Starostlivosť o vlasy

Čo je čelná strata vlasov a ako to liečiť?

Čo je čelná strata vlasov a ako to liečiť?

Frontálny plešatý alebo ustupujúce vlasová linka je najčastejšia vzor vypadávanie vlasov je pozorovaný u mužov nad veku 30 rokov. Súvisí k spoločnému problému vypadávanie vlasov mužského vzoru plešatý, čelný plešatějící je tiež známy ako vrchol alebo čelné fibrotizující alopécia vdovského (FFA). Táto desivá vzor vypadávanie vlasov negatívne ovplyvňuje vzhľad človeka, a zároveň spôsobuje rozpaky a znižuje ich dôveru. Ide o prvú etapu plešatenie a počiatočné ukazovateľ rednutie vlasov.

FFA je charakterizovaná stratou vlasov z pokožky hlavy lemovanie čelo a niekedy z obočia a podpazušia príliš. Tento problém je všeobecne známe, že sa vyskytujú v dôsledku hormonálnych zmien alebo autoimunitnej reakcie generované v tele. Tento nežiaduci problém však môže byť upravený a spomalil prostredníctvom lekárskych, klinických a liečebných procedúr, terapií a ošetrenie. Zdravý životný štýl a správna strava je tiež dôležité, aby v boji proti tomuto problému vypadávaniu vlasov.

Príčiny:

Všeobecne strata vlasov je spôsobená rôznymi faktormi. Nezdravá strava a životný štýl, fyziologický a psychický stres, nesprávne starostlivosť o vlasy etiketa, hormonálne zmeny, skalp infekcie, choroba a lieky atď príčinou padania vlasov.

load...

Avšak, hormonálne zmeny v tele a pokožku hlavy a genetických faktorov je známe, že hlavnou príčinou mužskej plešivosti. Mužský hormón dihydrotestosterón, alebo DHT je androgén, ktorý je väčšinou zodpovedný za čelný plešatenie. DHT je zodpovedný za vývoj mužských vlastností u mužov. Veľmi malé percento DHT je tiež nájdený u žien. Zvýšená hladina tohto hormónu u žien spôsobuje aj rozvoj androgýnny mužských charakteristík sekundárnych pohlavných, ako sú fúzy, a zároveň výzvou náhle padanie vlasov.

DHT dostane spájané androgén receptorov prítomných v dermálnej papily vlasových folikulov a inhibuje správny rast vlasov. To androgénnej bráni efektívne vstrebávanie živín rastu z krvi papily. To následne obmedzuje optimálnu výživu vlasov a zastavuje rast vlasu. Zvýšená hladina DHT hormónu v hlave je geneticky naprogramovaný tak, aby spôsobiť miniaturizácia alebo zmršťovanie vlasových folikulov. To bráni vytváraniu nových vlasových folikulov a tým vedú k zníženiu rastu vlasov, rednutie a vypadávanie vlasov v dôsledku degradácie folikulu. Tak regulácii hladiny DHT v tele a obmedzuje androgénne príjem pomocou vlasových folikulov je zásadný pri riešení problému čelnej plešatenie.

Procedúry:

Udržiavaním vhodného životného štýlu, zdravej výživy a zvyšné bez stresu tým, že cvičí jogu a meditácie môže pomôcť prirodzene riešiť všeobecný problém vypadávanie vlasov a FFA problém. Posilnenie imunitného systému a udržiavanie choroby v šachu, je nevyhnutným predpokladom pre zdravé vlasy. Použitie horúce ošetrenie vlasov, styling nástroje, chemikálie a stresujúce a tesné hairstyling je potrebné sa vyhnúť, pretože tieto ľahko spôsobiť frontálny vlasy ľahko spadnúť. Lupiny a ďalšie skalp infekcie spolu s dehydratáciou skalpu vedie k zablokovaniu vlasových folikulov nadmernú tvorbu mazu a vlasovej pokožky zastavané. To vedie k nedostatočnej výžive vlasov, ktoré spôsobuje oslabenie vlasových korienkov a nakoniec k strate vlasov. Z tohto dôvodu by sme mali používať antioxidačné lupinám šampóny a liečby, ako Nizoral a head & shoulders, očistiť pokožku hlavy a udržať ju infekciu zadarmo.

load...

Hormonálne hladiny by mal byť regulovaný a kontrolovaný v strate telesnej a čelné vlasov ošetrených pomocou liečiv, liečby a operáciách, ako je:

Skalp Chirurgia:

Techniky ako skalp mäkká tukové tkanivo, transplantácia vlasov, ošetrenie FUE, rast vlasov a reštrukturalizáciu boli použité na riešenie problému čelné vypadávanie vlasov. Ide o nákladnú liečbu a možno prikročiť len na základe odporúčania lekára v prípade chronickej FFA.

Minoxidil:

Táto lokálna krém alebo pena musí byť vtiera na postihnuté oblasti každý deň skalpu. Tento rub liečby je najlepšie sa zastaviť a zabrániť vypadávaniu vlasov a ďalšie meškanie plešatenie. To tiež podporuje opätovný rast vlasov. Priaznivé výsledky sú viditeľné 4 mesiace po začatí liečby. To je nákladné liečby, a preto musí byť uchýlili len na odporúčanie lekára alebo praktického lekára.

Finasterid:

Tento liek pôsobí tak, že inhibuje premenu testosterónu na dihydrotestosterón DHT. Pokles hladiny DHT a tým priaznivo ovplyvňuje póry rozšíriť späť do svojej normálnej veľkosti, a preto posilní vlasy a zabraňuje vypadávaniu vlasov. Konzumácia 1 tabletu finasteride každý deň pomáha zastaviť vypadávanie vlasov a podporovať opätovný rast vlasov. Účinok tohto lieku možno pozorovať za 4 mesiace po začatí procesu liekov, zatiaľ čo to môže trvať až 2 roky na plný rast vlasov nastať.

Dúfam, že sa máte veľmi jasnú predstavu o tom, čo je čelné vypadávanie vlasov a rôzne možnosti liečby pre neho. Ste zažíva čelné vypadávanie vlasov problém? Tak prečo to neskúsiť tieto nádherné možnosti, aby si to vyliečiť. Do podeliť o svoje komentáre s nami.

load...