Starostlivosť o vlasy

Je ricínový olej účinný pri riešení problémov s pokožkou hlavy?

Je ricínový olej účinný pri riešení problémov s pokožkou hlavy?

Cítite rozpakoch vyskúšať nový účes kvôli svojmu lístkového skalp? Ste si sťažujú na vlasy pádu neskoro? Pokles vlasy a lupiny sú najčastejšie problémy, ktoré nás sužujú. A ak nie sú riešené okamžite, závažné komplikácie môžu nastať v dlhodobom horizonte.

Takže, existuje nejaká jediná zložka, ktorá môže liečiť svoje problémy s vlasmi v lacným a efektívnym spôsobom? No, máme ricínový olej! Zaujíma vás, ako to môže vyliečiť vaše vlasy trápenia? Potom by ste si nemali nechať ujsť tento post!

Čo je ricínový olej?

Pred tisíc rokmi, Egypťania pochopili zázračné vlastnosti ricínového. Ricínový olej je rastlinný olej. Jedná sa o extrakt z ricínového. Áno, môže to robiť zázraky pre vaše vlasy.

load...

Prečo je ricínový olej prospešné pre vlasovú pokožku?

Ricínový olej alebo Ricinus communis má vysokú penetračné vlastnosti. Olej ľahko preniká do pokožky vlasovej pokožky, doplňovanie ho so všetkými jeho živín a minerálov. Ricínový olej obsahuje omega - 9 mastné kyseliny, ktoré pomáhajú hydratujú pokožku hlavy. Niektorí sa odvolávajú na to ako zvlhčovadlo, ako to hydratuje pokožku hlavy po dlhú dobu. Je potrebné zmieňovať, zdravé skalp je synonymom pre zdravé vlasy. Ricínový olej, teda vyživuje vlasy taky.

Nižšie sú uvedené výhody ricínového oleja na vlasy a vlasovú pokožku:

1. Odstraňuje lupiny:

Lupiny je výsledkom suchej pokožky hlavy. Použitie ricínový olej na pokožku hlavy hydratuje ju, čím sa zabráni pokožku hlavy pred vysúšaním a odlupovanie. Používať ricínový olej a zbaviť svojho lupín hrozby.

load...

2. Zabraňuje vypadávaniu vlasov:

Použitie ricínový olej na pokožku hlavy stimuluje krvný obeh. To zase zaistí lepšiu výživu vlasov. Preto je použitie ricínového oleja pre masáž hlavy obmedzuje alebo zastavuje padanie vlasov ako mávnutím čarovného prútika. To tiež dodáva lesk vašich zámkov. Použiť olej a rozlúčiť sa nepoddajné a vlasy bez lesku. Pravidelné užívanie môže zvýšiť svoj rast vlasov tiež.

3. Zabraňuje pokožke hlavy infekcie:

Ricínový olej je tiež fungicídne a antibakteriálne vlastnosti. Jeho použitie je preto chráni pokožku hlavy pred infekciou. Prevencia je lepšia ako liečba, takže nemusíte čakať na zmluvu o skalp infekcie. Použite ho, aby skalp infekcie na uzde a udržiavať zdravú pokožku hlavy a hrivu.

Ako používať ricínový olej pre vlasovú pokožku?

Môžete si vybrať kozmetické stupeň ricínový olej alebo jamajský jeden (Pečené fazuľa a extrahovať olej). Môžete tiež získať za studena lisovaný ricínový olej na trhu. Olej je jasne žltej farby a má jemnú prírodnú vôňu. Jamajský ricínový olej je tmavšie farby a silnejší viskozity. Nezabudnite miešať ricínový olej s iným olejom pred použitím, aby sa zabezpečilo, že sa rozkladá rovnomerne na pokožku hlavy. Dalo by sa miešať s rovnakým množstvom mandľový olej alebo olivový olej alebo dokonca kokosový olej. Tu je niekoľko tipov, ako používať magické oleja:

  1. Naneste zmes na vlasovú pokožku.
  2. Opustiť olej cez noc.
  3. Umyť vlasy budúci ráno.
  4. Opakujte tento proces minimálne sedemkrát, než uvidíte akýkoľvek výsledok.

Dúfam, že tento článok vám osvietený o výhodách liečby ricínový olej skalpu. Tak prečo čakať? Ísť dopredu a nechať sa hýčkať na ricínový olej masáž hlavy. Ak máte trvalé lupinám a vlasové problémy, poraďte sa s odborníkom; as lupín môže byť spôsobený aj rad otázok súvisiacich so stresom.

Ak ste použili ricínový olej pre vlasovú pokožku alebo vlasy, zdieľať s nami, ako to pomohlo dávate vlasom lesklý človeka. Ak viete, že domáce opravné prostriedky na liečbu lupín a padanie vlasov, prosím podeľte sa o ne s nami tým, že komentuje v poli nižšie!

load...