Starostlivosť o vlasy

Najlepšie ayurvédske vlasové oleje - naše top 10

Najlepšie ayurvédske vlasové oleje - naše top 10

Kto nechce zdravé vlasy? So všetkými škoda naše vlasy prechádza denne od znečistenia, teplu, chemickým ošetrením a zlej výžive, je ťažké nájsť vyvážený vlasovej kozmetiky rutina. To je, ak máte tie správne ingrediencie a olejov. Aby vám pomohol von, som sa dať dohromady zoznam našich top 10 Ajurvédske olejové česať vlasy. Ale najprv sa pozrime na to, ako si môžete upraviť vaše vlasy starostlivosť rutina na zlepšenie zdravia vlasov.

Kroky k budovaniu rutiny Perfect Hair Care

Krok 1 - Identifikovať váš typ vlasov

Existujú štyri základné typy vlasov - mastné, suché, kombinácie, a Normal. Kľúčom k udržaniu zdravé vlasy je upraviť vaše vlasy starostlivosti rutinu tak, aby vyhovovali váš typ vlasov.

load...

Krok 2 - Použite oleja a masky

Olejovanie hrá kľúčovú úlohu v starostlivosti o vlasy. To je obyčajný misconception že olejovanie len pomáha ľuďom s normálnou alebo suchou typ vlasov. Naopak, olejovanie môže tiež pomôcť vyvážiť produkciu ropy vo vlasatej časti hlavy pre ľudí s mastné vlasy, pri zachovaní vlasy podmienenú a zdravé. Je veľmi dôležité, aby olej vašich vlasov aspoň 2 krát týždenne. Používanie výživný vlasové masky aspoň raz týždenne, môžu tiež prispieť k väčšej zdravie vlasov.

Krok 3 - šampón

Šampónovanie viac ako trikrát týždenne môžu vysušovať pokožku hlavy a vlasy. Ľudia s mastné vlasy často končí museli šampón na každý druhý deň, ale to sa zhoršuje len problém. Kým šampón odstraňuje nečistoty a mastnotu z vlasov, ale tiež tlačí vaše mazových žliaz na plné obrátky, čo z nich vyrábať prebytočný olej. V dlhodobom horizonte, bude prebytok produkcie ropy oslabujú vaše folikulov a vyčerpať vaše mazových žliaz, čo vedie k problémom, ako je pád vlasy a lámavé vlasy.

Krok 4 - Stav

Klimatizácia vaše vlasy je nevyhnutné, pretože dehydratácia je najhorší nepriateľ vášho vlasu. Olejovanie pokožku hlavy a vlasy budú poskytovať nielen vaše vlasy toľko potrebné navyše klimatizácia, ale tiež to môže vyvážiť hladiny oleja v pokožke hlavy. Pokračujte v čítaní nájsť správnu Ajurvédske olej na vlasy, aby vyhovoval potrebám vášho typu vlasov.

load...

Top 10 ajurvédskej oleja pre silné a zdravé vlasy

1. Padák Ajurvédske Hot Oil

Tento olej Parachute prichádza s hlavou masér. Masírovať pokožku hlavy s týmto olejom na pravidelnom základe môže prispieť k zlepšeniu zdravia vlasovej pokožky, posilnenie zdravý rast vlasov a produkcie normalizovanú oleja. Pre lepšie výsledky, zahrejte olej pred masírovať ju.

2. Kama Ayurveda Bringadi intenzívnu starostlivosť o vlasy

To podporuje rast vlasov a tiež pomáha obmedziť skalp infekcií. Pravidelné používanie tohto oleja môže vaše vlasy lesklé a oveľa ľahšie riadiť.

3. Lesné Essentials Ajurvédske Herb obohatený masáž hlavy Ropný Bhringraj

Táto úžasná zmes olejov obsahuje Bhringraj, kokosový olej, sezamový olej, kozie mlieko a ďalšie rastlinné extrakty. Tento olej pomáha zatknúť padanie vlasov, zlepšiť celkový zdravotný stav vašich vlasov a upokojiť svoju hlavu a vlasovú pokožku.

4. Khadi Ajurvédske Hair Oil

Toto svetlo Ajurvédske olejové má dobrotu rozmarínu a henou. Pomáha posilňovať vlasy a podporuje rast vlasov. To tiež pomáha pri relaxácii a pomáha upokojiť depresie.

5. Aróma Čarovná Oil Hair

Toto, magické 'vlasy olej je obohatený o dobrote rastlinných olejov a rastlinných extraktov. Jedná sa o non-lepkavá zmes olejov a masírovať pokožku hlavy s niekoľkými kvapkami to môže pomôcť zvýšiť rast vlasov, stav suché vlasy a zníženie lupín.

6. Biotique Bio Bhringraj Fresh Growth Liečebné Oil

Značka Biotique je známy pre svoje prírodné a bezpečné prostriedky. Bhringraj olej robí vlasy cítiť silkier. Je to ako mať drahé liečby doma. Je to trochu mastná, ale jeho restrorative vlastnosti sú mimoriadne.

Tento olej z domu Biotique sľubuje liečbe problémov vlasy

 • Slabé vlasy,
 • Vypadávanie vlasov, alopécia (plešatosť).
 • Predčasné sivé vlasy.

7. Shahnaz Husain ShaLocksAyurvedic Hair Oil

Tento olej obsahuje prírodné zložky ako brahmi extraktu Shikakai a amla.Frequent použitie tohto oleja podporuje zdravé a lesklé locks.The Jedinou nevýhodou je trochu silný zápach. Je veľmi prospešné pre

 • Obrubníky predčasnému šediveniu vlasov
 • Liečiť lupín a podporujú zdravý rast vlasov.
 • Posilnenie vlasy z hĺbky.

8. Len Byliny Bhringraj Tail

Tento olej je skalp posilňujúce a revitalizačné olej s dobroty Bhringraj. Jeho prínos pre

 • Stimuláciu rastu vlasov
 • Udržiavanie celkové zdravie vlasov
 • Zníženie jednotvárnosti vlasov. Vlasy septembra so zdravou žiaru.

Ak chcete získať maximálny úžitok z oleja je potreba, aby sa zahrial na olejovú masáží hot vlasy

9. Len Byliny Javakusum Hair Oil

Olej balenie v dobrotu ibišteka, henny a egrešov. Tento nádherný olej je populárny v Ayurveda na liečbu rôznych vlasy podmienky. Obsahuje všetky organické ingredients.It je považovaný za one-stop-shop pre všetky veľké problémy s vlasmi. Je to nelepí a poskytuje škálu výhod, vrátane

 • Znížená lupy
 • Celkový zdravotný stav vlasov, vrátane zníženia vypadávania vlasov

10. Omved Thailam

Tento olej obsahuje mix bhringraj a Amla. Je to chemický zadarmo. Trochu oleja ide dlhá cesta a tým aj fľaša vám vydrží 2 - 3 mesiace. Môžete zahriať olej

Tento olej sa zaoberá predovšetkým

 • Predčasné šedivenie vlasov.
 • Zmäkčuje vlasy a posilňuje korienky.

Tak ktorý je vaša favouriteayurvedic olej pre opätovný rast vlasov šarže?

Všetky tieto oleje môžu pomôcť dosiahnuť zdravé a lesklé vlasy. Tie by mali určiť váš typ vlasov a spustiť aplikáciu olejov. Teplá olejová masáž s následnou aplikáciou horúcim uterákom je dvojnásobne prospešné. Ak pravidelne aplikovať olej, uvidíte rozdiel čoskoro.

load...