Starostlivosť o vlasy

Čo je vlasy Rebonding? Ako sa starať o opätovné vlasy?

Čo je vlasy Rebonding? Ako sa starať o opätovné vlasy?

Srdce vždy túžia po tom, čo to nemá! Takže keď sa pozriete do zrkadla a vidíte, rovné vlasy, chcete zábavné kadere, ale keď vidíte, kučeravé vlasy, chcete sexy, elegantný rovný vzhľad!

V časoch genetiku bola jediná vec, ktorá mala žiadnu kontrolu nad týmto a my sme mali žiadnu kontrolu nad našimi génmi. Ale dnes máme mnoho technológií, ktoré vám môžu poskytnúť požadovaný vzhľad s pomerne dobrými výsledkami.

Čo je Hair rebonding?

Rebonding vlasy je postup, ktorý zahŕňa chemickú relaxačné vlasy tak, že kadere možno otáčať rovno. Táto liečba sa odporúča pre ženy s objemným a nepoddajné vlasy. Keď sa dobre, tento postup krotí po vlasoch pomerne dobre a jeho účinky trvajú pomerne dlhú dobu.

load...

Rebonding vlasy sa podobá vyrovnávanie vlasov pomocou žehličky, ale tu, chemické látky sa používajú k prerušeniu prirodzenej väzby buniek vo vlasoch a potom sa upravil, aby si rovné vlasy. V tejto technike, je relaxancium alebo zmäkčovadlo sa používa rozbiť prirodzené väzby v vlasov a potom nasleduje použitia neutralizačného činidla, aby znovu re-väzba, štruktúra, ktorá vám požadovanej štruktúry a lepenie.

Ako sa starať o vlasy Rebonded

Rebonded vlasy potrebujú oveľa viac starostlivosti ako bežné vlasy. Vzhľadom ku všetkým chemickým ošetrením to prešlo, to vyžaduje neustálu starostlivosť a ochranu pred poškodením.

Tu je niekoľko tipov, ktoré sa starajú o rebonded vlasov:

 1. Ešte mokré vlasy po dobu troch dní po zákroku. Áno, to znamená, mastné vlasy a nie plávanie. Tieto chemické látky majú presakovať dovnútra a usadiť.
 1. Nepriväzujte si vlasy, alebo dať na zadnej strane uší. Vlasy budú v stave, kedy to získa tvar.
 1. Keď spíte, uistite sa, že vaše vlasy sú rovno. Nechcete, aby sa prebudiť do podivné tvarované vlasy.
 1. Po troch dňoch umyť vlasy s šampón a kondicionér. Ponechajte kondicionér na vlasy pre extra minút.
 1. Vyhnúť sa používaniu akýchkoľvek vykurovacích nástrojov. To znamená, že sušenie tiež nie rána. Ak ste v núdzi sušenie vlasov, potom použite chladný výbuch možnosť leteckého a.
 1. Nehrajte sa s vlasmi po dobu najmenej šiestich mesiacov - to znamená bez farbenia vlasov, šmuhy, bez označenia. Vaše vlasy potrebujú oddýchnuť po vysokej dávke rovnanie s chemikáliami.
 1. Skrátiť si vlasy pravidelne. To zaisťuje, že vaše vlasy zostane v top stave. Uistite sa, že neexistujú žiadne rozštiepené končeky. Nechcete, aby cestovania do dĺžky a prehĺbiť škody.
 1. Používať studenú vodu na umývanie vlasov. Vôľa teplá voda rob to jeho vlhkosti.
 1. Uistite sa, že zmyje všetky zvyšky ako čokoľvek ľavej zadnej bude mať za následok svrbenie, vypadávanie vlasov a lupiny.
 1. Použite široký ozubený hrebeň vlasy pre oddelenie prameňov. Odstráňte prípadné zamotania s veľkou opatrnosťou. Drevený hrebeň sa výhodne používa ako plastové hrebene je známe, vytvoriť strapatenie kvôli statické.
 1. Ak vaše vlasy nie sú mastné alebo olejové, drž sa ďalej od šampónovanie každý deň. Môžete skúsiť každý druhý deň, alebo sa snažia čo-umývanie, čo znamená používať kondicionér, ako šampón a práve to opláchnutie.
 1. Udržujte svoje vlasy v bezpečí pred environmentálnych faktorov - krutých slnečných lúčov, studené vetry a dažde. Použite klobúk alebo dáždnik.
 1. Naneste na vlasy sérum pravidelne. Vytvára bariéru medzi vlasmi a vonkajškom a pomáha chrániť lepšie.
 1. Použite dovolenku v kondicionér. To pomáha v udržanie vlhkosti a udržiava suchosť a krepovateniu preč.
 1. Použite vlasové masky často, alebo si vlasy kúpele hotovo. Vaše vlasy potrebujú hydratáciu a výživu.
 1. V prípade, že máte mokré vlasy v daždi, umyť si vlasy čo najskôr. Soli a znečisťujúcich látok z dažďovej vody sú veľmi škodlivé.
 1. Postupujte výživnú stravu. Dobrá strava sa skladá z orechov, kešu oriešky, mandle a veľa ovocia a zeleniny. Títo sú známi pre podporu zdravé vlasy.
 1. Robiť olej vlasy tak, že dostane nejakú potravu.

Bezpečnostné opatrenia - ako si udržať Rebonded vlasy

 • Po prvé je potrebné zabezpečiť, aby vaše vlasy nie je nikdy príliš vystavený slnku a znečistenia. Vždy majte je zakrytá a chránená. Rebonded vlasy sú náchylné na poškodenie slnkom a znečistenia
 • Nedovoľte, aby vaše vlasy vyschnúť. Suché vlasy je ako taký krehký, chemicky ošetrené suché vlasy je ešte krehkejšie.
 • Vyhnúť teplej vody za všetkých okolností.
 • Dávajte pozor na popálenie od urovnanie alebo poleptanie počas procesu.

Zdravé vlasy ukazuje, že to bolo postarané - hladký na dotyk a kader zadarmo. Začleniť dobrú starostlivosť o vlasy rutina a liečiť vaše vlasy na riadnu starostlivosť. Rebonded vlasy určite nebude problém vám moc, ak to postarané správnym spôsobom.

load...

Postup na vlasy rebonding

Naše vlasy má určitú charakteristiku vzhľadom k väzieb, ktoré majú proteíny medzi nimi. To je dôvod, prečo niektorí ľudia má kučeravé, vlnité alebo rovné vlasy. Zmeniť vzhľad, je potrebné zmeniť väzby tj zmeniť väzby medzi molekulami bielkovín.

Rebonding vlasy je procedúra, ktorá vyžaduje použitie dvoch chemických látok:

1. Krém zmäkčovadlo alebo relaxancium 2. Neutralizácia

Krém zmäkčovadlo sa najprv nanesie na vlasy a nechá sedieť na chvíľu. Tento agent sa pokazí prirodzenú väzbu na vlasy, ktoré jej umožňujú nastaviť v tom, kam chceme, a neutralizačné tvoria čerstvé dlhopisy, ktoré poskytujú naše vlasy rovný vzhľad.

Tieto kroky sú nasledujúce.

 1. Po prvé, vlasy sa premyje a šampónovať. Šampón použitý pre tento krok je relatívne mierne, a tu sa vylúči kondicionér, ako je použitá v ďalších krokoch.
 1. Vlasy sa nechá vyschnúť alebo v sušiarni za použitia stredné nastavenie.
 1. Ďalšia je skutočný proces rebonding, ale pred tým, vlasy sa rozdelili a rozdelený do niekoľkých oddielov, sa počet týchto úsekov závisí od hrúbky a objem vlasov.
 1. Teraz Cream aviváž alebo relaxanciá sme sa zmienili skôr, je aplikovaný na každej časti oddelene pri zachovaní vlasy rovno. Tenké plastové dosky sa používajú, aby sa vlasy rovno uistiť sa, že je použitá krém, zahŕňajúce každý prameň vlasov.
 1. Pre normálne a vlnité vlasy je relaxačné zostane v takmer 30 minút a viac. Pre ostatné typy vlasov, ako sú suché a kučeravé vlasy, krém môže byť ponechaný na dobu trochu času navyše, ale uistite sa, že nesmie prekročiť odporúčanú dobu, pretože by mohli zničiť vlasy.
 1. Ďalším krokom je varenie v pare vlasy po dobu 10 - 40 minút v závislosti od štruktúry a stavu vlasov.
 1. Potom sa vlasy opláchnu a rana sa sušia až do sucha.
 1. Teraz keratín krém sa nanáša na vlasy a žehličky sa používa na vyhladenie na odstránenie kadere, ktoré sú ponechané.
 1. Akonáhle vaše vlasy je dostatočne rovný, sa opäť rozdelili a neutralizátor sa nanáša na vlasy, aby určil väzby späť k stabilizácii vlasovú štruktúru.
 1. Po opustení vlasov neutralizátor počas aspoň 30 minút, vlasy sa opláchne a potom vyfukovaním sa sušia ešte raz.
 1. Potom vlasy Sérum sa aplikuje na vlasy, aby vaše vlasy potravu.
 1. Po aplikácii séra, to je žehliť.

Potom budete požiadaní, aby umyť si vlasy na tri dni neskôr.

Sú vaše myslenie o vlasy rebonding doma? Je to možné, ale to je prísne neodporúčajú ako mnoho chemických látok sú používané a je najlepšie vykonáva pod dohľadom odborníka.

Pros srsti rebonding

Toto je ale zrejmé! Máte tu elegantný vzhľad ste chuť na celú dobu.

Proti srsti rebonding

Tieto nevýhody sú niečo, čo je potrebné vziať do úvahy vážnejšie.

 • Vaše vlasy budú podrobené chemickému poškodeniu počas procesu bez ohľadu na to, koľko si vziať opatrenia.
 • Vlasy môžu spadnúť ľahko po tomto postupe, pretože korene sú oslabené. Je to veľa opatrné zaobchádzanie.
 • Riziko popálenia od žehličky alebo chemickej stále stojí
 • Zastrčila si vlasy alebo viazanie ju pevne môže tiež dôjsť k poškodeniu vlasov. Budete musieť držať stratiť po väčšinu času.
 • Dotykové ups bude ďalej oslabovať svoje vlasy v priebehu každého zasadnutia opustili svoje vlasy veľmi citlivé na iné poškodenia príliš.

Je to z toho dôvodu, že ľudia sa odporúča, aby o tom veľmi starostlivo premýšľať pred tým, než súhlas pre tento postup.

Výrobky, ktoré môžu byť použité na vlasy Rebonded

Chemicky ošetrené vlasy potrebujú nejakú zvláštnu pozornosť, a to je pre tento účel, ktorý máme výrobky vyrobené pre tento osobitný účel. Tu sú niektoré si môžete vyskúšať.

 • Schwarzkopf Bonacure Repair záchranný Shampoo
 • Matrix opticare Smooth & Straight Shampoo
 • L'Oréal Professionnel Liss Ultime Shampoo

Povedzte nám niečo o svojich skúsenostiach s sušičom rebonding v sekcii Komentáre nižšie. Zostaňte nádherný!

load...