Starostlivosť o vlasy

Je olivový olej účinnou liečbou vši?

Je olivový olej účinnou liečbou vši?

Vy ste chorí z tých malých lezie hmyz na váš skalp, ktoré spôsobujú svrbenie? Vši sú kontinuálne obťažuje okolie a hlavne vplyv na deti. Ak ste alebo vaše dieťa trpí všetkým, potom je najvyšší čas, aby ste o tom niečo. Niečo podobné, s olivovým olejom.

Prečo olivový olej? Tento príspevok vám dáva odpovede. Pokračovať a čítať.

Fakty o olivový olej Liečba

Bolo zistené, že rastlinné oleje ako veľmi užitočná pri liečbe vši. Za tie roky, výskum preukázal, že olivový olej môže účinne liečiť problém vši, a je prirodzené, a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov (1). Aj podľa testu vykonaného Harvard School of Public Health, vši, keď ponorený v olivovom oleji po dobu dlhšiu ako dve hodiny, umierajú v dôsledku zadusenie. Olivový olej funguje potiahnutím kože dospelého vši a zbavuje kyslíka. Vzhľadom k tomu, ich dýchanie sa zastaví, zomrú.

load...

Olivový olej vši

Pri tejto liečbe, používať olivový olej osvedčených značiek, ktoré prichádza obohatené o jej prirodzenej mastnoty. Ak chcete odstrániť vši z hlavy malého dieťaťa, nasýtiť svoj skalp s olivovým olejom a zábal plastový obal okolo hlavy (2). Uistite sa, že plastový kryt tesne obalí pokožku hlavy tak, že žiadne množstvo vzduchu môže vstúpiť. Nechajte olej s obalom po dobu aspoň 3 hodín, počas ktorej sa vši zadusil a mŕtvych.

Umývanie vlasov s jemným šampónom a opláchnite tak, aby všetky stopy oleja a šampóny sú dokončené vyčistiť. Hrebeň mokré vlasy šetrne, aby sa odstránili mŕtve vši z hlavy. Vzhľadom k tomu, že používate veľa olivového oleja na pokožku hlavy, budete musieť používať šampón najmenej dvakrát, takže olej je úplne odstránené. Aj keď tento liek odstráni veľa vši, je potrebné mať na opakovanie liečby, kým sú vaše vlasy bez vší.

Môže Oil Liečba Olive odobrať nitov?

Až doteraz nebola testovaná účinnosť olivového oleja liečby pre niť, a tým, že nie je považovaný za účinný pri odstraňovaní hníd. Ale vždy môžete použiť olivový olej zabiť vši a uvoľniť zovretie hníd na vlasu použitím ocot na vlasy po umytí vlasov. Oplach z domácich alebo kvalitného octu bezprostredne po šampóne pomôže uvoľniť zovretie nitov, a potom, to je ľahšie na ich odstránenie pomocou hrebeňa.

load...

Pridanie silice olivový olej

Esenciálne oleje sú voňavé a vysoko nestabilné. Tieto oleje sa získajú destiláciou s vodnou parou z kvitnúcich rastlín (3). V závislosti na okolitých podmienkach v čase zberu, ako sú klimatické podmienky a kvalitu destilácie, niektoré exkluzívne éterické oleje môžu obsahovať asi 300 rôznych molekúl. Tieto esenciálne oleje sú načítané s antibakteriálne, antimykotické a čo je dôležitejšie, insekticídne vlastnosti (4). Pri použití éterických olejov pre odstránenie vši, pokusu použiť oleje pripravené z ekologického poľnohospodárstva.

Pridanie niekoľko kvapiek ľubovoľného esenciálneho oleja, ako je levanduľový olej do olivového oleja pre liečbu vši zvyšuje terapeutické vlastnosti a je veľmi užitočné v prevencii ďalšej napadnutia. Éterické oleje tiež podporuje hojenie, a deti budú milovať príjemnú vôňu.

Vši a hníd Removal s olivovým olejom a éterických olejov

 • Vezmite teplý olivový olej do veľkej misy a pridajte niekoľko kvapiek svoje obľúbené éterických olejov, ako je jojobový, levandule alebo mandlí.
 • Vmasírujte olej do pokožky hlavy. Uistite sa, že každá oblasť pokožky hlavy a každého vlasového prameňa sú pokryté s olivovým olejom.
 • Skalp, preto by mal byť nasýtený s olejom, pretože vši začnú sania ho získať výživy. To je dôvod, prečo je nutné použitie oleja v dobrom množstve.
 • Píle vlasy na temene hlavy a zabaliť ho pomocou sprchovací čiapku. Ak chcete, aby sa zabránilo chaotický, lepkavý a mastný pocit, dať uterák okolo krku, alebo použite vatový šatku alebo absorpčné gázy, aby viečko na jednom mieste.
 • Opustí sprchovací čiapku dobu 3 až 8 hodín. Čím dlhšie, tým lepšie, a to najmä ak máte veľa vši na hlave. Štúdie ukazujú, že vši môže prežiť pre najmenej dve hodiny pri ponorení v oleji alebo iných typov kvapalných látok.
 • Umiestnite noviny alebo uteráky na podlahu pod stoličku. Udržiavať stoličku umiestnenú pod svetlom, takže môžete vidieť aj tie najmenšie vši správne.
 • Pripravte si mydlový a teplú vodu misku, udržiavať ju v blízkosti, a používať to, aby svišťanie hrebeňa na vši medzitým combings. Ste si istí, vidieť mnoho hnidy a mŕtvy hmyz plávajúce vo vode.
 • Odstráňte sprchovací čiapku a nechajte prebytočný olej odkvapkať na krytých oblastiach podlahy.
 • Oddeľte vlasy do štyroch častí a použiť sponkami alebo spojky, aby im v oddelenom mieste, rovnako ako pri strihaní vlasov.
 • Česať vlasy každý diel dôkladne, a akonáhle ste si istí, že všetky vši boli odstránené, aby lano ako slučky a pripnúť ju na hlavu. Môžete použiť Vši Meister alebo akýkoľvek iný kovový vši hrebeň, aby zabezpečili, že vaše hrebeň dosahuje všetky oblasti vlasovej pokožky a znižuje vši.
 • Týmto spôsobom pokračovať česanie, kým nebudú odstránené všetky hnidy a vši.
 • Umývanie vlasov sa na umývanie riadu, aby sa odstránil prebytok olivový olej a nakoniec umyť s dobrým šampónom.
 • Vysušiť vlasy pomocou vlasov tak, aby teplo sušičky zabije vynechal vši alebo hnidy.
 • Tento postup opakujte najmenej dvakrát týždenne, takže všetky vši sú úplne odstránená.

Už ste niekedy skúšali olivový olej liečby pre vši? Ako sa, že vám pomohol? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov nižšie. Radi by sme od vás počuť.

2 najlepších prírodných domáce opravné prostriedky sa zbaviť vši

load...