Starostlivosť o vlasy

Chráni teplo naozaj zachrániť vlasy?

Chráni teplo naozaj zachrániť vlasy?

Dvaja z najhorších vecí, ktoré môžete urobiť, aby vaše vlasy sú tepelne styling a bielenie, a veľa z nás sú vinní obaja. Curling, rovnanie alebo lisovanie v podstate vysvetliť jednu vec - poškodenie. Ako už bolo povedané, že je niekedy ťažké odísť svoj dom s vlasmi vo svojom prirodzenom stave. V časoch, ako sú tieto, teplo styling bude potrebné.

Styling vlasov s teplom robí to vyzerať úžasne, ale škoda, že urobiť, aby vaše vlasy, nie je niečo, čo môže byť ignorovaná. Potom, ako sa chrániť vlasy pred teplom? Worry nie, existuje spôsob, v ktorom môžete pokračovať v tom, čo robíte s vašou žehličky alebo kulmu a minimalizovať vzniknuté škody - áno, použite tepelnú ochranný!

Čo je Heat Protectant?

Tepelný ochranný je niečo, čo zvyšuje vlhkosť vlasov a zároveň tvorí ochrannú bariéru, ktorá znižuje stratu vlhkosti pri pôsobení tepla do chlpov. Uloženie kúpil tepelné chrániaci sú zvyčajne vyrobené s vzorec, ktorý obsahuje kombináciu dvoch silikónov - cyklomethikonu a dimethikonu. Kým cyklomethikon hydratuje vlasy, dimethikonu kabáty It, čo je hladký a zabraňuje strate vlhkosti. Väčšina klimatizačné jednotky, ponechajte-in výrobky a detanglers obsahujú dimethikon, ktorý ponecháva vlasy pocit hladké a lesklé hľadá.

load...

Výhody použitia tepla chrániaci

 • Tepelné chrániaci vyhladenie kutikuly na svojich vlasu, aby vaše vlasy menej porézny a teda menej náchylné k frizzing vo vlhkosti.
 • Obnovuje vlhkosť vašich vlasov. Vaše vlasy sú stále smädom po vlhkosti. Použitie ochranný, obzvlášť pred teplo štýl vlasy, udrží vaše vlasy podmienenú napriek horúčave.
 • To zabraňuje strate vlhkosti pridaním ochrannej vrstvy na hornej časti vlasu. Tým sa vaše vlasy menej pravdepodobné, že k strate vlhkosti po celý deň, pretože faktorov, ako je dehydratácia, teplo a suchom prostredí.
 • To je vaše vlasy lepšie zvládnuteľné mazacím ju, čo znamená, že vaše vlasy sú ľahšie detangle a skvelý na dotyk.

Ktorý je dobrým tepelným Protectant na vlasy?

 • Alkohol

Alkohol je základom pre zložky zostať rozpustená v; Raz strieka, sa odparuje. Aj keď to môže chrániť vaše vlasy pred teplom do istej miery, že alkohol môže mať sušiaci účinok potom, čo sa odparuje z vašich vlasov, zanecháva vlasy cítiť lepkavá a chrumkavá, tak prostriedky na báze alkoholu sa neodporúča pre suché vlasy.

 • Silikón

Silikóny, bežne dimethikon, tvorí vrstvu na vlasy a robí vaše kutikuly ležať vo vodorovnej polohe, takže vaše vlasy nie je kader. Môžete ich nájsť látku vo svojom každodennom kondicionér taky! Ale nezabudnite, že ak máte mastné vlasy, ktorým začína hľadaný produkt s minimálnym silikónu, ako to bude vybudovať a vaše vlasy mastné a ploché. To nie je dobrý vzhľad!

 • Hydrolyzovaný pšeničný proteín

Toto je bomba! To je to, čo vaše vlasy budú nasávať, a to pomôže živiť ju. To je vaše vlasy mäkké. Vaše vlasy sa skladá z aminokyselín, ktoré sú členené pri pôsobení tepla na ne. Tento výrobok minimalizuje poškodenie, lebo je pšeničný proteín, ktorý je rozobraný a nie proteín prítomný vo vlasoch.

load...
 • PVP / Dmapa akrylátové kopolyméry

To je sústo, ale nenechajte sa zastrašiť tým, ako to znie. PVP, ako silikóny, pomáha pri poťahovaní vlasy a detangling ju. Menšie prekážky a väčšia ochrana!

 • Kvartérne 70

Sa nachádza vo vyšších konečných produktov, čo pomáha udržiavať vlasy krepovateniu zadarmo po tepelnom stylingu. Tento produkt udržuje vlasy hladké, dokiaľ ho umyť znovu miesto na sebe, ako sa dostanete cez svoj deň.

Prírodné tepla Ochranné prípravky aby nedošlo k poškodeniu vlasov

 • Hroznový olej
 • Kokosový olej
 • Avokádový olej
 • Slnečnicový olej
 • Olivový olej

Je Grape Seed Oil dobré pre ochranu vlasov pred teplom?

Olej z hroznových jadier má veľmi vysokú fajčenie bod, čo znamená, že udržuje príliš veľa tepla dostať do vašich vlasov. Okrem toho tiež tvorí ochrannú bariéru, ktorá obmedzuje kontakt váš horúci styling nástroj má s vlasmi.

Kokosový olej je dobrý Heat Protectant?

Každý vie, že kokosový olej je jeden z najlepších ingrediencií, ktoré môžete použiť pre vaše vlasy. Má razantné vlastnosti, ktoré sa dostanú cez váš vlasu a hydratujú ju, čo minimalizuje stratu vlhkosti. To domáce teplo ochranný pre vlasy tiež upokojuje pokožku hlavy a vlasy v lete, pretože jeho chladenie prírody.

Avokádový olej ako teplo Protectant na vlasy

Kým avokádový olej udržuje vaše vlasy vyživované a hydratovaná, ale tiež pôsobí ako prírodné ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré chránia vaše vlasy pred tepelným poškodením po celý deň. Môžete použiť tento olej v kombinácii s inými olejmi, ako je hroznových jadier a kokosu pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Slnečnicový olej - Prírodné Heat Protectant na vlasy

Ako olej z hroznových semien, slnečnicový olej má vysokú fajčenie bod, ktorý je ideálny zložkou pre použitie ako tepelný ochranný robí. Okrem toho, že podmienky sú vaše vlasy, takže je hladká a lesklá, zatiaľ čo nie váženie si vlasy dole.

Olivový olej Ako Heat Protectant

Olivový olej je vaše vlasy super soft. To vyživuje vlasy s vitamínmi a antioxidantmi, ktoré pomáhajú udržať svoje zdravie. Ako tepelný ochranný prostriedok je ľahký olej je účinný pri poťahovaní všetky vaše vlasy, minimalizácia poškodenia tepla.

Ako používať tepla ochranný prostriedok?

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, je dôležité, aby použiť tepelný ochranný na vlasy, kým je ešte vlhký. Táto metóda funguje najlepšie na kondicionovaných vlasoch, ktorý umožňuje dobrú absorpciu ochranného prostriedku. Začať styling akonáhle vaše vlasy suché. Je veľmi dôležité, že používate dobré nástroje s keramickými alebo turmalín dosky, ktoré minimalizujú škody. Ak máte suché vlasy, použite tepelnú ochranný zatiaľ čo vaše vlasy sú mokré a potom ju zakončiť s dobrou úpravu séra, než sa dostanete do styling. Nikdy úpravu účesu, keď je mokrá.

Tipy pre ochranu vlasov pred teplu Prirodzene

 • Investujte do dobrej nástroja. Bez ohľadu na to, ako veľmi ste sa snaží chrániť vaše vlasy zlý nástroj, je pravdepodobné, že opustí nenapraviteľné škody. Je veľmi dôležité, že budete používať dobrú tepelnú styling nástroj, ktorý má keramické alebo turmalín dosky a nastaviteľnou nastavenie tepla.
 • Použiť nízke teploty pre jemné vlasy, pretože nevyžaduje veľké množstvo tepla, aby svoju prácu.
 • Začnite na najnižšom nastavení tepla a prácu si cestu až k nájdeniu správnej teploty pre vaše vlasy. Nikdy nepoužívajte teplotám, ktoré idú cez 275 až 300 stupňov Celzia.
 • Starajte sa o svoje vlasy s týždenným vlasovej masky a olejovanie zasadnutí s cieľom zabezpečiť, že zostane v top stave.
 • Nechajte si poradiť od svojho kaderníka na čo najlepší spôsob, ako štýl vlasy bude.
 • Ak ste sotva používať stylingové nástroje tepla, dostať profesionálne, aby to na základe zvláštnych príležitostiach. Nielen, že to bude vyzerať skvele, ale je pravdepodobné, že majú lepšie tepelno ochranný.

Použite tepelné ochranný takže nabudúce vyzdvihnúť žehličky, nemusíte sa cítiť ako previnilo, pretože viete, že vaše vlasy sú v dobrých rukách. To je, ako udržať vaše vlasy hľadá nádherne reprezentatívne so žiadnym škôd.

Máte nejaké skúsenosti s tepelnými chrániaca? Povedzte nám o svojich obľúbených položiek v sekcii Komentáre nižšie.

load...