Starostlivosť o vlasy

Mokrý lupy - Čo je to a ako sa s ním zaobchádzať?

Mokrý lupy - Čo je to a ako sa s ním zaobchádzať?

Jedným z najčastejších problémov, kozmetických, že väčšina ľudí trpí, je lupiny. Avšak, tie správne možnosti lupy liečba môže účinne vám pomôže zbaviť sa týchto svrbivé vločiek. Avšak, aby bolo možné používať najvhodnejší spôsob (y) pre liečbu vášho lupy, je nutné najprv pochopiť príčinu a typ lupiny, ktorý trpí.

Dva najbežnejšie typy vločiek: suché a mokré alebo mastná. Suché lupiny je zvyčajne menej závažné než mastnú alebo mokrého typu. Aj keď symptómy ako vločky a svrbenie sú bežné, suché lupiny tendenciu odpadávať tak, ako sú zvyčajne voľne šíriť vo vlasoch. Obvykle dobrá liečba olej dokáže byť celkom účinné pri liečbe týchto typov vločiek. Ale mokré lupiny liek môže vyžadovať tvrdú prácu.

Wet lupy skalp - Ako sa Tvrdohlavý Olejové vločky vyskytnúť?

Produkciu mazu alebo oleja na kožu na hlave, je bežným javom. To je prirodzený proces, pri ktorom pokožka zostáva hydratovaná. Vážne problémy vznikajú v prípade, že je po-produkcie mazu a mazových žliaz. Abnormálne sekrécie mazu vedie k vzniku olejových váhy na pokožke hlavy. Tento typ lupín je tvrdohlavá a má tendenciu zostať prilepené na vlasovú pokožku a vlasy. Tento stav sa zhoršuje, keď príliš nečistoty uviazne na lepkavé skalp, čo vyvolalo vážne svrbenie a infekcie. Iných častí tela, ako je obočie a dokonca aj tvárou v tvár môže byť nepriaznivo ovplyvnená v dôsledku lupy.

load...

Wet Lupiny Príčiny a čo vlasy Odborníci odporúčajú?

  • Silné anti-lupinám šampóny nemusí byť skvelou voľbou. Silné čistiaci prostriedok možno pridať do existujúceho problému pokožke hlavy a ovplyvňujú kvalitu vlasov negatívne. Podľa odborníkov, mierne šampón, najmä organické alebo bylinný vlasy umývací prostriedok môže ponúknuť skvelé výsledky, bez toho aby došlo k ďalšiemu poškodeniu vlasov alebo pokožky hlavy.
  • Sticky lupiny spolu so všetkými špinu a olej robí skalp veľmi svrbí. Často umývanie skalp môže pomôcť odstrániť prebytočný olej a udržať nečistoty a prach na uzde. Čisté skalp drží lupiny a jej príznaky ako je svrbenie a infekcia pod kontrolou.
  • Použite kefa na masáž váš skalp zakaždým, keď šampón vlasy. Štetiny kefy pomôcť k stimulácii pokožky hlavy a efektívnejšie očistil. Podobne, kefovanie vlasov, aj keď nie ste šampónovanie, vám dáva pozitívne výsledky.
[Čítajte: Lupiny Príčiny]
  • Uistite sa, že opláchnite vlasy po každom umytí dôkladne. Vyhnúť sa používaniu vlasové spreje a sušič vlasov. Laky na vlasy majú tendenciu sa upchávať póry pokožky hlavy a sušič vlasov môžu spôsobiť ospalosť, a to ako na oplátku pridávať do svojho lupín problému.
  • V prípade, že zistíte náhly nárast olejnatosť pokožky hlavy, viem, že by to mohlo mať za následok z akéhokoľvek nedávnej vlasy produkt, ktorý by ste mohli používať. Silné zvyšky zanechané nadmerne hydratačné šampóny alebo ťažké kondicionéry aby sa pokožka mastná. Skúste a vyhnúť sa týmto produktom.
  • Na rozdiel od použitia správne produkty a postupy, aby sa vaše vlasy a vlasovú pokožku bez lupín, zdravý životný štýl príliš, je nesmierne dôležité, aby sa zabránilo tvorbe lupín. Zdravý životný štýl zahŕňa správny druh stravy, piť veľa vody, a dokonca udržať hladinu stresu na čo najnižšej úrovni. Dohliadnite na všetky z nich bude mať nielen vaše vlasy vyživované, ale aj udržať celé telo a systém zdravý. To je, ako sa zbaviť lupín mokré do istej miery.
[Čítať: Cure Chronická lupiny]

V okamihu, keď si všimnete abnormálne vločky a svrbenie na pokožke hlavy, neodkladajte v získavaní správne mokrej liečbu lupín hotovo. Ak necháte podmienka prednosť dlho, môžete trpieť vážnym vypadávanie vlasov a dokonca aj skalp infekcií. Čisté vlasy a vlasovú pokožku nielen udržať problémy lupinám na uzde, ale iste udrží svoju myseľ svieži rovnako.

Si našiel tento príspevok? Napíšte nám svoj názor nižšie.

load...