Starostlivosť o vlasy

Dočasná farba vlasov - Čo je to, ako to funguje, výhody a nevýhody?

Dočasná farba vlasov - Čo je to, ako to funguje, výhody a nevýhody?

Farbenie vlasov bol v móde, pretože dlhú dobu. Existuje mnoho ľudí, ktorí radi experimentujú s farbami na vlasy, aby to vyzerať trendy a módne. Ale tí, kto by nechcel riskovať s odtieňom vlasov môže napojiť aj dočasné farby vlasov, ktoré môže trvať od jedného prania až 6 týždňov. Môžete použiť rôzne nástroje, ako je sprej, gélu alebo krému, ktoré prichádzajú vo všetkých odtieňoch zafarbiť si vlasy na krátku dobu.

Okrem použité farby, textúra, dĺžka a zdravie vlasov prispievajú k tomu, ako dlho farebných pobyty. Dočasné farby na vlasy nepreniknú kôru a farbia vlasy, čo spôsobuje trvalú zmenu, ale zostať pozdĺž hriadeľa a začne vyblednutiu od prvej šampónu.

Ako to funguje?

1. Pri aplikácii na vlasu, to je dočasný povlak na vonkajšej kutikulu vlasov

2. Aplikovaný bez vývojár začína vyblednutiu po jednom alebo dvoch premytý, v závislosti na tom, ako porézne vlasy sú

Výhody dočasného Farba vlasov:

1. Natural Look:

Dočasné farby na vlasy požičať prirodzenú farbu, ako len náter je aplikovaný na prirodzenom odtieni vlasov, bez toho aby bielenie ju.

load...

2. Jednoduché použitie:

Farba je pripravená na použitie a nemusia byť zmiešaný s developerom. Môže byť aplikovaný priamo z aplikátora.

3. Trvá na tom kvalita vlasov:

Dočasné farby bez amoniaku, a nezmizne prirodzenú farbu vlasov a textúry.

4. Dobré pre experimentovanie:

Tí, ktorí majú radi farby vlasov a chceli experimentovať s ich vlasy môžu meniť farby na vlasy v priebehu času, a vyskúšať rôzne odtiene a štýly.

load...

5. Zmení hair tváriť Silný:

Pridaním ďalšiu vrstvu farby, celkový objem vlasov sa zvyšuje pri použití dočasnej farby.

Nevýhody Dočasné farba vlasov:

1. Je potrebné použiť Často:

Vzhľadom k tomu, farba vlasov vybledne v priebehu niekoľkých dní alebo týždňov, musí byť znovu použitá veľmi často.

2. Škody Vlasy:

Časté používanie akéhokoľvek najlepšieho dočasné farbu vlasov znižuje prirodzenú štruktúru a farbu vlasov v priebehu času.

3. Nie je Platí pre šedivé vlasy:

Šedé vlasy potrebujú viac pozornosti a efektívne sfarbenie, ktorá trvá dlhú dobu. Dočasné farby na vlasy nie sú riešením pre šedivé vlasy.

4. Nie je príliš efektívne pre tmavé vlasy:

Pre tých, ktorí majú prirodzene tmavú farbu vlasov, dočasné farby vlasov upozorní sú odpadom. Navyše, ak ste premýšľal o farbenie vlasov k ľahším tónu, že sa chystá priniesť nejaké vážne poškodenie vašich vlasov.

Údržba dočasného Farba vlasov:

Bez ohľadu na to, akú formu farbenie zvolíte (permanentné, hi-lighting, dočasné, bielidlá alebo amoniak-free), je potrebné starať, aby bolo zostať a dať požadovaný efekt.

Hlboký, Klimatizácia:

Najmenej tri dni pred nanesením farby a raz týždenne po ktoré používajú hlboké kondicionér na vlasy. Sfarbenie opustí suché vlasy, krehký a menej pružný ktoré ju robia náchylné k rozbitiu. Hlboko klimatizácia udržuje vlasy jemné a temperamentný.

Časté použitie:

Dočasné farby tiež potrebné aplikovať často; to môže znečistiť vaše vlasy a nechajte ju zamotaný, nudné a bez života. Použite šampón, kondicionér a sérum detangle vlasy a udržať ich kvalitu. Uistite sa, že budete používať šampón určený pre farbené vlasy, aby sa farba pobyt na dlhšiu dobu.

Uplatňovať správnym spôsobom:

Nenechajte sa zmiasť tým, poňatie že čím dlhšie budete držať farbu použitá, tým viac zostane. Udržiavanie rany dočasné farbu vlasov alebo akékoľvek vlasy farbivo na dlhú dobu môže spôsobiť nenapraviteľné a nevratnému poškodeniu. Uistite sa, že to platí v správnym spôsobom pre danú dobu, pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

 [Čítajte: Farby Plum vlasy]

Nadovšetko, keď farbenie vlasov, meníte svoj prirodzený vzhľad, ktorý má vplyv na jeho základné zloženie vo viac ako jedným spôsobom; tak navštívim salon namiesto experimentovanie s týmito chemikáliami doma.

load...