuje len s Inoa ODS2 farbou permanentné vlasov. To dáva 100% šedivé vlasy pokrytie a zosvetľuje vlasy až na 2 podlažiach. Tento produkt je vyrobený v Kanade. Zoznam zložky tejto farby vlasov zahŕňa vodu, Paraffinum liquidum (minerálny olej), cetearylalkohol, peroxid vodíka, Steareth 20, PEG 4 rapeseedamide, glycerín, polyquaternium 6, hexadimethrine chlorid, tokoferol, pentasodný pentetátu, cíničitany sodný, difosforečnan sodný, kyselinu fosforečnú kyselina, d42424 - 2.

Dúfam, že ste našli tento článok celkom zaujímavé. Teraz si vybrať medzi týmito INOA farebných odtieňoch vlasy a zdieľať svoje skúsenosti s nami.

load...