Starostlivosť o vlasy

Ako získať Silky a Bouncy vlasy v lete?

Ako získať Silky a Bouncy vlasy v lete?

Slnko je vonku. Teraz je čas sa baviť. Vyvediem strappy šaty a funky šperky. Je čas vyraziť na pláž alebo bazén, podľa toho, čo je bližšie.

Každá minca má odvrátenú stranu. Získate zábavné a farbu, ale môžete tiež získať poškodenie vlasov počas leta. UV a pot spolu mange zničiť akýkoľvek vyzerať pokusu o.

Pravidelné vystavenie slnku môže spôsobiť:

 • Suché a krehké vlasy
 • Nedostatok lesku
 • Limp vlasy
 • Vyblednuté farby na vlasy
 • Rozštiepené konce
 • Pokles vlasy

Starostlivosť o vlasy sa stáva obzvlášť dôležité. Aby sa zabránilo poškodeniu, odporúča sa začať starať o svoje vlasy v pravidelných intervaloch.

load...

Ako sa dostať skákacie vlasy v lete?

1. Mazanie vaše vlasy:

Olejovanie je skvelý spôsob, ako vyliečiť väčšinu vašich problémov vlasy. Či už je problém vlasy, olejovanie, je skvelý spôsob, ako zmierniť podmienku.

Aplikovať kokosový, mandľový alebo olivový olej na vlasy cez noc a umyte ju druhý deň ráno. Ak je to možné, vyhnite sa šampónom a nechajte ho pobytu na jeden deň.

2. Udržujte svoje čisté vlasy:

Slnko, pot a špinu prácu proti svoje vlasy v priebehu leta.

Uistite sa, že vaše vlasy šampónom asi dvakrát týždenne, aby sa odstránili všetky mastnotu. Vyhnite sa príliš veľa šampón, ako to môže na suché vlasy von. Použiť kondicionér, keď môžete vyhnúť šampón.

load...

3. Na obaloch Domáce Vlasy

Rovnako ako vaša pleť, vlasy tiež potrebuje nejaký extra starostlivosť v boji proti škodlivé vplyvy počasia.

Ísť na vlasy balenie, aby vaše vlasy nejaké toľko potrebné rozmaznávanie a starostlivosť. Použiť domáce balíček dodať, že zvýšený lesk a odraziť na vaše vlasy. Prípadne môžete použiť bylinný balíček alebo ten, ktorý je vyrobený z prírodných surovín. Vajcia, med, majonézu a jogurt sú zvlášť dobré pre vlasy.

4. Výživné a zdravej výživy

Naše stravovacie návyky mať veľký vplyv na stav našich vlasov.

Vyvážená strava ovocia a zeleniny je pre výživu, ktorú poskytuje vaše vlasy veľmi dôležité. Patrí mandle, sójový, ľanové semienka, mlieko a mliečne výrobky, cícer a paradajky vo vašej strave. Ak budete jesť mäso a vajcia, aby bolo súčasťou vašej pravidelnej strave. Tie budú bezpochyby získať letné skákacie vlasy!

5. Piť vodu

Vaše telo potrebuje aspoň osem pohárov vody denne.

V letných mesiacoch je potrebné, aby ste piť toľko vody, koľko môžete. Udržať vaše telo dobre hydratované je najlepší spôsob, ako zabezpečiť, aby vaše vlasy zostane v kondícii.

6. Vyvarujte sa žiaru Tools

Limp vlasy zvádza vás štýl viac.

Sušenie Blow a styling šetrí deň, kedy máte ochabnuté vlasy. To tiež spôsobuje poškodenie. Teplo odsáva vlhkosť z vlasov ako takej. Styling nástroje budú robiť len to ešte horšie.

Tipov, ako pridať topánok a Bounce okamžite:

 • Dajte svojmu vlasom konečný oplach s pivom. Vlastnosti v pive dodá okamžitý lesk vašej inak jednotvárne a ochabnuté vlasy
 • Naneste trochu čerstvého aloe vera vlákniny do pokožky hlavy a vlasov. Po 20 minútach umyte tento off. Aloe prirodzene podmienky vlasy a zlepšuje jeho kvalitu.
 • Aplikovať menej šampón na končeky vlasov. Tieto šampóny penenie sa automaticky zostúpi z vrcholu hlavy až do končekov. Použitím šampón na špičkách bude aj naďalej, aby boli suché a vedie k rozštiepené končeky
 • Ísť na pravidelné vlasy skrátia, aby sa zabránilo štiepeniu a aby sa vaše vlasy vyzerať zdravo
 • Použiť slnečný ochranný vlasy sérum pre vaše vlasy
 • Skúste použiť suchý šampón, ak nemáte čas na šampón vaše mastné vlasy
 • Používanie dieťa mastenec na pokožku hlavy a otieranie sa svetelnými prstami budú okamžite odstrániť mastnotu z vlasov
 • Na vlasy, ktorý sa pozerá mimoriadne nudné, nosiť Velcro natáčky cez noc a dostať skákacie a vlnité vlasy v dopoludňajších hodinách, a to bez použitia akýchkoľvek tepelných nástrojov

Tieto tipy zaručujú lesklé a skákacie vlasy! Dúfame, že každá otázka v tebe je teraz vymazaný o tom, ako sa dostať skákacie vlasy v lete! Dajte nám vedieť, ak ste vyskúšali niektorý z týchto letných hodvábne vlasy tipy a tie, ktoré vám pomohla.

load...