Starostlivosť o vlasy

Najlepšie Babyliss vlasy na vlasy - naše top 10

Najlepšie Babyliss vlasy na vlasy - naše top 10

Sa snažia vybrať najlepší žehlička na vlasy môže byť skľučujúca. Ako spoznať, ktoré z nich sa nezlomí nepoškodzuje vlasy a bude pracovať najrýchlejší? Som urobil prácu za vás, výskum najlepších rovnanie vlasov na trhu.

Keď hovoríme o žehlička na vlasy BaByliss je ten, ktorý bezprostredne prichádza do našej mysle. Značka slúži ľuďom s úžasnými produkty pre starostlivosť o vlasy a jeden taký je vyrovnávanie vlasov nástroja. Dnes budem zdieľať "top - 10 žehlička na vlasy" od Babyliss.

Najlepšie BaByliss vyrovnávanie vlasov

1. BaByliss ST96 na vlasy:

Táto jedna z BABYLISS rovnanie má 5 nastavenia teploty a zelená LED, ktorá vám dáva úplnú kontrolu nad akýkoľvek typ vlasov. Tiež sa skladajú z zaťahovacia detangling hrebeňom, takže je ľahko ovládateľný a môžete ho použiť na suché i vlhké vlasy. To má viac tepla, odolný izolačné rohože, ktorá chráni a znižuje poškodenie vlasov. Má Otočná šnúra, ktorá umožňuje jednoduché použitie a je dodávaný s návodom na kartou, takže ho môžete použiť ľahko.

load...

Cena: RS 5173

2. BaByliss BA - 2800 Hair Styler:

Tento vlasy styler od Babyliss vám dáva nielen poker rovné vlasy, ale tiež ponúka vlny, magi kadere, škrtenia a veľa rôznych účesov, ako to príde s rôznymi prílohami. Ak ste niekto, kto rád experimentovať s rôznymi účesmi, potom vlasy kulmy je pre vás. Je možné zahriať na teplotu 200 ° C len za 15 sekúnd. Jedná sa o univerzálnu kulmy a je to skvelý nápad investovať do neho, ako to bude trvať dlho.

load...

Cena: RS 4862

3. BaByliss Pre Advanced Pink žehlička:

Táto žehlička na vlasy od Babyliss je založený na technológii nano titánu, ktorá vám dáva hladký a hodvábne rovné vlasy. Je vyrobený z keramických tanierov, čo znižuje poškodenie, kúrenie a umožňuje rýchlo pripnúť rovné vlasy. Má 10 nastavenie teploty, takže si môžete upraviť podľa svojich preferencií, čo je úžasné.

Cena: RS8, 918

4. BaByliss Pre Advanced Black Styler:

To pre pokročilých black styler od Babyliss je založený na technológii nano titánu a má keramické pokovovania, ktorá vám rýchlo dáva rovné vlasy bez poškodenia svoje kadere. Má 10 nastavenie teploty, takže si môžete zodpovedajúcim spôsobom nastaviť teplotu. Ak nemáte radi trávia veľa času v styling potom žehlička na vlasy je určený pre vás, pretože vám dáva elegantný vlasy v žiadnom momente. Cena je cenovo dostupný, ako to bude trvať dlho, tak to stojí za investíciu.

Cena: RS7, 927

5. BaByliss BA - 2525 na vlasy:

Táto žehlička na vlasy má keramické taniere a misky poskytujú tri ochranu časy tepla, ktoré znižuje poškodenie. Jedná sa o 2-in - 1 produkt, ktorý môže byť použitý na narovnať vlasy a stočiť svoje kadere rovnako. Na termo-shine technológie na báze, to vám pomôže dať hodvábne, lesklé a hladké vlasy počas niekoľkých minút. Tu sa môže zahriať na 220 ° C a môžete zodpovedajúcim spôsobom upraviť teplo.

Cena: RS 4072

6. BaByliss ST70E na vlasy:

To straightener je viacúčelový, ako môžete otočiť, narovnať alebo stočiť s krútením zápästia. To môžu zahriať na 230 ° C, čo zaisťuje, že dostanete svoj obľúbený účes len v jednom ťahu. To má ploché a krivka dosku pre rovnanie a curling, resp. To get automaticky vypne, keď je prehriaty, a to tiež prichádza s tepelne odolné fólia, ktorá chráni vlasy pred poškodením.

Cena: RS 4795

7. BaByliss BA - 2078 na vlasy:

Táto BaByliss žehlička na vlasy má keramické dosky s rozmermi 30 x 60 mm. Veľkosť dosiek je obrovský a tým vedie k rýchlejšie a jednoduchšie rovnanie. To môžu zahriať na 230 ° C počas extrémne rýchlo, extra hladký povrch v priebehu niekoľkých sekúnd, takže môžete podľa toho nastaviť teplotu. Je dodávaný s návodu na použitie, takže ho môžete použiť ľahko. To vám dáva krepovateniu zadarmo, hodvábnu a salon podobné rovné vlasy.

Cena: RS 4072

8. BaByliss BA - 2856 na vlasy:

Táto žehlička na vlasy je sklokeramická pokovovanie, ktorý sa rýchlo zahrieva a dosahuje 200 ° C v priebehu niekoľkých sekúnd. Ak máte krátke vlasy, a ak chcete, aby vaše rovné prúžky, potom žehlička na vlasy od Babyliss môžu slúžiť svoj účel. To tiež obsahuje vykurovaciu rohož, ktorá chráni vlasy pred poškodením a umožní vám poker rovné vlasy. To neznamená, že vlasy kučeravé a dáva vám salon podobné rovnanie.

Cena: RS 2200

9. BaByliss ST29E / ST229E Pro230 žehlička:

Saténový dotyk povlak na doskách tohto žehlička na vlasy je 38 x 100 mm, čo zaisťuje, že dostanete poker rovné vlasy rýchlo. Má indikačné svetlo, ktoré dostať sa zapne, keď je usmerňovač je pripravený na použitie. Teplota sa zvýši zo 100 na 200 ° C a je možné regulovať teplotu cez duálny napätia. Otočná šnúra vám dáva hodvábny, hladký a spleť voľný rovné vlasy bez väčších škôd.

Cena: RS 3995

10. BaByliss ST92E LISS a CRIMP žehlička:

To BaByliss ST92E LISS & CRIMP straightener je konvertibilné straightener cum crimper ktorý vám pomôže sa dostať ohromujúci, rovné kadere a pútavé kadere jedným ťahom. Má tiež vykurovaciu rohož, ktorá zaistí, že vaše vlasy nedošlo k poškodeniu vplyvom priameho ohňa. To môže zahriať behom niekoľkých sekúnd a dáva vám požadovaný účes v niekoľkých ťahmi.

Cena: RS 6095

Dúfam, že sa vám tento článok na Babyliss vyrovnávanie vlasov. Už ste vyskúšali niektorý z týchto nástrojov na vlasy BABYLISS? Prajete si vyzdvihnúť niektoré z týchto vyrovnávanie vlasov? Ešte zdieľať nižšie svoje pripomienky.

load...