Starostlivosť o vlasy

Môže kokosový olej a citrónová šťava podporiť rast vlasov?

Môže kokosový olej a citrónová šťava podporiť rast vlasov?

Existuje nejaká osoba, ktorá si neželá, lesklé a zdravé vlasy? K zlepšeniu zdravia a vzhľad vlasov, ľudia idú do akejkoľvek dĺžky v dnešnej dobe. Z použitia rôznych OTC pre starostlivosť o vlasy produkty, ako sú séra, oleje, šampóny a, ale aj uchyľujú k kutilov opatrenia. Aj keď môžete nájsť jednoduchšie rozhodli pre všetky tieto produkty, je tiež nutné si uvedomiť, že väčšina z nich pochádza s škodlivých chemických látok.

Takže to, čo môžete robiť? To je miesto, kde kokosového oleja a citrónovej šťavy vstupujú do hry. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej!

Prečo používať kokosový olej a citrónovou šťavou Pre rast vlasov?

Kokosový olej vyživuje vlasovej pokožky, hydratuje ju a uľahčuje rast vlasov na pravidelné používanie. Obsahuje účinné antioxidanty a má antibakteriálne vlastnosti (1). Jeho mastné kyseliny sú prospešné pre vlasy a vlasovú pokožku.

load...

Lemon je populárny citrusových plodov, ktorá sa používa pre kulinárske účely. Obsahuje vitamín C a pomocou jeho šťavy môžu využiť svoje vlasy. Citrónová šťava pomáha eliminovať tvorbu lupín, čistí prebytočný olej a tuk na pokožku hlavy a dodáva zosvetľujúci účinok na vlasy.

Spôsoby, ako využiť kokosový olej a citrónová šťava pre výživu vlasov a liečbe problémy s vlasmi

Nižšie uvedené sú najlepšie spôsoby, ako môžete použiť kokosový olej a citrónovú šťavu s cieľom uľahčiť rast vlasov a liečiť mnoho vlasy a vlasovú pokožku problémy.

load...

Kokosový olej na vlasy

1. Použitie kokosový olej pre každodennú starostlivosť o vlasy

Aby bolo zaistené, rast vlasov, môžete začleniť kokosový olej do svojej každodennej starostlivosti o vlasy (2). Pred kúpele masáž pokožky hlavy a vlasov s kokosovým olejom hodinu. Opláchnite jemným šampónom. Môžete sa tiež rozhodnúť pre masáž teplým kokosovým olejom niekedy predtým, než udrie do postele v noci. Nechajte skalp vsiaknuť tento olej cez noc a majú sprchu v dopoludňajších hodinách.

7. Použitie S gáfru

To je jeden prastarý spôsob, ako sa zbaviť lupín prirodzene. Budete musieť miešať malého množstva gáfru s kokosovým olejom. Zahriať ju tesne pred aplikáciou na pokožku hlavy. Nechaj to cez noc a umyte ráno s šampónom.

8. Použitie ako vlasový balíčka

K liečbe poškodené vlasy, môžete si výživný kokosový olej vlasy balík doma. Budete musieť miešať panenský kokosový olej s požadovanými zložkami a extra panenským olivovým olejom. Teraz pridať nejaký obyčajný jogurt a lyžice medu do zmesi. Srsť vaše vlasy a vlasovú pokožku s touto zmesou a čakať na hodinu. Umyť jemným šampónom potom.

9. Použitie s Avocado

Avocado je známy pre svoje vynikajúce hydratačné vlastnosti a pri použití v kombinácii s kokosovým olejom, výhody sú vynikajúce. Kokosový olej a avokádo zmesi môžu byť aplikované na vlasy a udržiava sa počas jednej hodiny. Umývať to preč s šampónom. Uistite sa, že avokádo je rozomleté ​​na kúsky jemne a bezo zvyšku na pokožku hlavy.

10. Práca s vajcom

To je ďalšie úžasné kokosový olej vlasy masky, ktoré vám môžu ťažiť. Vajcia v maske je bohatá na bielkoviny, a pomáha, aby sa vaše vlasy korene silné. Maska tiež zabraňuje pádu vlasov a ďalšie problémy spoločné vlasy. Metla trochu žĺtok spolu s teplým kokosovým olejom a medom. Množstvo bude závisieť od dĺžky a sile vlasov. Teraz masáž na všetkých častiach vaše vlasy. Spýtajte sa niekoho, aby vám pomohol s tým, pretože to je kvapalná zmes. Môžete použiť kefu pre aplikáciu. Pred spaním použiť sprchu čiapku. Umyte šampón a kondicionér nasledujúceho rána.

Citrónová šťava na vlasy

1. Pomocou šampónom

Uplatnenie citrónovej šťavy nemôžu byť poučení, pre každého s vlasmi problémami. Lemon má kyslé zložky, ktoré môžu spôsobiť skalp svrbenie alebo podráždenie. Je lepšie, aby ho použiť s šampónom. Naliať lyžicu citrónovej šťavy do jemným šampónom a používať ho pre umývanie vlasov. To prinesie lesk na vlasy.

2. Použitie s kokosovým olejom

Pomocou kokosový olej s citrónovou šťavou môže odstrániť lupiny a vyživujú pokožku hlavy. Kyslé a antibakteriálne vlastnosti citrónovej pomocou liečenie lupín, zatiaľ čo kokosový olej vyživuje pokožku hlavy. Mali by ste zmiešať lyžicu citrónovej šťavy s niektorými kokosovým olejom a vmasírujte do pokožky hlavy jemne. Udržať ju na hodinu a potom umyť jemným šampónom.

3. Vlasy Rinse

Citrónová šťava môže byť použitý ako prírodné vlasy plákanie, aby sa vaše kadere lesk. Musíte použiť 3 až 4 čerstvých citrónov extrahovať šťava v hodnote 3 až 4 lyžicami. Uistite sa, že šťava je napätý, takže neexistujú žiadne semená alebo zvyšok v ňom. Vezmite to do umyvárne. Po očistení vlasy a vlasovú pokožku dôkladne vodou, zalejeme šťavou na vlasy a nechajte ho vsiaknuť po dobu niekoľkých minút. Zmyť vodou znova. Majte oči zatvorené, keď si naliať citrónovej šťavy na vlasy a keď si to zmyť. To možno využiť raz za týždeň.

4. Použitie s mandľovým olejom

K liečbe poškodené vlasy, môžete zmiešať citrónovú šťavu s trochou medu a mandľového oleja. Túto zmes aplikovať na pokožku hlavy jemne a nechať ju dostať premočený. Premyje sa jemným šampónom po hodine alebo tak.

5. Práca s tvarohom

Lemon pôsobí ako prírodný liek na lupiny, a môžete zvýšiť jej účinnosť zmiešaním s jogurtom. Trvať nejaký obyčajný jogurt a nalejte lyžicu citrónovej šťavy v ňom. Masírovať to na pokožku hlavy jemne. Lupiny budú odstránené, a jogurt sa upokojiť a vyživujú pokožku hlavy, dlažby cestu pre rast vlasov. To môže byť vykonané dvakrát týždenne.

6. Práca s Neem listy

Používanie citrónovú šťavu s neem môže pomôcť odstrániť lupiny a akékoľvek plesňové infekcie na pokožku hlavy. Musíte vziať nejaké Neem lístia a aby pastu. Teraz zmiešajte dve lyžice citrónovej šťavy s ním. Túto zmes aplikovať na pokožku hlavy a ponechať tak na pol hodiny alebo tak. Umyte šampónu. Môžete tento balíček dvakrát aplikovať týždenne.

Body Ak chcete mať na pamäti

Pri použití citrónovou šťavou a kokosový olej rôznymi spôsobmi môžu využiť vlasy a zdravie, je nutné dávať pozor na nasledujúce aspekty:

  1. Existujú rôzne druhy kokosového oleja na trhu k dispozícii. Mali by ste používať panenský kokosový olej a čerstvej citrónovej šťavy pre dosiahnutie najlepších výsledkov.
  1. Citrónová šťava, sú kyslej povahy, by mala byť použitá s opatrnosťou. To môže spôsobiť podráždenie na koži tváre, a mali by ste ju aplikovať na pokožku hlavy opatrne. Nie je rozumné platiť citrónovú šťavu aj na vlasy plákanie každý deň. Pravidelná aplikácia citróna na vlasy môžu pás prírodné oleje.
  1. Ak máte mastnú pokožku hlavy, neplatí kokosový olej v akejkoľvek forme, v obrovských množstvách. To umožní, aby vlasy krívanie a mastný.
  1. Za to, že vlasové zábaly a sušiče riešenia DIY, budete musieť zahriať kokosový olej občas. Je to najlepšie, čo môžete ohrievať olej na sporáku na miernom ohni. Za použitia mikrovlnného bude mať za následok zničenie jeho blahodarné vlastnosti do značnej miery. Môžete tiež zahriať kokosový olej tým, že umiestni malú misku s olejom vo vode vodou.
  1. Ak chcete, skvelé výsledky, vždy nechať si vlasy otvorený po masáži s kokosovým olejom. To je najlepšie nechať to zostať cez noc.
  1. Môžete použiť pre starostlivosť o vlasy raz týždenne, ak sú vaše vlasy veľmi suché.
  1. Ak chcete, aby kondicionér byť efektívnejšie, môžete aplikovať na veľmi vlhké vlasy.

Ako sa vám tento post? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...