Starostlivosť o vlasy

Farby vlasov Streax sú k dispozícii

Farby vlasov Streax sú k dispozícii

Zmena je dobrá. A keď to príde v podobe farby vlasov, je to skvelé. Až na to, výber správnej farby môže byť ťažké, nie? Okrem toho je dôležité byť si vedomý svojich možností a nájsť ten správny odtieň, ktorý dopĺňa vašej pleti. Ak ste sa uvažuje, ako sa vaše vlasy farbené a sú na pozore niečo pekné, ste na správnom mieste.

Poďme sa pozrieť na najlepšie farby na vlasy vonku z Streax. Prečo? Vzhľadom k tomu, že boli okolo roku navždy a poznať ich srsti (sfarbenie) hru ako profesionál. Prečítajte si o to zistiť, ktorá farba je určená pre vás.

Najlepšie Shades Streax Farba vlasov

1. Streax Brown 4 Farba vlasov

Ak ste zahnednuté a hľadal farby vlasov na doplnenie kožu, potom hnedá farba vlasov je váš go-farby. Brown vyzerá skvele na tmavých krás. Bipasha Basu a Chitrangaha sú zahnednuté a oni sú často Videli s hnedú farbu vlasov. Chvályhodným aspektom tohto produktu je, že aj opravy poškodených vlasov. Nebude to rob vaše vlasy z prírodných olejov a zároveň zabráni padaniu vlasov. Celkovo možno povedať, revolučný produkt, ktorý nie je len farby sú vaše vlasy, ale chráni ju pred poškodením príliš.

load...

Cena - * INR 131

Nákup Link - amazon.in

2. Streax Int.Red 5.66 Farba vlasov

Červená farba na vlasy 5 z Streax je krv červenú farbu, ktorá bude vyhovovať fér voči stredné tóny pleti. Je to bezpečný farba vlasov, pretože neobsahuje žiadne škodlivé prísady a tiež opravy poškodené vlasy. Farba vlasov má za sebou bohatú, krémovú textúru, ktorá ľahko šíri na vlasy, ktorý znamená, že môžete farbu sami doma. Farba vlasov má vlastnosti Kera-VITS, ktoré robia vlasové korienky silná a tiež bráni vlasy pred štiepením a sušenie. Je to dlhotrvajúci farbu a nebude ľahké slabnúť.

load...

Cena - * INR 270

Nákup Link - snapdeal.com

3. Streax Farba vlasov - Natural Black No. 1

Ak túžite po čierne vlasy, potom je tento prírodný čierny odtieň z Streax je pre vás. Je obohatený o orechového oleja, ktorý vyživuje a hydratuje vašu suché vlasy. Bude sa vzťahovať na všetky svoje sivé vlasy a farba zostane na dlho, takže si nemusíte robiť starosti s vyblednutiu. Farba vlasov je založený na technológii Kera-vit kondicionér, ktorý posilňuje slabé korienky a zabraňuje ich ďalšiemu poškodeniu.

Cena - * INR 270

Nákup Link: amazon.in

4. Streax Walnut Brown 5,4 Farba vlasov

Ďalšie variant v hnedej s výnimkou, toto je relatívne ľahší. Tomu sa hovorí Walnut hnedý z nejakého dôvodu. Ak ste vyskúšali ďalšie odtiene hnedej a chcú skúsiť niečo nové, skúste tento odtieň hnedej. Je to oveľa ľahšie a viac zrejmé, než svoje pravidelné hnedé. Vyzerá to skvele na tých s ľahšími odtieňmi pleti.

Cena - * INR 123

Nákup Link: amazon.in

5. Streax Svetlo hnedá 5 Farba vlasov

Ak nie ste veľmi odvážne experimentovanie s farbami a chcú subtílne farbu vlasov, potom svetlo hnedé by mala byť vaša voľba. Streax svetlo hnedá farba vyzerá prirodzene a to bude tiež vám elegantný vzhľad. Svetlo hnedý odtieň bude vyzerať dobre na všetky typy pleti, pretože sa jedná o univerzálnej odtieň. Farba má krémovú textúru, ktorá ľahko šíri a je to permanentná farba na vlasy, takže si nemusíte robiť starosti s vyblednutiu. Neobsahuje žiadne škodlivé zložky; V skutočnosti, to chráni vaše vlasy pred poškodením, a poskytuje im vlhkosť.

Cena - * INR 135

Nákup Link: amazon.in

6. Streax Red Brown 4,6 Farba vlasov

Kombinácia červenej a hnedej farby vlasov bude vyzerať veľmi elegantne a odlišné zároveň. Ak hľadáte pre tento combo už dlho, potom sa vaše vyhľadávanie môže skončiť s týmto výrobkom. Táto kombinácia bude vyzerať dobre na všetky typy pleti, najmä na tmavých odtieňov pleti, ako to bude vyhovovať im najviac. Ak ste sa bojí farbenie vlasov červenú, potom je tento červeno-hnedej kombinácie je dobrá voľba, pretože je jemná a nositeľné. Farba vlasov obsahuje Kera-vit vlastnosti, ktoré chránia vlasy pred poškodením. To tiež posilňuje slabé korene.

Cena - * INR 141

Nákup Link: amazon.in

7. Streax Burgundy 3,16 Farba vlasov

Burgundsko je najnovší trend a každý je športový túto farbu vlasov. Ak si myslíte, že môžete nosiť ho s ľahkosťou, potom skúste Streax farba vínová vlasov. Táto farba nie je ľahké slabnúť, čo je nákladovo efektívne taky. Burgundsko je predovšetkým červená farba s fialovými odleskami. Najlepšia vec o tomto odtieni je to, že nie je príliš hlasno, a tak bude vyhovovať všetkým tóny. Farba vlasov neobsahuje nebezpečné látky, a preto nepoškodzuje vlasy. Bude vyživujú vlasy a chráni ich pred poškodením.

Cena - * INR 141

Nákup Link: amazon.in

8. Streax Mahogany Brown 4,56 Farba vlasov

Mahagón Brown je zlatohnedá odtieň, ktorý bude vyzerať dobre na odtiene pleti so žltými tónmi. Dokonca aj tí s tmavá tónom môže vytiahnuť tento off ľahko. Ak si netrúfate na farbenie vlasov zlatá, táto farba vlasov je pre vás, pretože je spárovaný s hnedou, ktorý vyzerá elegantné a decentné zároveň. To bude skrývať nielen svoje šedej, ale aj dlhšie vydrží.

Cena - * INR 320

Nákup Link: snapdeal.com

9. Streax Cinnamon Red 5,66 Farba vlasov

Cinnamon červená je veľmi jemná červená farba, ktorá má čierne tóny. Nosí červenú farbu vlasov nie je voľba pre každého, a ak ste medzi nimi, potom sa táto farba vlasov je pre vás. Cinnamon červená farba má len nádych červenej, ktorá vyzerá veľmi jemné. Farba vlasov je vyrobený z prírodných surovín a tým nepoškodzuje vlasy v žiadnom prípade. V skutočnosti bude zabrániť ďalšie škody, pretože obsahuje kera-vit vlastnosti.

Cena - * INR 135

Nákup Link: amazon.in

10. Streax Farba vlasov Ultra Light Soft Style 1

Zvýraznenie vlasy práve dostal oveľa lacnejšie, s Streax ultraľahká Soft Style. Ste si pohrávala s myšlienkou, ako sa vaše vlasy zvýrazní a nie ste istí, ako to vyzerá? Alebo ste už farbené vlasy a chcú pridať trochu kúzlo na to? Nech je to čokoľvek, skúste to s týmto novým zvýraznenie kit. Je dodávaný so všetkými potrebnými nástrojmi počas tohto procesu, a všetko je docela rovno vpred. Môžete buď zvoliť tmavé vrcholov alebo tie svetla. Či tak alebo onak, mali by ste dať tento záber!

Cena - * INR 138

Nákup Link: amazon.in

11. Streax PRE Salon Hair farbivá Creme

Streax PRO je najnovší dieťa v ich farebné kategórii. Je to farbivo na báze smotany, ktorý sa šíri a kĺže aj na vlasy. Hydratuje vlasy a udržuje vlhkosť, takže vaše vlasy vyzerať lesklé a silné. To trvá dlhšie, než vaše obvyklé farby a je dodávaný v niekoľkých odtieňoch. Uistite sa, či túto zbierku out, nabudúce okolo.

Cena - * INR 126

Nákup Link: nykaa.com

Áno, viem, že existuje niekoľko farebných vlasy značiek na trhu. Tak prečo Streax, pýtate sa? Tu je to, čo potrebujete vedieť o Streax farby na vlasy.

Pros

  • Väčšina z ich výrobkov sú amoniak zadarmo, čo je najdôležitejšia vec na farbenie vlasov.
  • Vaše vlasy sa cíti hodvábne lesklé a na rozdiel od niekoľkých značiek, ktoré majú tendenciu vyschnúť vlasy.
  • A samozrejme, je cena bodu je bezkonkurenčná.

Hádaj čo? Všetko od tohto zoznamu je k dispozícii na kúpu v Indii. Som blázon do farby na vlasy a viem, v akej situácii hľadajú tieň a nie ho nájsť. Aký je váš all-time obľúbené tieň? Dajte nám vedieť tým, že upustí v texte v poznámkach časti.

load...