Starostlivosť o vlasy

Čo je kmeňové bunky liečba vypadávania vlasov a ako sa to robí?

Čo je kmeňové bunky liečba vypadávania vlasov a ako sa to robí?

Nemôžeme poprieť fakt, že strata vlasov alebo poškodené vlasy je veľký tlmivý pre mnoho. Niet pochýb o tom, že stále prenasleduje vás každý deň. Akékoľvek riešenie, môžete sa pýtať? No, s príchodom nových technológií, teraz ste obdarení radom opravných prostriedkov pre liečbu vypadávanie vlasov. Transplantácia vlasov je jedným z nich.

Keď sa hovorí o vlasy po transplantácii terapie, terapie kmeňových buniek je jeden taký postup považovaný za vypadávanie vlasov. Táto liečba je veľmi efektívna. Jedná sa o non-chirurgická liečba pre stimuláciu a vypestujte vlasové folikuly. Kmeňové bunky, ktoré sú prítomné v strede folikule zabezpečiť trvalý prísun buniek. Tak, to pomáha pri násobenie vláskové bunky v rýchlom tempe ošetrujúceho vypadávanie vlasov alebo plešatosť.

V tomto príspevku sa budeme zdieľať s vami celý postup terapie kmeňových buniek na vypadávanie vlasov. Budeme tiež poskytnúť vám informácie o najlepších klinikách pre túto terapiu v Indii.

load...

Ale skôr, než ísť do podrobností o tom, poďme sa najprv stručne o Stem Cell Therapy vedieť.

Kmeňových buniek terapia pre vypadávanie vlasov: Ošetrenie

 1. Ľudské vlasy rastú z folikulov prítomných na hlave. Poškodené alebo mŕtve folikuly zabrániť nové vlasy od rastie. Teraz sa zistilo, že kmeňové bunky môžu byť použité pre stimuláciu buniek, Pomáhajú pri pestovaní nových folikulov, čím sa nové vlasy, keď transplantovaný na skalp.
 1. Lešenie, ktorá je obohatená o kmeňové bunky má tiež potrebné rastový faktor. To sa vstrekuje na pokožku hlavy. To pomáha pri vytváraní vlasových folikulov orientovať sa a vyvíjať správnym smerom. To pomáha podporovať rast vlasov a bojovať plešatosti.
 1. Počas starnutia, folikuly majú tendenciu sa zmršťovať a prestane reagovať na chemické signály, ktoré jej; to brzdí proces rastu vlasov. Folikul kmeňová bunka pošle chemické signály do scvrknutý folikulov. Toto, podľa poradia, pomáha pri regenerácii a rast zdravé vlasy.
 1. Táto terapia nie je len pomáha bojovať proti vypadávaniu vlasov, ale tiež zlepšuje kvalitu a štruktúru vlasov.
 1. Potom, čo prešli túto terapiu, sa nikdy naraziť na problém vypadávanie vlasov nikdy v živote.
 1. Táto liečba nemá žiadne vedľajšie účinky a je úplne bezpečný. Dva až šesť zasadnutí sú potrebné pre túto terapiu v závislosti na fáze a množstvo vypadávanie vlasov. Môžete cítiť mierne bodnutie špendlíkom počas vstrekovacieho postupu liečby.

Teraz musíte sa pýtať, o procese liečby kmeňových buniek k vypadávaniu vlasov. No, čítajte ďalej sa ho poznáme veľmi jednoduchým spôsobom.

Terapia kmeňových buniek: Proces

Tento proces môže byť chápaný vo veľmi jednoduchým spôsobom. Ak máte stredne vypadávanie vlasov, potom to môže byť vykonané v dvoch zasadnutí. V prvej fáze budú lekári odniesť niektoré vlasové folikuly tvoje, povedzme približne 500. Potom budú tieto folikuly byť spracované a kultivované v laboratóriu produkovať viac kmeňových buniek. Napríklad v prípade, že sa 500 vlasových folikulov vy, ktoré môže násobiť je 1 Lakhi vlasy. Po niekoľkých dňoch (asi 15 alebo 20 dní), musí byť vykonaná druhá etapa tejto terapie. Tu budú vložiť všetky spracované vlasy na pokožke hlavy. Jedná sa o najjednoduchšie vysvetlenie pre proces terapie kmeňových buniek.

load...

Tam je ďalší postup pre túto liečbu rovnako. To je robené pre obnovu vlasov proces. V tomto procese, krv pacienta vytiahne, odparí a oddelí prostredníctvom procesu nazývaného odstreďovania. Po tomto procese sa znovu aplikovať priamo do požadovanej oblasti. Táto terapia je tiež známy ako PRP alebo Plazma bohatá na doštičky. To je tiež terapeutická nechirurgická voľba pre prirodzený rast vlasov a stimuláciu.

Prínosy kmeňových buniek liečba pre rast vlasov

Ak sa spýtate mňa, raz komerčne dostupné, bude táto liečba zachytiť ako oheň! Myslím, kde inde nájdete:

 • Istý riešenie strela k vypadávaniu vlasov
 • Relatívne najbezpečnejší spôsob, ako znovuzrodený vlasy
 • Minimálne invazívne liečbu
 • Veľmi málo zasadania
 • Veľmi málo nepohodlie
 • Pozitívne výsledky v priebehu jedného mesiaca

Kmeňových buniek terapia pre vlasy re-rast výhod nielen zdvorilý dámy alebo pána, ktorý chce zachrániť svoj obraz na strane 3 svete. Je to tiež horizont nádeje pre tých, ktorí prechádzajú alopécia v dôsledku zdravotných problémov, ako je nerovnováha štítnej žľazy, chemoterapia, seboroická dermatitída, plesňové infekcie, a ďalších súvisiacich so stresom a emocionálne problémy. Muži a ženy všetkých vekových kategórií môžu ťažiť z tohto zázraku lekárskeho výskumu.

Tak robí kmeňových buniek terapia sľub nádeje na mnohých plešatý čoskoro, a ktoré chcú zachrániť ich rednutie korunu? Áno, liečbu kmeňovými buniek sa zdá nádejný, ale len čas ukáže, ako úspešná táto liečba bude. Tiež bude zaujímavé sledovať, ako nákladovo efektívna liečba by mohla byť. Ale ak ste odišiel pilier post zachrániť vaše vlasy a márne, je na čase dať terapie kmeňových buniek pre rast vlasov skúsiť. Táto liečba je určite prielom a pomôže re-rast vlasov na rozdiel od liečby, kedy sú vlasové folikuly distribuované z jednej časti pokožky hlavy na druhú.

Najlepšie kliniky pre Stem Cell Loss terapia pre vlasy v Indii

Táto liečba je citlivý a drahý. Z tohto dôvodu je dôležité, aby si vybrať z najlepších kliník podstúpiť liečbu. Zoznam najlepších kliník pre liečbu kmeňovými bunkami v Indii pre vypadávanie vlasov je nasledovné:

1. Dr Nigam klinika, Mumbai 2. International Stem Cell Services, Bangalore 3. Neurogen Brain a chrbtice Institute, Mumbai 4. ReeLabs, Bombaj 5. Kosmedix Spa, Bangalore 6. StemRx Bioscience Solutions, Navi Mumbai

Dúfať, že tento článok bol užitočný. So všetkými týmito informáciami, treba máte jasnú predstavu o kmeňových buniek terapia k vypadávaniu vlasov. Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti o tom, ako vám tento článok pomohol pri liečbe vypadávania vlasov.

load...