Starostlivosť o vlasy

Ako zabrániť lupine v zime?

Ako zabrániť lupine v zime?

Zima je, že čas v roku, kedy sa pokles teploty má vážnu daň na vašom zdraví. Vaša pokožka na jednu sa stáva suché a odumreté bunky začnú úpravy povrchov. Toto sušenie sa neobmedzuje len na koži, to je tiež častým problémom u pokožky hlavy. Mŕtve bunky z pokožky hlavy začať tvoriť malé vločky a začať odpadávať. Takže biele vločky na ramene v zime nemusí byť nutne snehové vločky, mohli by byť lupy príliš !!

Chladný zimný vzduch, ktorý vpadne do kože a vlasovej pokožky vlhkosti je zodpovedný za lupiny ste boli zažíva v tejto sezóne. Nestačí, aby zostali na miestach, ktoré majú efektívne ohrievače, aby bolo cítiť ako púšť, teplo umelo produkované ohrievačov v kombinácii s chladným zimným vzduchu je veľmi drsné na pokožke hlavy. Čo je dôvod, prečo lupiny v zime je spoločný problém.

Ako sa vyhnúť lupín V zime:

Tu sú niektoré lieky na lupiny v zime:

1. Pre začiatok môžete použiť jemný hydratačný kondicionér. Je nesmierne dôležité, aby si udržať dostatok vlhkosti na pokožke hlavy a nenechať ho dostať suchú a svrbenie. Ak chcete ísť bylinný, uistite sa, že test na alergiu pomocou veľmi malé množstvo prvýkrát. Niektorí ľudia sú alergickí na niektoré byliny a môže vyvinúť svrbenie a začervenanie vlasovej pokožky.

load...

2. Tea tree oil, šampóny, kondicionéry a ďalšie výrobky pre starostlivosť o vlasy vyrobené z ropy práce tea tree výnimočne dobre obnoviť vlhkosť pokožky hlavy a zabraňuje tvorbe lupín. Môžete tiež masáž v niektorých tea tree olej na váš skalp dvakrát týždenne a uvidíte pozoruhodné zlepšenie.

3. Dostatočné množstvo vitamínu B a zinku vo vašej strave je veľmi dôležité pre udržanie dobrého zdravia pokožky hlavy. Takže sú omega 3 mastné kyseliny! Tie sú obvykle nájdené v orechy, vajcia, listová zelenina, atď. Ak si nie ste príliš rád greeny, aby šalát a navrch ešte s nejakou majonézou, aby bol zaujímavejší a bohatá.

4. Zvlhčovač môže prísť vhod, pretože ovláda vlhkosť vo vzduchu a vaša pokožka má dostatok vlhkosti žiť ďalej. Uistite sa, že čistiť zvlhčovač každé 2 - 3 dni. Keď ponechané bez dozoru, tieto jednotky stali živnou pôdou pre plesne a iných baktérií, a môže spôsobiť ďalšie alergie a infekcie!

load...

5. Nepoužívajte príliš veľa vlasy stylingové prípravky počas zimy, pretože koža a vlasovej pokožky sú už suché a vlasy je zbavený vlhkosti, sa môžu dostať ľahko ovplyvnené chemickými látkami, a to by mohlo mať za následok svrbenie pokožky hlavy, ktorá zase vedie k vzniku lupín.

6. Vyhnite sa umývanie vlasov príliš často, ako to bude vyschnúť pokožku hlavy a môže viesť k lupín. Vyhnúť sa používaniu obarenia horúcou vodou na hlave; namiesto toho používať vlažnú vodu alebo najchladnejšia voda môžete postaviť umyť si vlasy, aby lupiny na uzde.

7. Jemne masírujte šampón alebo kondicionér, ktorý používate na váš skalp. Nebuď krutá, môže to ľahko spôsobiť vyrážky a vytrhnúť vlhkosť mimo pokožku hlavy. Farba vlasov môže tiež ovplyvniť skalp a spôsobujú lupiny, sa zabránilo farbenie vlasov v zime alebo uistite sa, že vybrať si farbu vlasov, ktorá zaisťuje udržať úroveň vlhkosti na vlasoch.

8. Teplý olivový olej alebo kokosový olej a dajte si jemnú masáž pokožky hlavy s teplým olejom a dôkladne ho po hodine alebo tak. Použiť mierne šampóny a kondicionéry. Pridá sa niekoľko kvapiek aromatického oleja, ako je levanduľový olej k posilneniu terapiu. Nielenže budete zbaviť lupín v žiadnom momente, budete mať tiež silný sladký vlasy, pre ktoré bude pochválil.

9. Šampóny, ktoré sú určené na odstránenie lupín zvyčajne nasmerovať vás, aby im na 2, 3 alebo 5 minút, než sa spláchne je pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Pozrite sa na návod starostlivo a postupovať žať svoje výhody.

10. Lupiny môžu byť spôsobené extrémnym stresom, rovnako ako nie je správne umytím výrobky pre starostlivosť o vlasy. V prvom prípade sa uistite, že budete mať dostatok odpočinku a jesť zdravo. V takom prípade skontrolujte, či je opláchnite skalp dôkladne zabezpečiť, že nie sú žiadne pena alebo vlasový styling výrobky zanechal. Opláchnite vlasy s citrónovou vodou, ako to pomáha v boji s lupinami!

S vyššie uvedenými tipy, byť pripravený k boju proti lupinám túto zimu a tiež tešiť na svieže, nádherný, silné vlasy a stojí bokom od ostatných.

load...