Starostlivosť o vlasy

Má nedostatok spánku za následok vypadávanie vlasov?

Má nedostatok spánku za následok vypadávanie vlasov?

Androgénnej alopécie alebo spoločná mužská plešivosť (MPB) je problém, ktorý trápi ľudí a je hlavným dôvodom straty vlasov u mužov. Približne 25% mužov, ktorí trpia plešatenie začnú strácať vlasy pred dosiahnutím veku straty 21. Vlasov a plešatenie tiež vyskytujú u žien. Ťažká vypadávanie vlasov u žien vedie k strate sebaúcty ako začnú cítiť neatraktívne. Väčšina lekárskych spoločností nepodarí identifikovať ženskej vypadávanie vlasov ako naozajstný problém, a sústrediť sa iba na ich mužské náprotivky.

Hlavná cesta na liečbu vypadávania vlasov je o skúmanie problému za ním. Vlasové terapie, pilulky, ošetrenie a produkty pomôže len na úrovni povrchu. Skutočný problém spočíva oveľa hlbšie, a bude zahŕňať diétne a zmeny životného štýlu na liečbu. Vypadávanie vlasov je stresujúce ešte častým problémom, ktorý sa často nelieči.

Jednou z hlavných príčin vypadávanie vlasov je nedostatok spánku. V dnešnom rýchlo sa meniacom svete, spánok prichádza sekundárny do práce a je často prehliada. Stres je bežné a často ustupuje nespavosť, veľmi závažné ochorenie, ktoré môže dokázať smrteľná, ak sa nelieči. Spojenie medzi spánku a vypadávanie vlasov bola teraz stanovená popredných odborníkov na vlasy.

load...

Spánok je nevyhnutný pre naše telo. Telo sa dobíja sa s elektrolyty a doplní energiu v noci. Ak je táto doba skrátiť, imunitný systém je v neporiadku. Telo začne slabne. Ako výsledok, to nedokáže absorbovať živiny potrebné k zostať zdravý. Z toho dva problémy vznikajú. Po prvé, imunitný systém sa stáva náchylnejší k chorobám. Tieto choroby ďalej oslabiť telo a bráni obranyschopnosť organizmu. Nežiaduce účinky týchto ochorení by mali zahŕňať stratu vlasov. Po druhé, imunitný systém, vzhľadom na nedostatok živín, zoslabne. Výsledkom je, že korene vlasov zoslabne príliš, a vlasy vypadávajú veľmi ľahko. To, či odišiel, aby aj naďalej vedie k plešatějící. A tým aj silné spojenie medzi spánkom a vypadávanie vlasov.

Výsledky vypadávanie vlasov a nedostatok spánku:

  • Strata lesku vlasov
  • Strata objemu vlasov
  • Rozptýlené vlasy po skalpu
  • Ustupujúce vlasová
  • Spiace vlasové folikuly

Jediným spôsobom, ako prekonať tento problém je prostredníctvom zmeny životného štýlu. To by zahŕňalo dobrá strava a získať dobrý nočný spánok. Lekári odporúčajú dostať aspoň osem hodín spánku denne, aby zabezpečili zdravý životný štýl. Aby sa zabránilo predčasnému vypadávaniu vlasov spôsobené nesprávnym spánku návyky, je to nevyhnutné.

Nižšie je uvedený zoznam tipov, ktoré vám pomôžu, kto získať vlasy stráca v dôsledku nespavosti.

  • Upravte spánok vzor. Je dôležité spať na pevnú dobu každý deň a sledovať rutina. Práca v noci môže vyvolať vypadávanie vlasov. Je dôležité, aby maximalizoval svoj čas spánku a majú dobré spánkové návyky. Spaním do postele skoro zaistí dobrý spánok. Vyvarujte sa rozptýlenie do spánku
  • Je dôležité, aby nedošlo k rozptýleniu počas a pred spaním. Vyhnúť sa sledovanie televízie alebo pri práci na notebooku tesne pred spaním do postele, pretože ostrý svetelný spôsobuje nespavosť a zbavuje jednu zo spánku. Tiež počúvanie hlasnej hudby pred spaním je spúšťačom nespavosti. Harsh osvetlenie, alebo fajčenie pred spaním tiež odníma niečí spánok. Tie by mali byť vylúčené.
  • Zmeniť svoj vankúš. Bavlnené vankúš zväzuje vlasy do uzlov a zvyšuje šanca na zlomenie. Hodvábny vankúš je jednoduchšie na vlasy.
  • Zníženie stresu v každodennom živote. Stres spôsobuje nespavosť. Znižujú stres prestať fajčiť a robil.
  • Rozbitie vlasy sa musí minimalizovať. Vyhnúť tesné pony chvosty alebo back-kefovanie vlasov. To kladie ďalší tlak na vlasy.
[Read: Cesnak Pre rast vlasov]

Napíšte nám svoj názor na tento post, nižšie.

load...

load...