Starostlivosť o vlasy

Ako železo pomáha rastu vlasov?

Ako železo pomáha rastu vlasov?

Aj keď by ste mohli stráviť veľa času hľadaním tých najlepších produktov, ktoré by zabezpečilo zdravú rastú vlasy, je dôležité neprehliadnuť, čo je na vašom tanieri. Živiny hrajú dôležitú úlohu pre rast vlasov a železa sa odporúča ako mimoriadne dôležitá tým, že mnoho odborníkov. Je známym faktom, že anémia alebo nedostatok výsledkov železa v vypadávanie vlasov.

Železa pre rast vlasov

Stráca niekoľko sto denne, je úplne prirodzené. Šampón umyť môže viesť k zvýšenému poklesu vlasy na ten deň. Ale to nie je dôvod k strate spánku alebo prestať užívať šampón sprchy. Ale keď to prekročí, že je to určite čas starať a starať!

load...

Vnútorná výživa vs. Externé starostlivosť

Väčšina žien, v panike vypadávanie vlasov v priebehu ich 30s, začať kupovať výrobky, ktoré tvrdia, že kontrolu nad vypadávanie vlasov. Ale ako hovoria odborníci, naše skalp je záhrada. Čím silnejšie korene, tým lepšia je terénne úpravy - v tomto prípade, hair-scaping. Ak chcete zabezpečiť výživu ku koreňom, je potrebné vyššie sústredenie na vnútornú výživu skôr ako externé opravy.

Železo je záchranca

Existuje mnoho živín, ktoré dal folikulov späť do pracovného procesu. Ale železa sa odporúča pre celkový rast a wellness vlasov, pretože prenáša kyslík ku koreňom.

Denná dávka železa

Ženy potrebujú 14 - 15 mg železa v ich strave každý deň. Nepreháňajte spotrebu. Overdoing môže a spôsobí viac škody ako úžitku. Niektoré odporúčania na vyrovnanie potrebné obsah železa v tele, sú uvedené nižšie:

load...

Železo tableta pre rast vlasov:

Lekár bude pravdepodobne predpísať prášky železa pre rast vlasov ako vypadávanie vlasov nápravu. Je nevyhnutné, aby tieto lieky presne podľa predpisu. Nikdy kúpiť železnej tablety sami v boji proti padaniu vlasov. Bez odborného názoru, čo "by mohlo" pomôcť vaše vlasy rastú lepšie, ale to "bude" mať nežiaduce vedľajšie účinky.

Železo bohaté potraviny pre rast vlasov:

Ak máte do úvahy váš vypadávanie vlasov viac, ako je obvyklé, obsahujú železo bohaté potraviny vo vašej strave. Železo pomáha rast vlasov! To je jeden z najbežnejších tipy na rast vlasov. Výber toho, čo jeme, je to jednoduché, pretože nie všetko železo z potravy dostane vstrebáva do tela. S výhodou sa poradiť s dietológom alebo kozmetička na odporúčania podľa typu vášho tela. Niekoľko generické pripravenosti reckoners sú uvedené tu:

1. Červené mäso je vysoká železa a dostane vstrebáva do tela ľahko. Takže, ak ste non vegetariánska a mať žiadne zdravotné problémy, potom zakazujú príjem červeného mäsa, môžete sa spoľahnúť na tento zdroj výživy.

2. Vaječný žĺtok obsahuje veľa železa. Ale aj tu, musíte byť istí, že nemáte vysoké hladiny cholesterolu a súvisiace zdravotný stav od roku žĺtkom zhorší nich.

3. Najlepší spôsob, ako začleniť železa vo vašej strave je mať zdravé spotrebu zelenej listovej zelenine, ako je špenát.

4. Suché plody, ako hrozienka, sušené slivky môžu tiež pomôcť s železnou výživy.

5. Sójové bôby, brokolica, tekvica, tekvica a šošovka obsahovať značné množstvo železa.

6. Mäkkýše sú ďalšou možnosťou, ktoré môžu byť skúšaní nevegetariány. Málokto vie, že ikry sú bohaté na železo príliš.

7. Obilniny sú dobrým zdrojom železa a môžu byť konzumované ako súčasť stravy plány taky.

8. Chocolate je milovaný všetkými. Zamilujete si ho viac pre železo to poskytuje, ale nezabudnite udržať kontrolu váhy.

Vitamín C pomáha železo, aby sa vstrebáva do tela. Ak chcete prijať diétu na báze železa, re-vyrovnanie príjem vitamínu C tiež.

A ako posledný, opakujúce sa, varovanie, nepreháňajte spotrebu železa. Rýchle vyhľadávanie na internete vám ukáže katastrof môže viesť k.

load...